Maske Tarifleri Yourt suyuyla yzm beyazlatyorum

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta
E

EU1

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi EU1
merhaba ben bir haftadır yoğurt suyu ile yüzümü yıkıyorum beyazlaması için..myle okumuştum biyerde.pek..sonuca ulaşmak için bir ay yaomak gerekiyormuş.ama nebilim bunun yüzüme bi yan etkisi olurmu.yada beyazlatmak için başka formülleriniz varmı?tabi doğal olsun yani krem falan değil.yoğurt suyuna devam etsemmi.çevrenizde yapan varsa ve sonuç aldıysa cevap bekliyorum.teşekkürler:1closedeyes:

• Konu Sahibi EU1
valla ben ilk defa duyuyorum gerci pek inanmıyorumda yogurt suyunun cildi beyazlatmasına

• Konu Sahibi EU1
neden inanmıyosun..ki deneyimin varmı.önceden birçok şeyi beyazlatmak için yoğurt suyu çökelek suyu v.s kullanılıyormuş..yüz içinde faydası va diyolar.ama yinede sormak istedim yapanlara

• Konu Sahibi EU1
valla beyazlatırmı bilemem ama çok faydalı olacağı kesin..beyazlatmak derken ne demek istedin pek anlayamadım yani esmer sinde beyaz tenli mi olmak istiyorsun ?sen devam et bi zararı olmaz hücre yeniler canlılık verir canım............

• Konu Sahibi EU1
beyaz tenli olmayan birinin beyazlaşması mümkün deil ki? uzmanlar üstüne basa basa sölüyo,cilt rengini açmak mümkün deil, uğraşıp birazcık beyazlaştırsanız da çok kısa süre sora hücreler yenilendikçe cilt kendi rengine tekrar döner,yani cildin gerçek tonu neyse o değişmiyor

• Konu Sahibi EU1
Valla bende inanmıyorum yoğurdun cildi beyazlattığına..Renk pigmentlerine mi etki ediyormuş yani??Ne alaka yani her beyaz şey beyazlatsaydı ohoooo...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…