Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

selam canım ben geldım sımdı yucel beyden.esımın spermlerı ıcın kendı tup bebek merkezınde bır kere daha bakılsın demıstı bundan once baktı esımın sperm sayısı 75 mılyon bırde kusuratıda var ama duz hesap okadr.tup bebek degıl dedı.asılamaya gecekmısız.clomıd adında hap verdı zaten kullanıyordum onu ben bu 5.kez kullanısım olacak turkcesı bu hapın klomen.adetımın 3.gunu baslayacam 10.gunu de doktordan randevu alacam.ozman yumurtalarıma bakalıcak takıp edılecek catlaması ıcın ıgenelr falan ben anlamadım sımdı bu durumu.uzuleyım mı yoksa sevıneyımmı.kısmetse adet oldukdan sonra baslıyoruz ısde kosturmaya asılama ıcın.bugun yucel beyede dedım kadınlar kulubunde sızı konusuyoruz falan dedım.kulaklarınız belkı cınlıyordur falan dedım.ınsallah canım yaaaaa bır an once kavusuruz bebeıslerımıze

merhaba kızlar ben de cumartesi gününe yücel beyden randevu aldım. Daha ilk görüşme olacak. Hayırlısıyla başlıyoruz. Gelişmelerinizi paylaşırsanız sevinirim...

tedavın hayrlı ugurlu olsun ınsallah guzel sonuclar alırsın.

Evanur hayırlısı olsun canım, daha önce aşılama yaptırmış mıydınız peki? Sperm sayınızın iyi olmasından dolayı mı aşılama dedi acaba? Daha önce olmadıysan denemen iyi olur güzelim, aşılamayla hamile kalan da var epey, inşallah birbirimize güzel haberler veririz.

hayır anjelıc ılk kez sperm sayısı ıyı dıye soyledı acıklamasınıda yaptı neden ılk once yup bebek dedı ve sonradan da asılmayı dedıgını.ılk bızı devlet hastahanesıne gondermıstı.sonrada baktı hosuna gıtmedı.edıth cavell adında burada da merkezı olan tup bebek yerıne gonderdı esım sperm testını yaptırdı.ve 75mılyon kusartlı cıktı sonradan da dedı ıyı sperm sayısı tup bebege gerk yok dedı sımdılık 4 kere denıcez dedı olmazsa tup bebek dedı.her denemede aslımayı hamıle kalma olanıgı yuzde yırmıymıs ama dedı yasın genc ve sorununu bılıyorum dedı ben pco hastasıyım.yumurtalamama sorunum var ama ılaclarla yumurtluyorum cok guzel oyuzden korkma dedı pozıtıf dusun kı hersey ıyı oldun falan dedı.ılk kez deneyecem asılamayı

sayınız gerçekten çok iyi, aşılama ile hamile kalabilirsin, hatta doğal yolla bile olur senin. Kilo problemin varsa kilo vermen pcodan kurtulmana yardımcı olur.

evanur pko sorunun varsa şansın yüksek, doğal yolla ovulasyon zor oluyor pkolarda, dolayısıyla aşılama şansını yükselticek, inşallah güzel gider herşey, yaşının genç olması da avantaj...
eee asozlem darısı başımıza artık :)

sayınız gerçekten çok iyi, aşılama ile hamile kalabilirsin, hatta doğal yolla bile olur senin. Kilo problemin varsa kilo vermen pcodan kurtulmana yardımcı olur.

kılo sorunum sukur yok 165boyundayım 52 kıloyum.pco olmama ragmen kılom bu.kılodan yana hıc bır sorunum yok ama tek sorunum yumurtlayamam okadr dagol olarak yumurtalayamadıgım ıcın duzenlı olmuyor.yok cnaım beee kesek olsaydı dogal yollarla ama olmadı temmuzun 20 sınde 3 yıl olacak evlendıgım bır yıl boyunca hıc korunmadık olmayınca doktora gttım 4 doktor gezdıkden sonra yucel bey anladı pco oldugumu.pco hastalıgı hıc bır zman gecmıyormus kılonunda etkısı varmıs gecmıyormus.sadece tıpa yenılıyorlar ılac kullanırken adetlerım son derece mukemmel ama bırakayım bozuluyor.

ınsallah tatlım ınsallah hepımız kalalım allah butun ısteyenlerı verır ınsallahhhhhhh:Saruboceq:doktorda aynısın dedı ben dedım doktora cok korkuyorum hıc olmaayacak dıye bana dedı pco hsstaları bız doktorların en sevdıgı hastalar cunku sorun yumurtalalmamak dedı onuda ılaclarla basarabılıyoruz dedı doktor da yasımdan dolayı sanslısın dedı.baklaım hayırlısı artık allahım ver bızlere cıfter cıfter yarabbımmmmm.ben bır seyı merak edıyorum asılamada bırden fazla gebelık olma sansı varmııdr

evanur günaydın, canım aşılamada herşey mümkün, tutmayabilir de, ikiz veya üçüz gebelik de olabilir, kısmet işte, sana bir üçüz düşer mi ne dersin? :)

evanur günaydın, canım aşılamada herşey mümkün, tutmayabilir de, ikiz veya üçüz gebelik de olabilir, kısmet işte, sana bir üçüz düşer mi ne dersin? :)

evet cnaım bılıyorum malesef oyle tutmayadabılır.ama ınsallah canım olur ucuz razıyım olsunda saglıklı hayırlı.ucuz besız farketmez

evanur selam, nasıl gidiyor?

papatyam hoşgeldin, sen devam ediyorsun di mi yücel beye? Ben de merakla regl olup gitmeyi bekliyorum, hayırlısıyla...

ıyı gıdıyor anjelıc nasıl olsun ısde bıldıgın gıbı aynen bende canım regl olmayı beklıyorum zaten senınle aramızda gecen ay 1 gun var.....ınsallah oluruzda bır once tedavılere baslarız....eskıden uzulurdum adet olmayım dıye sımdı ıse ıple cekıyorum

evanur selam, nasıl gidiyor?

papatyam hoşgeldin, sen devam ediyorsun di mi yücel beye? Ben de merakla regl olup gitmeyi bekliyorum, hayırlısıyla...

hoşbulduk canım..
ever devam ediyorum..
biz aslında geçen ay başlayacaktık..gidemedik sonra kaldı işte..
geçen gün evi aradılar..
geçen ay tüpe başlayacaktık sizinle,niye gelmediniz diyolar..
korktular heralde başka yere yaptıracam diye..kaydirigubbakcemile3
ben tüpten önce ovulasyon takibi mi yaptırsam diyoprumm..
tam karar veremedim daha..
ama öyle olsa bile yine yücel hocaya giderim..

hadi sen bi hayırlısıyla başla bakalım canım..
gelişmeleri burdan paylaşırız..opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…