Selülit Yosun Sabunu Selülite Çok İyi Geliyormuş

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri

gulsah_gulsah

Nasip...
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2011
324
4
Kızlar bu selülitlerden nefret ediyorum, sinir oluyorum ya...başım bunlarla dertte.... bayağı bi internette arastırdım ben... yosun sabunu diye bi sabun varmışş, selülitleri azaltiyormuşş düzenli kullanıldığında..kullanan bilen faydasını gören varmı bu sabunu....hatta ünlüler bile kullanıyomuş...kullanan var mı??? lütfen yardım edinn...Yardımınıza ihtiyacımmm varr :KK43:((((

bende var yosun sabunu duş yaparken kullanıyorum bacaklarımda ve kalçamda ama selülitlere pek iyi geldiğini düşünmüyorum ama gerginleştiriyor en azından cildi güzelleştiriyor :)

bende var yosun sabunu duş yaparken kullanıyorum bacaklarımda ve kalçamda ama selülitlere pek iyi geldiğini düşünmüyorum ama gerginleştiriyor en azından cildi güzelleştiriyor :)

evet sıkılastirdigini da söylüyorlar, ama düzenli kullanıldığında selülitleri önlüyormuş:) ne kadar kullandın peki canım?

kızlar ben bu sabunu geçen hafta aldım...kullanmaya basladım..gözle görülür bi degişiklik var..yanlız bastırarak sertçe daireler çizmeniz gerekiyo...valla şuan iyi gidiyo..bakalım ne olucak :KK9:

Ben de merak ettim şimdi bunu yaa işe yarıyosa alsam ben de. Üff bıktık artık selülite ne iyi gelir, şu iyi gelir, hadi gidip bi de ondan alalım deneyelim off yok mu ya bunun kesin bi çözümü :KK14:

Ben de merak ettim şimdi bunu yaa işe yarıyosa alsam ben de. Üff bıktık artık selülite ne iyi gelir, şu iyi gelir, hadi gidip bi de ondan alalım deneyelim off yok mu ya bunun kesin bi çözümü :KK14:

yani çok etki göstermesi için çok uzun zaman kullanmak lazım, bana şuanlık faydası bacaklarımı sıkılastırdı onu far ettim :KK9: mutluyum selülit içinde sanki etki ediyo gibi net bişe diyemicem, ama bacaklarım çok sıkılastı :KK9:

Yosun sabunu duş esnasında cildinize masaj yaparak ağır ağır kullanmanız gerekiyor. Vücudu sıkılaştırıyor.

bende kullanmaya basladım yosunlu sabunu. banyo yaparken önce deniz tuzu ıle ovuyorum bacaklarımı. sonra sabunla kabak liifi kesesiyle dairesel hareketlerle masaj yapıyorum.tuzdan mı sabundan mı bilmem basenlerimde ki portakal görunumlu olan bölgedeki pütürler azaldı.aynı işlemi kollarımda da uyguluyorum. aynen pütürler kayboldu. cildim daha pürüssüz oldu sanki... düzenli kullanımda faydası olacagına inanyorum. birde duştan çıkmadan önce bacaklara soğuk su tutmak ta cok iyi geliyor. düzenli değil ama yapmaya çalışıyorum.

bende kullanmaya basladım yosunlu sabunu. banyo yaparken önce deniz tuzu ıle ovuyorum bacaklarımı. sonra sabunla kabak liifi kesesiyle dairesel hareketlerle masaj yapıyorum.tuzdan mı sabundan mı bilmem basenlerimde ki portakal görunumlu olan bölgedeki pütürler azaldı.aynı işlemi kollarımda da uyguluyorum. aynen pütürler kayboldu. cildim daha pürüssüz oldu sanki... düzenli kullanımda faydası olacagına inanyorum. birde duştan çıkmadan önce bacaklara soğuk su tutmak ta cok iyi geliyor. düzenli değil ama yapmaya çalışıyorum.

evet pütürleri yok ediyoo..ben çok memnunum kullanmaya devam :)))))

Ben memnunum canım yosun sabunundan 1 aydan fazladır kullanıyorum ilk başlar keseyle masaj yapıyordum ondan sonra yosun sabunuyla keseliyordum şimdi üşendiğimden her spor sonrası yosun sabunuyla sadece kese yapıyorum ve daha 18 yaşında bi gencecik kız olmama selülitlerim vardı ama baya azaldığını gördüm cildide prüzsüzleştiriyor ben çok memnunum henüzde bitmedi bi kalıp sabunum :)

dolasımı sağlamak lazım bacaklarda yüksek bi yere dayanabilir bacaklar akşamları kan akışı sağlamk için...

biri Allah rızası için kullanıp da selülitine iyi gelen sıkılaştıran yosun sabunu markasını yazsın ne olur :mad:
kimse bana cevap vermiyor :KK42:

X