Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

[QUOTEHayırlı,uğurlu olsun ][/QUOTE]çok sağol canım iyişallah benim için doğru zaman budur.

günaydın kızlar nasılsınız ne güzel birsürü yeni arkadaşımız olmuş

Kızlar naber? Bi selam verip kaçmak yok, gelin burayaaaadelikafadulden

Dün ben Yücel hocaya gittim, maalesef benim lekelenme deyip reglden saymadığım regl kanamasıymış, bu ayı kaçırdım yanibilmiyorumkismile İyi haber histereskopi işe yaramış, endometrium düzelmiş, çoooook mutluyum, bu ayı kendi çalışmalarımızla geçiricez Sonuç yoksa mayıs ayında başlamayı düşünüyorumhihoyyyt

anjlic çok sevindim canım işallah tedaviye gerek kalmadan sane gelir bebişin.Eğerl olmassada ikimiz aynı anda başlıyacağız tedaviye belki orada karşılaşırız.

bende adet olunca başlıyacam bi aksilik olmasa mayıs 11de ordayım hadi bakalım üçümüz birden bebiş yapalım buarada banada lekelenme olunca değil kanaman başlayınca gel dediler ya benimde öyle olursa histeroskopiden sonraaa :)
lülülülülülü

kızlar ben mayıs başında adet olucam adetin 3 günü kontrale gidicem bende bi sorun varmı diye bakacak doktorum yani mayıs ayını pas geçip hazirandaki adetimde tedaviye başlıyacam kısa protokol olursa haziran ortası gibi transferim olur belki...

nasılsınız kızlar son durumlar nasıl asözlem az kaldı o güzel gün cumartesi galiba inş pozitifdir

asözlem buraya çok takılmıyor sanıyorum bende onun sonucunu çok merak ediyorum iyilşallah pozitiftir....

merhaba arkadaşlar bugün transfer sonrası 8. günüm. Foruma çok fazla girmiyorum çünkü olumsuz etkileniyorum. Genellikle şöyle bir bakıp çıkıyorum. Çünkü negatif sonuçlar beni çok korkutuyor. Çok heycanlıyım. Ara ara karnıma sancı giriyor, onun dışında bir belirtim yok. Cumartesi kan testi yaptıracağım.Sonuçtan sizi haberdar ederim. Ne olur dua edin bana (

canım benim bütün dualarım seninle kendinide kasma inş hayırlısı olacak kocaman bi pozitif göreceksiin o beyaz kağıtta inşallahhhhhhhhhhhh

canım benim ,haklısın aslında negatif sonuç alanlar bu sitetede daha fazla dolaşıyorlar pozitif sonuç alanlar bi daha uğramıyor anladığım kadarıyla bende kötü etkileniyorum okudukça ama cumartesi haberini heyecanla bekliyorum kocaman bi pozitif olacak iyişallah...

kızlar günaydın. Bu sabah idrar esti yaptım, silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm. Moralim düzeldi. ınşallah sonucum iyi olur.

kızlar günaydın. Bu sabah idrar esti yaptım, silik de olsa ikinci çizgiyi gördüm. Moralim düzeldi. İnşallah sonucum iyi olur.

yupppppiiiiiihihoyyythihoyyythihoyyyt

Canım hamilesin ne güzel, Rabbim tamamına erdirsin inşallaaaah, değerin de çok iyi çıkacak, çok sevindim yaaaa:lepi:

Çok teşekkürler anjelic, umarım erken sevinmiyorumdur. Darısı başınıza kızlar :sm_cool:

Canımcım bebişin tutunmuş sana, sevin korkma, hamilelik 9 aylık ve endişelerin hiç bitmediği bi süreç, şimdi kesesi için dertleneceksin, sonra kalp atışı, sonra ikili testleri....sonu yok, rahat ol, inan benim olmuş gibi sevindim, burada emek veren arkadaşlarımın sevindiğini görmek beni mutlu ediyor, daha umutlu oluyorum, darısı başıma inşallah.

Haklısın anjelic. Desteğin için de sağol. Allah isteyen herkese nasip etsin. Allah kimsenin emeklerini boşa çıkarmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…