Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

arkadaslar sonuc yeni negatif cikti kan degeri 1 (( cok kotuyum.
Ben sucu ameliyata bulurum. Saat 6da husemetin bey ariyacak.
Bakalim hayirlisi.

Öyleyse yakın zamanlarda senin hastane araştırıp yeni doktora başlaman gerek, daha uzun süre bekleme bence, artık kontrollerini doğumu yapacağın doktorla yürüt canım.

başladım canım evime yakın özel bi hastaneye methini çok duyduğum ve benimde memnun kaldığım bi doktora başladım hayırlısı bakalım sen ne yaptın nasıl olucak senin doğum

bana verilen listede ayın 3.ünde test yapılacak yazıo..oda pazara geldiği için 4.ü yani 11. gün yaptırmış olucam...canım ya inşallah seninde herşey yolunda gider...bebişlerimiz gelsin artık yaaaa..:):):):

kızlar bişey sorucam size...ben 11.gün test yaptırıcamya inşallah değer yüksek çıkarsa 2..testi ne zaman yaptırıcam

kızlar bişey sorucam size...ben 11.gün test yaptırıcamya inşallah değer yüksek çıkarsa 2..testi ne zaman yaptırıcam

canım 11. gün testi yaptırırsan 13. günü tekrarlatır canım yani değer iki günde bir çifte katlanması gerek canım bu arada hayırlı olsun inş güzel sonuçlar alır kavuşursun bebeğine:Saruboceq:

iyiyim canım, hamile kalmayı bekliyorum bende geçen ay regly oldum bu ay bakalım ne olacak inşallah hamile kalırım biran önce.....

Bakalim hayirlisi.

canım, kendini üzmemeye çalış.. inşallah hepimizin sağlıklı hamilelikleri ve sağlıklı bebekleri olacak...herşeyin hayırlısı....

merhaba kızlar,

Bende Yücel Hoca da dün uzun protokol ile tedavime başladım. İnşallah tüm bekleyenler bebeklerine kavuşur. Rabbim kimseyi bu yolda bekletmesin. Hepimizin son denemesi olur inşallah.

kardelen canım hadi hayırlısı o günümü yaşıyor gibiyim hiç unutamam .
sakin ol burdan söylemek kolay biliyorum.11 gün yapmıştım bende 160 çımıştı hüsamettin bey 13. gün tekrar istemişti inş. kat kat katlanır.
güzel sonucunu alınca söyleyeyim daha yeni başlayacaksın..
herşey güzel olsun hayırlısı olsun güzel haberlerini bekliyoruz.guclubacismile

merhaba kızlar,

Bende Yücel Hoca da dün uzun protokol ile tedavime başladım. İnşallah tüm bekleyenler bebeklerine kavuşur. Rabbim kimseyi bu yolda bekletmesin. Hepimizin son denemesi olur inşallah.

tedavin hayırlı olsun denizlim.
dualarımız hep aynı birbirimiz için rabbim hepimize kavuşmak sağlıkla büyütmek nasip etsin.opuyorumnanaktan

Bakalim hayirlisi.

deryoş çok geçmiş olsun.
rabbim bedenindeki ve yüreğimdeki acıları en kısa zamanda silmene yardım etsin.
inş. en kısa zamanda sağlığına ve bebğine kavuşursun.olumunekankayizsmile

Bakalim hayirlisi.

deryacım neden olduğunu bilemeyiz, kısmet demek gerek, şu veya bu bahane oluyor inan, önemli olan şu an sağlıklı olman, buna inan, ben 2 düşükten sonra sağlığıma kavuşmak için çok koşturdum, inşallah nedeni bulunur ve en kısa sürede yavruna kavuşursun canım.

başladım canım evime yakın özel bi hastaneye methini çok duyduğum ve benimde memnun kaldığım bi doktora başladım hayırlısı bakalım sen ne yaptın nasıl olucak senin doğum

sevimli canım iyi yapmışsın, tek olması düşünmeden normal yapıcam da ikizde düşünüyorum, doktorum da herşey yolunda giderse normal dedi, ben önce bi yücel hocaya akıl danışıp öyle kararımı vericem, hayırlısı hakkımızda.

iyiyim canım, hamile kalmayı bekliyorum bende geçen ay regly oldum bu ay bakalım ne olacak inşallah hamile kalırım biran önce.....

inşallah bu ay güzel haberler alırız senden, sıkı çalış bu ay:kedi:

arkadaslar cok tsk ediyorum. Bu acilardan sonra iyi haber almak istedim ama malesef. Yucel beyle gorustum yarin dosyama bakicaklar cunku sebebini bilmek istiyorum. Ben niye orda ic kanamasi gecirdim. Niye oldu.
Normal hayatimi donmem lazim. Artik kafama takmak istemiyorum.

bende 7 ekimde gidicem merkeze bakalım onlar ne diyecek doğum konusunda bide ayrıntılı usg yapıcaz aynen öyle canım hakkımızda hayırlısı

arkadaşlar herkese marhaba...
uzun zamandır bilgisayarımdaki sıkıntıdan dolayı nete giremedim. sizlerle paylaşmak istediğim duygularım var. tedavimi oldum ve 18 eylülde transferim yapıldı. 1 hafta evde dinlendim. bugün test sonucumu aldım ve negatifti...

rabbimden herşeyin hayırlısını diledim ve buna çok inanıyorum. bu denememde bebğimin olması kısmet değilmiş. ama insanın içinde genede tuhaf duygular oluşuyor. ağlamadım dersem yalan olur. ama şu an kendimi toparlamaya çalışıyorum. madem bu iş moral işi en kısa zamanda kendimi iyi hissetmeliyim diye düşünüyorum...

2. denememle ilgili ne zaman ve nasıl yapacağım konusunda şu an bilgim yok ama bu konu hakkında sizlerden yardım isteyeceğim. çünkü çalışan biri olduğum için her an izin almam mümkün değil. sizlerin tecrübelerinden yararlanmak isterim lütfen bu konularda bana yardımcı olun.

benim içinde dua edin lütfen. inşallah allahımın izniyle bende bebeklerime kavuşurum. şimdiden herşey için teşekkür ederim...

Canim yaa seni cok iyi anliyorum. Insallah en kisa zamanda bebegine kavusursun.
Ben 2. denemeyi simdilik istemiyorum dusunmuyorum cok korkuyorum.
Sorun sendemi esindemi?

Kendine cok cok cok iyi bak.

merhaba yasemin ,

nasısın , nasıl gidiyor?

butterfly iyiyim canım hamdolsun,
sen nasılsın çalışmaya devam regl ini 1 say 12-14-16 günler önemli günler belki biliyosundur ama hatırlatmış olayım dedim.inş. hayırlı haberlerini duyarız.

kızlar benim daha önce de tutmuştu 6 haftalıkken şuan 8. haftaya giriyorum ve gereğinden fazla şişim kendi göbeğimde vardı biraz.böbrek ağrısı çok erken değilmi daha sizlerde böyle birşey oldumu?
hüsamettin bey tahlil verdi idrar ve böbreklerede bakılacak idrardan..
c.tesi randevum var hüsamettin bey ile ama yazarsanız sevinirim.a.s.

ben 5 haftadır göbek ağrısı çekiyorum ama benimki normal artık göbek büyüdüğü için ayağa kalktığımda filan göbeğime sancı giriyor ama fazla durmadan geçiyor

bu arada nasılsınız nerelerdesiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…