Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

olmadı işte olmadıııııııı :I: halbuki herşey çok güzel ilerliyodu.... p.tesi 12.55 olan değer çarşamba yani bugün 12.75 offf offfffffffff

üzülme canım kendini yıpratma.. bir dahaki sefere inş.
senin acını gerçekten anlıyorum söyleyecek söz yok.
sakın yılma bir süre sonra yine devam et.:teselli:

olmadı işte olmadıııııııı :I: halbuki herşey çok güzel ilerliyodu.... p.tesi 12.55 olan değer çarşamba yani bugün 12.75 offf offfffffffff

canım üzme kendini yılmada olucak birgün buna inan sadece hepimiz bu yollardan kaç kere geçtik sende bunu düşün yıpratma kendini

her ne kadar olumsuz sonuca da hazırım , tabiki tutmayada bilir dediysemde hiç hazır değilmişim bu sonuca... tabiki çok ama çok üzüldüm şok oldum sonucu görünce...etrafımdaki insanlara çok ters davrandım...kimseyi görmek istemediğimi bile söyledim ne kadarda ümitlenmişim meğer...şimdi 2. denemeyi bekliyorum 2 ay sonra olacakmış..bu süreç te sizin tecrübelerinize gerçekten çok ihtiyacım var...ne yapmam gerekiyo...doktorumuz yönlendirecektir mutlaka ama...bu arada biraz araştırdım bize 2 denemeden sonra çift embriyo transfer edilebilir dendi ama ..ilk denemede tek 2 ve sonrasında çift embriyo tfarnsfer ediliyomuş..ben ısrarla 2 embriyo istiycem..biz bundan sonrasını dondurulmuşlarla deneyeceğimiz için düşük riski daha fazlaymış çok daha dikkatli olmam gerekiyo ...şimdiye kadar herşeyin hayırlısı olsun diye dua ettim demekki hayırlısı böyleymiş her şerde mutlaka bi hayır vardır diyerek teselli etmeye çalışıyorum kendimi kusura bakmayın arkadaşlar sizleride olumsuz etkiledim...

kardelenler geçmiş olsun canım, seni çok iyi anlıyoruz inan, hepimiz farklı şekillerde bu yolda farklı acılar tattık, şüklredip yola devam etmek gerek, yılmak yok, sabırlı olanın kazandığı bir mücadele bu, psikolojin zamanla düzelecektir, kendine zaman ver. Yalnız 2 embriyo konusunda ne kadar ısrar etsen de kanun izin vermedikçe merkez yapmayacakltır, o konuda çok katılar, esneklikleri yok haberin olsun canım.

çok teşekkür ederim...beni çok iyi anladığınızı bildiğim için duygularımı sizlerle paylaşmak istedim...hüsamettin beyle görüştük bu embriyo sayısıyla ilgili genel bi toplantı yapıcaklarmış bir hafta içinde...inşallah olumlu sonuç çıkar..bize haber verecekler bende mutlaka sizinle paylaşırım bu sonucu...2.denememiz dondurulmuşlarla olacak demiştimya transfer sonrası için bi tavsiyen varmı bana...yada sizin başınızdan geçen keşke böyle yapmasaydık dediğiniz bişey...

selamlar...KARDELENLER canım üzülme bak her işte bi hayır vardır,Allah herşeyi kararlamıştır seni çok iyi anlıyorum 2 defa tutmayınca o üzüntüleri ben de yaşadım ama elimiz kolumuz bağlı, ben de bugün brükseldeydim rahim duvarı kalınlığını ölçtü hüsamettin bey,çarşamba günü transferim var,üçüncüyü deneyeceğiz...Allah bebek özlemiyle yanan herkese yardım etsin,tez zamanda kucaklarımızı doldursun inşallaaaahhhh

sevgi merhaba. 3. deneyeceksin hayırlısı olur inşallah hakkında. bir şey sormak istiyorum. 2. denemeden sonra sana histereskopi yapıldı mı yada 2. denemede negatif olunca ne gibi tetkikler yapılıyor. biraz bahseder misin?

geçmiş olsun kardelenlercim. bende bu üzücü sonucu 28 eylülde yaşadım. gerçekten insan tuhaf oluyor. ama kendini biran önce toparla. çünkü tecrübeli arkadaşlarımız bu işin aynı zamanda moral işi olduğunuda söylüyorlar. inşallah en kısa zamanda bebeklerimize kavuşuruz...

