Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

bende bugün iş yaptım biraz sancım oldu ne derdim varsa :) bakarsın seninki sana bi süpriz yapacaktır inş

sevimli 1 hafta kendini yorma, yine de dikkat et kendine, ağır falan kaldırma canım...Benim sürpriz olması zor bu aşamada, reglim de gelmiyor aksi gibi kontrole gidicem, hevesim kursağımda kaldı iyi mi?

merhaba kızlar,

Transfer günü ve dün biraz ağrım oldu, bugün çok daha iyiyim. Evde dinleniyorum. Rapor da aldım, haftaya işe gitmeyeceğim. Biraz gaz ve kabızlık sorunum var Geçirmek için bir sürü şey deniyorum. Kayısı kurusu, kivi hatta ilaç bile aldım. Umarım atlatırım. ınşallah bebeğim tutunuyordur bana. Şimdilik hiçbir şey hissetmiyorum. Sanki yok gibi...

Sizler napıyonuz?

canım çok sevindim kabızlık için sana tavsiye siyah kayısı sabahları ilaç içmeden ve kahvaltı etmeden aç karnına 4 taneyi fazla çiğnemeden yut ve üstüne su iç faydasını görürsün emin ol gaz sorunu bende de oluyordu acayipp hemde bide duphaloc galiba adı yanliş haytılamıyosam ilaç doktorda söylemiştir zaten onuda içiceksen aç karnına sabah iç

ya bu arada benim biraz kanamam var sanki adet olucakmışım gibi histeroskopiden sonra olurmukii

Olabilir. ışlem yapıldı sonuçta. Benim yumurta toplamadan sonra bile hafif kanamam olmutu.

Transferin hayırlı olsun arkadaşım inşallah bebişin sana tutunmuştur. Sizleri bu topikte takip ediyorum çünkü bizde brükselde tedaviye başlamayı düşünüyoruz bizim sorunda eşimden kaynaklanıyor. Acaba kaç yumurtanız döllendi ve rapor işini nasıl hallettiniz ücret vs. gibi bilgileri aktarısanız memnun olurum. Allah herkesi tez zamanda bebişlerine kavuşturmayınasip etsin inşallah..

merhaba mavilim bende bu siteyi hep takip ediyorum ama ben daha tedaviye başlamadım önümüzde ay başlıyacam işallah bürüksel iyi bir seçim erkek infertilitesinde başarılı bi merkez olduğunu biliyorum eğer senin bi sorunun yoksa büyük ihtimalle tutar.Ama malesef bürükselin sgk ile anlaşması yok canım oyüzden ücrettli yaptıra bilirsin.sizin sperm değeriniz ne tedaviye nezaman başlamayı düşünüyorsun canım....

asozlem tranferin hayırlı olsun canım iyişallah bebeği sana sımsıkı tutunur..Sonucunu ne zaman öğreneceksin bizim sorunumuzda erkek infertilitesi sanırım sizinkide o yüzden senin sıkı takipçinim bizi habersiz bırakma.....

Hoş bulduk canım aslında ben yeni değilim daha öncede yazmıştım bi kaç defa..mayıs ayında tedaviye başlamayı düşünüyorum erkek infertilitesinde uzunmu kısa protokolmü uygulanıyor biliyormusunuz..

Günaydın kızlar,
Nasılsınız? Yeni arkadaşlara da hoşgeldiniz diyorum. Brükselde tüp bebek ücreti 4200 TL + ilaçlar+tahliller. Bizim 5500 TL civarında tuttu. Brükselde SGK yok o yüzden, devlet yardımını kullanamıyorsun. Ben transfer sonrası 10 gün rapor aldım dinlenmek için. Bu raporu SGK ile anlaşmalı başka bir sağlık kuruluşundan aldım. Brüksel'den isteyince size rapor veriyorlar ama sgk anlaşması olmadığı için o rapor kabul edilmiyor. Benim 15 yumurtam döllenmişti. Birini kullandık, 5. gün 7 tanesi de canlı kalmıştı, onları da dondurduk. Umarım onlara gerek kalmaz. Şimdi tahlil günümü bekliyorum.

Canım uzun veya kısa protokol senin yumurta rezervine bakılarak belirleniyor. Bana kısa protokol uygulandı. Sadece 10 gün iğne vuruldum. Senin ilaçlara cevap vermene göre ilaç miktarın değişir. ılk muayenede yücel bey söylüyor hangi protokol uygulanacağını.

asozlem hayırlı olsun canım, seni sonucu bekliyorum dört gözle, inşallah hep birlikte seviniriz, güzelim sana msg attım, bakar mısın?

daha önce gittiğim doktorum yumurta rezervimin çok iyi olduğunu söylemişti ama üzerinden iki sene geçti va yaşım 32 bi değişiklik olmamıştır iyişallah asözlem senin yaşın kaçtı canım .ilaçlara kısa protokolde adetin kaçıncı günu başlanıyo ve kaç gün sürüyo?

Süresini yumurtalıklarının ilaçlara cevap vermesine göre değişiyor, ben 10 gün ilaç kullandım

ben 37 yaşında düşük yumurta rezerviyle 16 fsh ile ikizlere hamile kaldıktan sonra sizin şansınız daha da çoktur..Moralinizi yüksek tutun..:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…