Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

inşallah canım yarın sonucu yazarımmm inşallah pozitifffffffff diyeee

lmaz: ben gecen sene orda denedım hıc memnun kalmadım pek ılgı alaka yok orda
negatıf sonucdan sonrada arayıp soran olmadı kötükedihüso bıdaha da deneme sansım kalmadı zaten nasıp degılmıs iyice arastır canım kıb.

normalde gecen ay 14 de oldum bu ay en gec 14 unde olamam gerekıyor.benıde delırten o zaten bır an once gelsede baslansa artık su ıslemelre dıye.bebek ısteyen bır kısı adet gormek ıstermı yaaa eskıden hıc ıstemıyordum gelmısını sımdıde gelsın dıyom hayat ne garıp nerde nezman ne olacak bılemıyoruz.ınsllah tatlım yaaa ınsallah ahhhh bır olsaaa bır olsaaaaaaa

Arkadaşlar transfer sonrası rapor veriyor mu yücel bey? Ben memurum, bir de tüp bebek merkezinin raporunu kabul ederler mi? Hastane olması gerekir mi? Bilginiz var mı?

asozlem yeshill yansıma rapor almıştı bildiğim kadarıyla, ama o rapor kocaman antetli brüksel tüp bebek merkezi şeklinde, ben vazgeçtim çünkü işyerindekilerin bilmesini istemiyorum, izin kullanmayı düşünüyorum.

Kızlar bu arada günaydın, nasılsınız?

manolyacım herkesin her merkezde yaşadıkları farklı anlaşılan, ben fazlasıyla ilgi alaka gördüm ama benim için önemli olan artık ilgi alaka falan değil, ehil ellerde olmak, araştırmalarım neticesinde gönlüme burası yattı ve inşallah bebeğime giden yolda vesile olacaklar, inanıyorum.

Günaydın anjelic. Benim iş yerinde duyuldu sayılır, napayım artık. ızin belki sonrasında lazım olur diye harcamak istemiyorum. Bakalım hayırlısı, sevimli naptı acaba?

Duyulduysa sorun yok, rapor veriyorlar ve sgk ya göre geçerli oluyor, sen yine bir araştır da canım işini sağlama al, raporlar 5-10-20 güne kadar verilen doktoruna, heyete vs. göre değşşiyor ona göre ayarla.

sevimliyi ben de merak ediyorum ama içime pozitif doğuyor hep :)

brükselin sgk ile anlaşması yok ya, ondan belki kabul etmezler dedim. Cumartesi kontrolüm var. Sorarım.
ınşallah pozitiftir. Bize de umut olur.

malesef canım kocaman bir negatifle döndüm 2 ay sonra dondurulmuşlarımla deniyeceğiz bakalım kısmet

Sevimli çok üzüldüm. Sabahtan beri haberini bekliyordum. Dediğin gibi kısmet. Bozma moralini. ınşallah bir dahaki sefere tutar.

sevimli canım çok üzüldüm Ben çok ümitliydim oysa senden, kaç embriyo transfer edildi sana? Şu an çok üzgünsün tahmin edebiliyorum, vardır bunda da bir hayır deyip yola devam edicez, başka çaremiz yok, Rabbim daha fazla bekletmez inşallah güzelim, geçmiş olsun.

çok saol canım tek embriyo malesef ve çok iyi kalite doktorum bile şaşırdı az önce konuştuk çarşamba günü toplantı yapıp durumumu tartışacaklarmış çünkü beim 2. denemem ilki kanpıhtılaşması yüzünden düştü belki rahimde bi anormallik olabilir diye perşembe günüde haberdar edicekler

sevimli canım sana histereskopi yapılmadı mı? ıyi kalitede demişsin, kaçıncı gün transferiydi, 3 mü 5 mi? Çok soruyorum kusura bakma canım, bende de mthfr heterezigot var, ben de tedavi öncesi histereskopi oldum, Yücel hoca olan problemleri halletti inşallah, şimdi iyileşmeyi bekliyorum, aslında histereskopi olmadıysan bir düşün derim, benim kabusum olmuştu resmen olmak istemiyordum ama kaçamadım, korktuğum gibi bir şey de değilmiş, anlamadım bile :)

canım ona çarşambadan sonra karar verecekler büyük ihtimal yapıcaklar embriyolarım 5. bün blastdı yani doktorum çok emindi tutucağından okadar iyi dedi bugünde sesinden belliydi üzgün olduğu bendede heterezigot var transferden sonra fraxprin diye bi iğne yapıyordum göbekten ayrıca benexol diye bi vitamin alıyorum

malesef canım kocaman bir negatifle döndüm 2 ay sonra dondurulmuşlarımla deniyeceğiz bakalım kısmet

canım benım ınankı cok uzuldum...hayırlısı allahdan artık ınsallah olacak bır gun..allahım herseyın en guzelını verır kullarına.en hayrlısını sen yıne dua etmeye devam et...belkıde allah denıyordur bızlerı kullarım sabırlı mı dıye allah yardımcımız olsun..sozun bıttıgı yerdeyım

söz bitti gerçekten negatif diye değil bukadar üzüntüm saolsun kimse üzülmesinde ben üzüleyim sorun değilmiş bunu öğrendim bugün çünkü bu acıları biz kadınlar tek başımıza çekmek zorundaymışız sevgili kaynanam oğluma yansıtma üzülmesin kızlaım üzülmesin dedi kimseye belli etmeden üzüleceksem üzüleyimm bunu öğrendimm

ınan senin negatif olması beni o kadar etkiledi ki.Kendim almış kadar üzüldüm. Ama denemeye devam diyorum. Yılmak yok. Kimsenin seni üzmesine de izin verme. Bu senin suçun değil. Eninde sonunda olacak. Artık tıp çok ilerledi. Bu sefer olmadı bi dahakine, mutlaka olacak. Benim bir tanıdığım 7. denemesinde ikizlerine kavuştu. Allah başka dert vermesin, boşver.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…