yorumlarınız benim için çok önemli.....

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar adetime 5 yada 7 gün kaldı ama 5 gündür yoğun bir akıntım var bunun sebebi ne olabilir mantar yada enfeksiyon, intihap yok daha bu ay vajinal kültür yaptırdım....

cumadan beri bu sorunu yaşıyorum geçer diyorum ama gün geçtikçe sanki dahada yoğunlaşıyor.... hamile kalma ihtimalim yok çünkü bu ay yumurtam gelişmemişti bundan dolayı moral bozukluğundan vede ramazandan dolayıda birlikte olmadık pek fazla o yüzden hamile olmam imkansız, herhangi bir rahatsızlığımda yok ama bu akıntı neden geliyor lütfen yardım edin kızlar....

yumurtan olmuşmadığı için olabilirmi çok fazla bilgi sahibi değili bu konuda ama hamişlik belirtisi olduğuda söyleniyor. bakarsın hamiştirsin

canım bende hamile kalıdığım ay çok fazla akıntım olmuştu hiç hamileliğe yormamıştım hatta eşime adetim bittikten sonra akıntım için doktora gidelim demiştim meğerse hamileymişim ama akıntım çokçok fazlaydı 1 ay sonra azaldı

yok canım hamile olmadığım konusunda eminim ama offf bilmiyorum kafam karıştı....ya ne bilim bu akıntı beni rahatsız ediyor çünkü bayağı yoğun geliyor adet olacağın zaman vajinada kuruluk oluyor ama benimki aksine yoğun bir ıslaklık var.... ağustos 29 da adet oldum şurda adet olmama çok az kaldı...

ama canım biz bu ay eşimle söylemesi ayıp ya 1 kere yada 2 kere birlikte olduk zaten yumurtam gelişmediğini öğrenince hepten canım birlikte olmak istemedi...ve bu birliktelikte dr. gitmeden önceydi yani dr. yumurtan gelişmemiş dediği zamandan önceydi ondan sonra birlikte olmadık...

canım adet olmadan öncede geliyor akıntı rengi değişiyor gün geçtikçe ve sonra kırmızıya dönüyor. yani adet bittikten sonra kuru bi dönem sonra pürtüklü bir akıntı sonra yani yumurtlama devresinde şeffaf yumurta akı kıvamında sonratekrar kuru bir dönem ve sonra yine akıntıyla birlikte adet olunuyor yani ben öyle oluyorum. inşallah sen hamiştirsin hiç belli olmaz allah büyüktür belki sana bebişini verdi bu ay. hamiş olursan haber ver:)

canım akıntım şeffaf gibi öyle beyazlı bir akıntı değil ilk defa cuma günü geldi o şeffaf akıntı idrarımı yaparken af edersin bittikten sonra bir baktım o şeffaf akıntı aşağı doğru uzamış... ama hala devam ediyor.... habire bir ıslaklık hissediyorum yine af edersin önceki gün hapşurdum hapşurmamla beraber bir ıslaklık hissettim akındı gelmiş yine.....

evet canım böyle durumlarda insanın o konuda pek bir isteği kalmıyor ama inş bu mucize gerçekleşir gerçekleşmese bile yine bi doktora gidersin en azından nedenini öğrenip için rahat olur

gerek burdan gerekse netsen okuduğum kadarıyla bu akıntılar ya herhangi bir enfeksiyondan, intihaptan yada yumurtlama zamanı geliyor rengi şeffaf çünkü hani rengi koyu sarı yada yeşil falan olsa allah korusun tehlikeli ama bu sadece şeffaf diyorum ya herhangi bir enfeksiyon hastalık yok daha 10 gün önce bakıldı....yumurtlamadığıma görede offf bilmiyorum... bir yandan diyorum acaba geçmi yumurtluyorum diyorum ama şimdiye kadar yumurtlamış olsam dahi cumadan beri geçmiş olması lazımdı yumurtlamada bu akıntılarda....

belkide yumurtladığın için oldu ben burda çok sordum ama benim gibi olan pek yoktu bu ay olmadı ama benim akıntım adet bittikten 4 -5 gün sonra başlıyor dediğin gibi sonra adet olmadan 5 gün önce bitiyordu doktora gittim bende korktum bi şey var mı diye enfeksiyon çıkmadı normal dedi bende üstüne düşmedim neden diye sormadım. gerçi bu ay olmadı öyle bi şey ayın 7 sinde adet oldum bugün yeni başladı akıntı. kendini çok dinleme korkulacak bi şey yoktur dediğin gibi öyle olsa kokusu rengi farklı olur. inşl. hamişlik akıntısıdır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…