yolu bulamıyorum

H

hila_l

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hila_l
üç aydır tedavi görüyorum.hiç gelişme yok.doktor depresyon demişti.tek başıma hiç bir işimi halldedemiyorum,çarşıya çıkınca yolu bulamıyorum,nerden girilir nerden çıkılır bilemiyorum.eşim tarafından beceriksiz olarak görünüyorum.kitap okuyorum okuduğumu anlamıyorum,aklıma girmiyor.bu beceriksizliğimi görünce ölmek istiyorum.eşim ehliyete yazılmamı istiyor yapamıyorum..eşim tarafından eziliyorum...buda beni daraltıyor..ne yapabilirim yardım edermisiniz..ne gerekirse yaparım...

• Konu Sahibi hila_l
zaten üç aydır psikoloğa gidiyorum..ama işe yaramıyor.okudumğumu hiç anlayamıyorum.o yüzdende hiç okumak istemiyorum.herhangi bir fizyolojik sorunumda yok çok şükür.eşim gezdiriyor gezdireceği kadar ama kafama girmiyor..bu sorunumda bana çok dokunuyor.hepinize çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için....

• Konu Sahibi hila_l
Merhaba hila_l Hanım, bir psikolog ile çalışıyorsanız, bir de psikiyatra görünün. Yok bir psikiyatr ile çalışıyorsanız, lütfen mutlak bir psikolog ile de çalışın. Teşhisiniz doğru konsun, tedaviniz doğru yönlensin. 3 ay neticesinde, mutlak küçük küçük de olsa düzelmeler gözlemlenmeliydi.
Tedaviniz ile ilgili bana daha detaylı bilgilendirirseniz, sizi daha sağlıklı yönlendirebilirim.
Sağlıkla kalın,

• Konu Sahibi hila_l
psikiyatriste gittim.ilaç verdi 6ay sürecek tedavimiz dedi.bi ay boyunca ilacı kullandım fakat ikinci aya bıraktım.üçüncü aya gittiğimde gelişme yok diye 9 ay sürecek dedi.bu da beni çok üzdü iyileşme yok die kullanmak istemiyorum.ehliyete yazılmak istiyordum fakat doktor şuan için olmaz dedi çünkü okuduğumu anlayamıyorum.sürekli kitap oku dedi anlamayınca okumakta istemiyorum.nasıl olsa gelişme yok diye düşünüyorum.bide beynimde iki iletişim bişeyi varmış haberleşemiyorlarmış şuanda tam olarak aklımda değil kusura bakmayın.bunun gittiğim yeri bulamamamla ilgisi varmıdır?10 gün sonra tekrar doktora gidicem ama gitmek istemiyorum çünkü kendimde gelişme göremiyorum.ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.saolun!.

• Konu Sahibi hila_l
Hilal Hanım, doktora gidip de doktorun dediğini yapmayıp sonra da kendinizi kötü hissettiğinizi ve şikayetlerinizin devam ettiğini söylemenizin size bir faydası yok. Doktora gitmeniz lazımmış, gitmişsiniz, güzel. Ama söylediklerini yapmayıp size uygun gördüğü tedaviyi uygulamazsanız, elbette ki düzelmezsiniz. Siz lütfen doktorun dediklerini tamamiyle uygulayın, iyileşirsiniz.
Sağlıkla kalın,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…