Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

Yiyerek olmayacagi kesin hava sartlari yurumeme engel oldugu icin gayet guzel yatiyorum suan gobusumle.
:) aynen, ama ben çocuklarım küçük olduğu için yürüyüşede çıkamıyorum:)
sanada oluyormu diyet yapmaya çalışınca dahada değişik şeyler canım istiyor, bu sefer şunuda yiyim bunuda yiyim öyle diyete başlarım diye sürüklenip gidiyorum:))

Bn diyete baslayinca turlu turlu yemekler yiyom normalde onume koysan yemem ama yasak olunca yiyorum. Bu yuzden kndi yemegimi kndim yapiyorum annemin yagli tuzlu ymklerini yemiyorum. Yaprak sarma bile yapiyorum bulgurlu ama her yedigim porsiyon icin yarim saat ip yada 15 dk ip+15 dk egzersiz yapiyorum buna kosulluyorum kendimi. Zor gelirse zaten istahim kaciyo yemiyorum cok tembelim oyle dengeliyorum

Karbonatlı suyu nasıl içiyorsunuz? Ölçülerini merak ettim. Bende deneyeceğim bakalım.

Karbonatlı suyu nasıl içiyorsunuz? Ölçülerini merak ettim. Bende deneyeceğim bakalım.
2 litre su ya 1 çay kaşığı karbonat 1 günde içiliyor. tümüne katamazsanız 1 bardağa karıştırabilirsiniz içebiliyorsanız. ama gün içinde 2 lt su içilmeli . kısaca 2 litre su+1 çay kaşığı karbonat

bacııııım nbr napıyosun , ben az önce karabuğday diyetini okudum hem besleyici hepde kilo verdiriyormuş acilen denemek istiyorum, hani yiyerek zayıflatan şeyler daha çok işime geliyor zaar:)))))

takipteyim, geçen sene tartıda 67,8i görünce gözlerim yerinden çıktı ve diyete başladım , 3 ayda 5 kgv erdim, sonra işe başlayınca gene ucu kaçtı ve şu an 65 kgyum.
3,5 yaşında bir kızım var, bekarlığımdan beri hep göbeğim vardı ama şimdi çok daha vahim durumda, şu yoğurt kürü gerçekten işe yarıyor mu? yoğurt light olmalı değil mi?

Yazdıklarınıza harfiyen katılıyorum.
Bende dün spora başladım. 1 saat hocayla birlikte yapılan sporun sonunda gördüm ki gereğinden fazla yiyormuşum.
Artık yediklerimi azaltarak ve spora devam ederek ideal kiloma kavuşacağım. Yaklaşık 10 kilo vermem lazım.
Sabah yenilen kayısı hakkaten çok işe yarıyor.
Ben gün içinde en az 1 tane maden suyu tüketiyorum ve içine yarım limon sıkıyorum.
Bu yoğurt kürünüde mutlaka deneyeceğim.

Bu ip atlama işi cok hoşuma gitti bende başlicam bu akşam. Her gün en az 30 dk yürüsem, 30 dk ip egzersiz vs. yapabilirsem benden mutlusu yok

Bu ip atlama işi cok hoşuma gitti bende başlicam bu akşam. Her gün en az 30 dk yürüsem, 30 dk ip egzersiz vs. yapabilirsem benden mutlusu yok
Ip mucize ama devamlilik lazim. Devam ettigin surece enterasan bi sekilde yedende kilo veriyosun

Kızlar Günaydın yoğurt kürü bi kaç zmndir duyuyrdum ama cesaret edemiyodum işe yarayip yaramayacagi konusunda dün gece denedm 2 haftadir haftada 2 gün fitness a gdiyorum 28 yaşındayım ve 75 kiloyum burada 2haftalik sporla 2 kg gtms sanirim o beni biraz olsun motive etti ama diet yapamıyorum o yüzden bu kür ise yariyormu başka neler yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim hedefim yaza kadar 55 58 arası olmak ama umutsuz vakayim... simdiden tesekkürler cvbnzi bekliyorum kib

Bu kürüde tukettiniz mi ip atlrken

Emziren anneler icebilio mu karbonatli suyu ayrica limon kurunu yiyebilir mi emziren anneler ?
evet karbonatlı suyun bir sakıncası yok içilebiliyor. limon daha doğrusu ekşi şeyler sütü kesebiliyor diye biliyorum ama yanlışda biliyor olabilirim, pul biber ilave etmezseniz iyi olur sütün tadını acı değiştiriyor, tabi herkeste aynımı bilemicem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…