sevgi merkezdemiydin muayenehanedemi bende saat 13:30 kadar fulyadaydım muayenehanede karşılaşmış olabilirizz belki

canım inş dediğin gibi olur da 2 embriyo yerleştirirler ama bu pek onların elinde değil ayrıca dondurulmuşta düşük riski olur demişsin yok öyle bişey gebelik oluştuktan sora normal yollla kalanlarla hiç bi farkımız olmuyor bende dondurulmuşlarla hamileyim çok şükür öyle bi riskim olmadı böyle bi riskten söz etmedilerde doktorlar kanamam olmuştu oda bebeğin eşiyle alakalıydı ama yine düşük riski yoktu kendini öyle düşünmeye sevk etme canımm

canım sağol evet 3. yü deneyeceğim çarşamba dondurulmuş embriyo transferim var...ilk iki denemede tutmayınca yücel bey histeroskopi yaptı,iyiki de yapmış,çünkü meğer rahim t şeklindeymiş ve de rahimde yapışıklık varmış o yüzden tutmamış...şimdi sorunu halettik yapışıklık falan kalmadı dedi...bir de genetik testi ve kan pıhtılaşması testi istemişlerdi histeroskopiden önce,onlarda bişey çıkmadı.sarılık testi de yaptırmıştım..zaten bütün testlerde olumsuz bişey çıkmayınca ve üstüne ikinci deneme tutmayınca histeroskopi istemişti yücel bey...senin ikinci denemen negatif miydi canım o yüzden mi sordun ? yoksa ikinciyi yeni mi deneyeceksiniz?

sevgi merkezdemiydin muayenehanedemi bende saat 13:30 kadar fulyadaydım muayenehanede karşılaşmış olabilirizz belki

canım ben saat 12 gibi merkezdeydim, yücel hoca gecikti,hüsamettin bey rahim duvarı kalınlığını ölçtü,adetimin 14. günü bugün 8.9 mm dedi,iyi dedi hüsamettin bey...çarşamba günü dondurulmuş embriyo transferim var...sen ne için ordaydın canım , kontrol için mi?

bende fulyaaki yerddeydim ayrıntılı ultrason için çok iyi geçti çarşamba transferin varmışn diikat et kendine oolumlu düşün hep iyi dinlennn inş busefer olucak

amin canım inşallah...gerçekten tüm kalbimle dua ediyorum hepinize ..insan başına gelmeyince anlamıyomuş..elbet bu günlerde geçicek bebişlerimizi kucağımıza aldığımızda bu günlerimizi gülerek hatırlıycaz...inşallah hepimizin son denemeleri olurda bir an önce meleklerimize kavuşuruz...

çok saol cnm..evet çok haklısın gerçektende moral işiymiş..toparlanmaya çalışıyorum..bu merkezden çok memnunum ben doktorlarımız ,hemşireler hepsi çok tecrübeliler ama bu kadar ümitlenmemizde özkan beyinde payı var...ilk sonucu aldığımızda 12.55 di tabiki büyük bi heycan vardı bizde acaba nasıl bu sonuç die..özkan bey, hadi gözünüz aydın hamilelik başlamış 2 gün sonra 2 ye katlandığını görüceksiniz dedi.tabiki inanılmaz sevindik.mutlaka onunda bildiği bişey vardır die..hüsamettin bey aradı sağolsun hiç ümit vermedi beklediğimizden biraz düşük başlamış herşeye hazırlıklı olmak lazım dedi..neyse 2 gün sora sonuç 12.75 hüsamettin bey ve yücel bey ameliyattaydı..eşim dayanamayıp yine özkan beyi aradı..hala hamilelik var dedi özkan bey..tabiki hüsamettin bey aradığında hamileliğin oluşmadığını ve detayları anlattı...keşke özkan bey bizi böyle ümitlendirmeseydi...neyse olan oldu artık...rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli eli ayağı düzgün hayırlı evlatlar nasip etsin ....

Haberlerini bekliyoruz canım, yalnız tedavinde yapman ve yapmamanlar gerekenler konusunda söyleyeceklerim teorik kalabilir, ben tedavi görmeden yücel beyin yaptığı histereskopiden sonra hamile kaldım Allaha şükür, sevimli bana göre bu konuda daha tecrübeli, onun söyleyecekleri daha anlamlı olacaktır eminim:hulya:

sevimliiiiii nirdesin bacııınm? ayrıntılın iyi geçmiş, çok sevindim hadi gözün aydın kuşum.:lepi:

burdayımmmm karşılaşamıyoruz hiç ya prensesler nasıl canım ayrıntılım iyi geçti şükür canım artık dün son gidişimdi doğum yapacağım hastaneye ağırlık vericem artık

dondurulmuş için anlatmamı söylemişsin diyebileceğim tek şey gerçekten moral en rahat transfer ve sonrası zamanını geçirdim böğürtlen çayı içtim 7 gün sonra ananas yedim çok abartamadan her gün yemedim çok ani hareketler etme embriyonda güzel çözülürse inş tutunur kısmet bu işler canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…