Yorumunuzu esirgemeyin-Hamile olabilir miyim?

PeriLous

Iyi ki varsınız kızlarım..
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
3.764
727
merhaba kızlar bu ayın 22si adet günümdü fakat hala olmadım ilişki bu ayda sadece 1 kere oldu ve önceki adetimin bitiminden 2 gün sonra oldu yaklaşık 3 hafta önce adet günümden itibaren k.rengi akıntı geliyor ve 1 kerede 1 damla k.rengi kan geldi en son dün gebelik testi yaptım negatif çıktı aklımı çok kurcalıyor heralde hamile olsam çıkardı diyorum ha birde ilk defa bu ay ağır bişey kaldırdığımda karnıma ağrı giriyordu gebelik testi için idrar topladığımda da idrarımda beyaz beyaz şeyler gördüm anlam veremedim ne yapayım biraz daha bekleyeyim mi yoksa yarın doktora mı gideyim?

canım bence bı dok gıtt hem gebelık testı yaprsın degılsen neden gecıkms ve o kan neymıs onu ogrenrsınn

teşekkür ederim canım yorum ilgilendiğin için doktora gideyim ben yarın
acaba gebeliği 3 haftayı bulduğu halde idrarda çıkmayan varmıdır?

teşekkür ederim canım yorum ilgilendiğin için doktora gideyim ben yarın
acaba gebeliği 3 haftayı bulduğu halde idrarda çıkmayan varmıdır?

bu kısıden kısıye degısıyo kımısı 5 gecse bıle regl ıdrarda gebelık cıkıyoo leke gelmıs sanırsam yerlesme lekesıde olablır 4 gecmıs bı dok gorunn ıns gebesındr:KK16::KK16::KK16:

bende seniny erinde olsam doktora giderim hem kan testi yaopar hemde ultrasyondanda bakar icinde rahat eder...

uyanamadığımdan gidemedim dr a bugün tam 5 gündür adetim geçiyor dün gece çok az pembe kan geldi bende sevindim adet başladı diye ama bugün yine sadece k.rengi leke geldi

doktora gidemedim ama şimdi gidip 1 tane daha gebelik testi alacağım gerçi ilk idrarımıda yaptım ama neyse bakalım en son ctesi günü test yapmıştım bugün birdaha yapayım

slm canım bencede sen doktora git bçyle kendi kendini yiyeceğine ne olduğunu anlarsın

dr bugün çok geç oldu gidemem canım vaktinde uyanamadım kan testi mi yaptırsam acaba

ozaman yarin git doktora....yada kan testi yaptir ve onun sonucuyla yarin doktoruna git bakalim ne diyecek...

aslında bu sabah gidecektim ama dün geceki 2 damla pembe kan adet oluyorum hissi uyandırdığından gidemedim hoş kalkamadımda zaten gece görünce 2 damla kanı hah tamam adet oldum dedim bugün hiiç belirti yok sadece çok az k.rengi leke oldu adetle ilgli tek belirtim göğüslerim çok şişti ağrıyor

Canım ben ilk gebeliğimi adet günümden 4 gün önce öğrendim
ama kanda çünkü idrar da çıkmadı idrar testleri kan testleri
gibi hassas değiller maalesef sen en kısa sürede bir doktora
git bence gebeysen çıkar gebe değilsen de bir sorun vardır
erken müdehale etmiş olursun

Canım ben ilk gebeliğimi adet günümden 4 gün önce öğrendim
ama kanda çünkü idrar da çıkmadı idrar testleri kan testleri
gibi hassas değiller maalesef sen en kısa sürede bir doktora
git bence gebeysen çıkar gebe değilsen de bir sorun vardır
erken müdehale etmiş olursun

teşekkür ederim canım artık yarın sabah doktora gitmeye karar verdim tabi bu gece adet olmazsam ben çok sancılı olurum adet belirtisine dair hiçbirşey yok sadece farklı olarak bu ay ağır birşey kaldırdığımda karnıma ağrılar girdi birde bu k.rengi akıntıların yoğunlaşması yaptığım temizliklikten sonra olmaya başladı

canim benimde kahve rengi lekelenmelerim var test yapmisdim pozitivdi doktora gittim kan testi 263 cikdi ve iki hafta beklemem lazim dedi...sende bir doktora git hayirlisiyla bakalim ne diyecek...yarin sabah erken kalk ve git:KK66:

canim benimde kahve rengi lekelenmelerim var test yapmisdim pozitivdi doktora gittim kan testi 263 cikdi ve iki hafta beklemem lazim dedi...sende bir doktora git hayirlisiyla bakalim ne diyecek...yarin sabah erken kalk ve git:KK66:

canım benim idrar testleri hep negatif silik bir çizgi görsem umutlanacağımda o da yok :)

birde benm k.rengi leke canım adet olmam gereken günden 1 gün önce başladı ve az olarak devam ediyor sende sıklığı nasıl?

X