yorumuna ihtiyacım var destek olur musun ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hepsi1019

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2024
25
4
28
Arkadaşlar merhaba rica etsem okur musunuz bundan 10 gün önce kalbimde delik olduğunu öğrendim kapatıldı kapalı ameliyat ile şükürler olsun iyi geçti.psikolojik olarak ben atlatamadım sanırım hastalık hastası oldum ilaç olarak sadece kan sulandırıcı kullanıcam 6 ay boyunca son 3 4 gündür dehşet baş dönmem var bugün tüm kan değerlerime baktırdım sadece triglesirid yüksek çıktı onun dışında hiç birşey görmedi nörolojiye gittim elle bişeyler yaptırdı oda film istedi film yasak olduğu için cekinemedim elim boş döndüm kısacası dünde baş dönme ve baş ağrısıyla acile gittim. Sizce psikolojik mi vertigo olarak şüphe duyuyorum bu mu destek olur musunuz yorumlarınıza ihtiyacım var

Hastalık hastası oldum sanırım sürekli başım dönüyor sürekli kendimi dinliyorum benim gibi olan var mu nolur yardım edin
Canım kendini dinlersen yandin valla isin icinden çıkmazsın. Doktora illa gitmissindir hersey yolundaysa calla bu kadar dusunme vucut bu ağrır stresten ağrır yorgunluktan ağrır malum sicak sicaktan agrir. Dinleme bu kadar kendine yazık

Çok haklısın kuzum ama başım dönüyor bu psikolojik değil kan sulandırıcı içiyorum ondan no oluyor bilmiyorum :KK43: kafayı yedim artık

Hastalık hastası oldum sanırım sürekli başım dönüyor sürekli kendimi dinliyorum benim gibi olan var mu nolur yardım edin
Bende aynen öyleyim 4 aydır sürekli başım dönüyor karıncalanma oluyor başımda ateş basması vs vs kendimi sürekli dinliyorum...yanliz değilsin etrafımda çok kişiden duymaya başladım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X