Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

Kürün yanı sıra 1 haftadır yediklerime dikkat ediyorum leslie de yapiyorum 2 kilo eksideydim şu an için çok emin degilim 15 gün sonra hepsinin totali ne olur merak ediyorum sonuç olumlu olur inşallah

Kızlar merhaba
Ben bu kürü çok uyguladım ve etkisini gördüm 1 hafta olmadan 2 kilo verdim hem de sporsuz hiç birşey yapmadan. (3 yemek kasigi yarim yagli yogurt yarim limon suyu ve çay kaşığı pul biber.) Fakat yediklerime dikkat ederdim. Boyum 1.63 şu an kilom 49 kilo. Kuru bıraktıktan sonra aldigim kilo 2 kiloydu . Daha once 47 kiloydum 1 ayda bu kiloya ulaştım fakat metabolizmam çok hızlı calisiyor ve en onemli etkiside bende herseyde limon kullaniyorum. Gün içinde 2 3 litre limonlu su içerdim. Cok fazla kilom yok ama ben takintili birisiyim kizlar yanlis anlasilmasinDiyeceğim şu ki azminizi ve sabrinizi yitirmeyin devam edin en yakın zamanda etkisini goreceksiniz

Konuyu canlandiralimmmm.. Ben bu gece başlıyorum bana katılacak hatunları bekliyorum. İki hafta disimizi sikalim artik napalim.
Yaş 28
Boy 164
Kilo 61.2
Hedef 54
Hadi inşallah...
Bana eşlik edecek var miiii

Konuyu canlandiralimmmm.. Ben bu gece başlıyorum bana katılacak hatunları bekliyorum. İki hafta disimizi sikalim artik napalim.
Yaş 28
Boy 164
Kilo 61.2
Hedef 54
Hadi inşallah...
Bana eşlik edecek var miiii
Bennnbaşlamayı düşünüyorum. Ara ara yaptım ama gece çok tuvalete çıkarıyor beni çok su içiyorum ve uyuyamıyorum bu yüzden onun için hep bırakıyorumm.sen başladın mı peki

Bennnbaşlamayı düşünüyorum. Ara ara yaptım ama gece çok tuvalete çıkarıyor beni çok su içiyorum ve uyuyamıyorum bu yüzden onun için hep bırakıyorumm.sen başladın mı peki
Başladım balım inşallah faydasını görürüz tuvalete çıkarması güzel bişey ışte bu şekilde etki edecek demek ki.bence sen de başka 15 gün birakmayalim. Ben ayni zamanda spor da yapıyorum dikkat de ediyorum cumadan beri 1 kilo yağ kaybım var çok mutluyummmm.. Ama daha bu başlangıç hedefime ulaşana kadar devam
Ha bu arada tadı da gayet güzel yani beni rahatsız etmedi hem güzel olmasa ne olur ki birkaç dakikada kapat gözlerini acaba kadar bitsin :) veee gobekler gitsiiiinnn

Kızlar siz de başlamak ister misiniz tekrardan benim bugün ikinci günüm. Hadi bana eşlik edin siz de birbirimizi motive edelim

Başladım dün akşam inşallah iyi sonuçlar alırız.bende arada yapıyorum sporu maalesef ona da bi çeki düzen vermem lazım.

Başladım dün akşam inşallah iyi sonuçlar alırız.bende arada yapıyorum sporu maalesef ona da bi çeki düzen vermem lazım.
İnşallah canım alırız. Biraz da dikkat ederek zayıflamak zor değil ya. Inan tartinin bizi mutlu edeceği güne doğru gidiyoruz

dikkat ettiğim zamanlarda fayda gördüm evet sirkeli suyla birlikte işe yaramışlardı.yeniden başlıcam inşallah

dikkat ettiğim zamanlarda fayda gördüm evet sirkeli suyla birlikte işeyaramışlardı.yeniden başlıcam inşallah

dikkat ettiğim zamanlarda fayda gördüm evet sirkeli suyla birlikte işe yaramışlardı.yeniden başlıcam inşallah
Selam canım hoşgeldin benim üçüncü günüm bugün. Diğer kızlarda gece tuvalete çıkarma gibi bişey olmadı bende hatta daha az gider oldum Ama 15 güne tamamlicam inşallah. Bakalım faydasını görürsem yazacam zaten. Bi de ben egzersiz de yapiyorum bunun yani sıra yedillerime de dikkat ediyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…