Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım biliyorum biz ne sölesek boş gerçekten çok üzücü bir durum ama kendini biran evvel toparlamaya çalış bence şundan bundan olmadı mı acaba diyip te kendini daha fazla üzme bizler olması için yolunda bulunuyoruz vakti zamanı geldiğinde nasip edecek olan rabbim kendini toparlayıp tekrar denersin rabbim mutlaka nasip edecektir.

çok şükür çoğu bitti azı kaldı ama şöylede bişey var dün eşimede söyledim kaç yılldır çoçuğumuz yok şimdi şükür bekliyoruz gelmesini ama şimdide zaman geçmiyor sanki nasıl sabretmişiz diyorum hareket etmese azıcık hemen ne olduniye oynamıyor pranoyak olduk resmen herzaman diyorum allahım herkesin çabasını boşa çıkartmasın bizide meleklerimize miyadında kavuştursun inş:Saruboceq:

selamlar, brükselden aradılar, bana gerekli olan herşey yapılmış,yapılacak tek şey denemeye devam etmekmiş...Allah'tan dondurulmuş embriyolarım var,2 ay sonra tekrar deneyeceğiz...tuttuğu günü bi görebilsem, görecekmiyim acaba o günleri

arkadaşlar bişey sorucam , özellikle hamile arkadaşlar :) transferden sonra merkezde 2 saat dinlenip kalkıp gidiyoruz...arabanın arkasında yatsam da çok sallıyo ve o şekilde 2 saat yol gidiyoruz, onun etkisi olabilir mi acaba tutmamasına..sizler kaç saat yol gidiyosunuz ?

canım arabalardan çok fark ediyor ama tabiki alakasıda olmayabilir bende 2. denemede çok sarsıldım yolda arabamız bakımdydı kiralamıştı eşim çok sarstı bide 5. kata çıktım ama bişey olmaz demişlerdi biraz şans kısmet 3. denemede 2 saatten fazla kalmıştım eşim işe dönmek zorunda kalmıştı onu bekledim yine aynı yol sonuçta nekadar az sarsan bi arabayla gitsende yollar yeterince bozuk bunu düşünüp sıkma canını hayırlısı olsu canım

detayları düşünmemeye çalış canım , detayları düşündükçe delirecek gibi oluyor insan...ben de detaylara çok takılıyorum ve kendimi çok üzüyorum.... 3 yıldır hayattan hiç bir zevk almamaya başladım... ama karar verdim ayrıntı düşünmeyeceğim bundan sonra...

olumlu düşünelim olumlu olsun herşey ....Anne olduğum gün, bebişimi kucağıma alıp kokladığım gün gelecek inşallah...

merhaba arkadaslar
ben yurtdisindayim 3kez asilama,5 kez tup bebek denedim burada.2kez spontan ve 2kez tuple toplam 4kez hamile kaldim.Ilk 3u 6-8 HAFTALARDA dustu.son hamileligim 23+2de enfeksion nedeniyle erken dogum oldu.ve yine denemek istiyorum.yucel bey gelmisti buraya dun gittim oldukca olumlu konustu.nicin hamileliklerin neden davam etmedigini arastiralim oncelikle dedi ve hisreroskopi istedi.adet sonrasi cekilmesi gerekiyormus ama onunla benim ortak gunumuzu ancak 1araliga bulabildik burada olacakmis o donemde;onunla da konustum histeroskopi sonrasi buradaki dondurulmuslarimi deniycem sonra olmusuz sonuc alirsak ki insallah almayiz trde devam edicez tedaviye basari orani cok yuksekmis umut verici konustu ama fiyat bana cok geldi 3500-4000 EURO arasi dedi.arkadaslar fiyat hakkinda ,yucel bey hakkinda ve histeroskopi hakkinda bilgilendirirseniz cok sevinirim arkadaslar yorumlarinizi bekliyorum

Merhaba Arkadaşlar..
Brüksel de Yücel Bey de Yapay rahim ile hamile kalan varmı?
Embrio gelişimi yavaş olan yada duran yada kötü gelişmeler gösteren ve bu nedenle yapay rahim ile tüp bebek deniyen arkadaşlar varmı??
Inernette araştırdığıma göre yapay rahim konusunda iyi olduğu söyleniliyor??

