Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

iyi gidiyor canımm senin kızlar nasıl ? başladım küçük küçük ekimide bitirip tam anlamıyla başlıyacam sen ne yaptınn

sevimli canım ağırlaşmadan yavaş yavaş bitir herşeyini, ben de büyük kısmını hallettim sayılır, bi mobilyaları ile araba koltuğu, purset bikaç da ıvır zıvır var, ekimde de onları halledicem inşallah.

alıyorum işte canım yavaş yavaş oto koltuğıunu aldım bilkaç parça bişey aldım alt açmasını aldım

Slm arkadaslar,

Ben hollandada kaliyorum.
Gecen ay bruksel tup bebek merkezine gittim. 10 gun boyunca iyi gidiyor. Yumurta toplandiktan sonra ic kanamasi gecirdim sabah saat 9.00 yumurta toplandi aksam 18.00 a kadar bruksel tup bebek merkezinde yattim aya kalkamadim agrilarim vardi. Hulya hemsire hep yanimdaydi sagolson cok iyiler. Saat 18.00 yucel bey geldi bakti. Seni hastaneye kaldirmamiz lazim dedi. ambulans geldi memorial hastanesine gittik.
Laparoskopi yapildi. Bir tupum tikali cikti onu actilar.
Ameliyatdan sonra cooooooook agrilarim vardi. Artik umudum felan kalmamisti. Birsey olmaz dedi Yucel bey transfer yapilabilir dedi. Psikooji olarak cok kotu olmustu. 3 hafta otelde kaldik.
5 gun sonra transfere gittik ben aglayarak gittim artik herseyden vazgectidim.
Transfer gunu bana narkos verdiler. super bir embryo transfer edildi. Bunu duyduktan sonra dedimki allah yuzumu guldurdu bu acilardan sonra.
11 gun kan aldirdim negatif cikti((((
13 gun eve test yaptirdim yeni negatif cikti((((
14 gun adet gunum ama daha adetim baslamadi agrilarim var ama kanama felan daha yok insallah da olmaz.

Husametin beyle gorustuk cok sasirdi negatif duyunca. her carsamba gunu toplantimiz oluyor dedi bu konularla ilgili. Bakalim ne yapacaklar.

geçmiş olsun canım.... inşallah iyi haberler alırız senden....

selam kızlar...çok güzel bi embriyo transfer edildi..bugün 4.günüm yatakta hiç kalkmadan yatıyorum...6 günüm kaldı çok sabırsızlanıyorum...ara ara adet ağrısı gibi ağrılarım oluyo.normalmiş ama ne bilim tedirgin oluyorum...:):):)

benimkide super embryo dediler ama malesef tutmadi. Insallah seninki tutar.
Adet agrisi normal. Fazla kafana takma.

hadi hayırlısı olsun kardelenler, inşallah güzel haberlerini alırız, 10. günü test yaptırmak tam sonucu veriyomu ? yücel bey bana 12. günü test yaptırcaksın demişti de o yüzden sordum,benim de 18 gün sonra transferim olacak çok heyecanlıyım ben dee :)

slm arkadaşlar, histeroskopi ve balon uygulamasından sonra nihayet adet oldum,18 gün sonra transferim var,çok heyecanlıyım , çok değişik duygular içindeyim,Allah'ım hepimize yardım etsin...

Bana 10 gun demisti. Kan degerini bakiyorlar. Ben 11 gun yaptirdim hollandada. Cok erken dediler bana. 14 gun yapiyorlar burda.
hadi hayirlisi. Insallah tutar.

deryos canım geçmiş olsun, yaşadıklarına çok üzüldüm, neden iç kanama geçrimişsin, ne dediler bu konuda? Tutması nasip kısmet işi canım ama sen tedavinde birçok badire atlatmışsıni psikoloji de çok önemli biliyorsun, önemli olan şu an sağlıklı olman, inşallah başka tedaviye gerek kalmadan anne olursun canım.

kardelenler hayırlı olsun canım, inşallah 6 gün sonra güzel haberlerini alıcaz, bol su iç ve seni rahatlatacak şeyler yap, sakın haberleri felan izleme, kendini pembe bi balonun içine al şimdilik.

sevgicim sen de yolun yarısını aşmışsın, şimdi heyecanlı kısım başlıyor, bizleri haberdar et tatlım.

Bu arada sevimli ve butterfly nerdesiniz, gelin bakiiiiim:)

Anjelic canim tsk ederim. Yumarta toplandiktan sonra kanamam durmadi. Yucel bey laparoskopi yapilmasi lazim dedi. Onu yaparken bir tupum kapali cikmis.
ameliyatdan 5 gun sonra transfer yapildi. Benim anlamadim sey ameliyatdan 5 gun sonra transfer olurmu???
Yucel bey birsey olmaz dedi. bende ona guvendim.

Bu sabah yeni kan aldirdim, saat 3 de belli olucak.

Birçok doktor ohhss den sonra bile transfer yapıyorlar, tıbbi bilgimiz olmadığı için ne desek boş canım, Yücel hoca da olmayacağını düşünse bence transfer etmezdi, o kadar çabanı boşa gitmesi onların da işine gelmez...İnşallah test sonucun iyi çıkar, haberlerini bekliyorum.

Insallah.
Bir sorum var 2 kere negatif cikti. Adetim gunum cuma gunudu. 3 gun gecti ama kanamam olamdi, ilac kullaniyorum sonucu alina kadar. ilacin etkisi olabilirmi adetim gec kalmasina?

deryacım testlerde negatif çıktıysa olumlu olması zor, ilaçlardan reglin gecikmesi olabiliyor, stres yapmadan bekle güzelim.

ben burdayım canımm nasılsın kızlar nasıl :CüvCüv:

sevimli canım kızlar iyi, senin oğluşunu soruyorlar :) Güzelim sen doğumu nerde yapmayı düşünüyorsun, hüsamettin bey mi yaptırıcak? Bi de normal, sezeryan ne düşünüyorsun?

sevimli canım kızlar iyi, senin oğluşunu soruyorlar :) Güzelim sen doğumu nerde yapmayı düşünüyorsun, hüsamettin bey mi yaptırıcak? Bi de normal, sezeryan ne düşünüyorsun?

benim oğluşum da iyi :) canım oturduğum yerde özel bi yere gidicem hüsamettin beyde öyle dedi doğum için bu kadar bi bütçe sarsar bu kadar tedaviden sonra diye ki bizde öyle düşünüyoruz sezeryan olucak tüp bebek te kolay koly riske atmıyorlar bakalım hayırlısı

Öyleyse yakın zamanlarda senin hastane araştırıp yeni doktora başlaman gerek, daha uzun süre bekleme bence, artık kontrollerini doğumu yapacağın doktorla yürüt canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…