Bilgisi olan paylaşabilir mi?Kurban bayramından sonra yeni 5.tüp bebek denemesine gireceğiz..

sevgicim ben transferden sonra 2 saat yattım .wc için altıma sürgü çekildi.karın kasımı oynatmamaya çalıştım.mecidiyeköyde bağcılara anneme geçmiştim.yavaş kullandı eşim arabayı çok yavaş hareket ettim fazla bir merdiven çıkmadım.özellikle merdiven iyi değil.
sen tekirdağ a gitmekten bahsediyon sanırım.mesela bir dahaki transferde brüksel parası neyse ver yat 1 gece bence.. bunca uğraş bunca emek..

canım tutacağı varsa da belki bunlarlada ilgisi yok ..
ama işte ne bilim ince ince düşünüyo insan, herşeyi noktasına virgülüne kadar yapayım artık gerisini rabbim izin eder inş.
rabbim inş. hayırlısıyla kavuştursun.moralini yüksek tut emi..:Saruboceq:

evet arabadan da fark ediyo, ben altıma üstelik iki tane battaniye serdim yumuşak olsun diye :) ama ne desek boş kısmet değilmiş, vakti zamanı var demek ki daha napalım...

aynen öyle canım ya o kadar küçük şeyleri büyütüyorum ki şimdi de şeye taktım , histeroskopiden sonraki adetim çok ağrılı olmuştu ve ben üst üste 2 tane majezik ağrı kesici içtim o da biraz kanamayı azaltıyo,o ay da transfer olacaktı işte, şimdi diyorum ki kendi kendime ağrı kesici yüzünden kanama azaldı histeroskopi sonrası rahimdeki o şeyler tam dökülmedi temizlenmedi heralde diyorum :) yani durduk yere kendime dert arıyorum görsen ne senaryolar yazıyorum, şöyle mi oldu böyle mi oldu şundan mı tutmadı falan diye...ama ne desek boş olan oldu ve tutmadı, şimdi ibrahim saraçoğlunun soğan kürü yapıcam belki bi faydası olur diye ...inşallah bi dahaki denememizde olur yaa

yasemincim ben sürgüye yapamıyorum yaa ama kendimi de sıkmıyorum mecburen tutuyorum öyle ...dayanamıcak olduğumda sürgüyü koyuyolar azcık yapabiliyorum anca 2 saat sonra kalkınca tuvaletimi yapabiliyorum..valla 1 gece kalsak mı bilmiyorum ki, yücel hocaya göre hiç gerek yok ama ben paronayak oldum her ihtimali düşünüyorum,kısmet artık ne desek boş

kızlar bişey sorucam transferden sonra embriyoların rahme tutunma süresi var mı ya ? yani ne kadar süre içinde tutunuyolar?

boşver düşünme bunları tuttumu tutar o zaten... ben haziran ayında histeroskopi oldum benden 1 ay önce olan arkadaşım hemen ertesi ay hamile kaldı..ben ise hala bekliyorum.. herkesin vucudunun toparlama süresi değişiyor , tepkileri de değişiyor...
ayrıntıları boşver... inşallah olacak bizlerinde sağlıklı bebişleri....

arkadaşlar birşey sormak istiyorum. ben de yücel bey e histereskopi oldum. normalde dün yani 28 inde regli olmam gerekirken daha olmadım. üstelik regli belirtim bile dün başladı bu demek oluyorki daha bir hafta daha gelmeyecek ( regli belirtim bir hafta önce başlıyorda) sizin gecikme olmuşmuydu?
bir de yücel hoca histereskoiden hemen sonra tüp e başlayalım ilk reglide dedi ben erken buldum siz de histereskoden hemen sonra mı tüp yaptırdınız?

buttefly merhaba
kız yasemin mailini ekledim ama msn ye uğramıyorsun cici aanne nerelerdesin. sana mesaj attım telefonun kapalı sanırım gitmedi...

beyaz cnm aynen benim de histeroskopiden sonraki ilk adetimde transferim oldu dondurulmuşlarla ama tutmadı..adetim benim de gecikmişti ve çok ama çok ağrılı olmuştu

inşallah canım ya inşallah...sen ne kadardır tedavi sürecindesin? ya 11. de -12 de tutan var,çok korkuyorum biz de öyle olursak diye

Son düzenleme:
beyaz cnm aynen benim de histeroskopiden sonraki ilk adetimde transferim oldu dondurulmuşlarla ama tutmadı..adetim benim de gecikmişti ve çok ama çok ağrılı olmuştu
ya yücel hoca bana da hemen başlamayo önerdi ancak ataşehir memorial de cem bey bana dediki bir yaranın hücre tamamlama süresi en az 45 gündür ben olsam bir ay daha beklerdim deyince bende beklemeye karar verdim. ancak reglimin gecikmesi çok korkutuyor beni. umarım rahimde bir sorun yokttur .rahim çok hassas bir yer.bu histereskopi çok gereksiz bir işlemmiş çok pişmanım ama oldu bir kere allah sonumu hayır etsin...
sen neden histereskopi oldun?

cnm bana rahmin t şeklinde ve de yapışıklık var dedi, histeroskopide düzelttim dedi, aslında histeroskopi sonrası hemen transfer yapmak benim de kafamı kurcalamıştı acaba içersi geçti mi diye, ama sonuçta koskoca profesör vardır bi bildiği diye onu dinledik...histeroskopinin neden gereksiz olduğunu düşündün senin rahimde sorun yok muydu ? sana boşuna mı yapılmış yani anlamadım cnm...adetin gecikmesini sorun etme benim de geç gelmişti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…