Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

kızlar bende daha önceden duymuştum bu kürü tadını da merak edip denemiştim gayet güzel ama bir türlü denemek fırsat olmamıştı. Burada birbirimize destek versek de başlasak sizce nasıl olur...Ben başlıyorum inşa bugünden itibaren ölçülerimi de yazarım başladığımda mutlaka :) :) :)

Ben de daha önce dememistir bunu tek başına etkili değil ama yardımı çok oluyor yediklerimize dikkat etmek lazım ve sporla desteklenince fit olmamak imkansız

Merhaba hanımlar. Ben 21 yaşındayim . 3 yıl boyunca rahatsızlığımdan dolayı kortizon iğnesi kullanmaya başladım ve kullandıktan sonra aşırı kilo aldım. Neler kullanırsam kullanıyim fazla kiloları atamadım doktorum da kortizonu kullandığım sürece zayiflayamayacagim söyledi ve ben gece ay kortizonu bıraktım doktor kontrolünde çok şükür. Geçen aydan itibaren yememi içmemi azalttım çikolata manyağı birisi olarak çikolata yemeği kestim öncelikle evde düzenli olarak spor yapmaya başladım ve ben bu sayfada yoğurt limon kırmızı biber kürünü gördüm pazar günü başladım. Şuan için pek bi faydasını göremedim. Normalde bildiğim kadarıyla 3 yemek kaşığı yenmesi gerekiyor fakat ben 6 tatlı kaşığı yiyorum sürekli olarak acaba net bi sonuç alabilir miyim. O kadar kafama taktım ki . Sıkıntı olmaya başladı bana . Lütfen yardımcı olur musunuz ?

Sadece bunu yemek yeterli değil tabiki diyet spor da lazim

Tabi ki de yememi içmemi kestim . Sabahları kahvaltı yapmayı sevmezdim daha doğrusu yapamazdım. Kahvaltı yapmaya başladım düzenli bi şekilde. Öğlen az yemeğe gayret ediyorum akşam yemek olarak bişey yemiyorum ve yemeklerden önce muhakkak bi bardak ılık su içiyorum veya kayısı kurusu tüketiyorum akşamları da en az yarım saat spor yapıyorum

6 kaşık yemiyceksn canım 3 yemek kaşığı ileyaptgn kürün hepsini yiceksn

Bende ona takıldım acaba ondanda faydasını görmüyor olabilir miyim diye . Çünkü ben yoğurt seven birisi değilim yerken zorlanıyorum yemek kaşığı büyük geldi açıkçası o yüzden tatlı kaşığı ile yedim fazla yedim

Zayıflatan, Limonlu Yoğurt Kürü

Zayıflamak, göbek eritmek ve vücuttaki istenmeyen yağlardan kurtulmak için sizler için hazırlamış olduğumuz Yoğurtlu Zayıflama Kürünü doğrusu yoğurt rejimi uygulayın. Üstelik uygulanışı çok kolay. Yoğurt Kürü hazırlamak için yoğurt, limon, pul biber gerekiyor. (pul biber yerine zencefil ve zerdeçal da kullanabilirsiniz)

Göbek bölgesindeki fazla kilolarınızdan kurtulmayı başaramıyorsanız bu yoğurt ve limon kürü mucizesini ne olursa olsun denemelisiniz.

Yoğurt Limon Pul Biber Kürü ile Zayıflama

Limonlu yoğurt kürünü denemeden önce öğrenmeniz ihtiyaç duyulan minimum 2 hafta devam etmeniz gerektiğidir. 1 – 2 gün denedikten sonrasında işe yaramadığını düşüncesine kapılıp sakın bırakmayın. Rahat ve kolay şekilde hazırlayacağınız Yoğurtlu Limon kürü tanım yardımıyla grup bölgenizdeki yağlardan, kilolarınızdan süratlice kurtulacaksınız.

Limon Yoğurt Kürü Malzemeler:

Yarım limonun suyu,
3 Yiyecek kaşığı yarım yağlı yoğurt,
1 çay kaşığı pul biber (pul biber yerine zencefil ya da zerdeçal da olabilir)
Yoğurt Kürü Iyi mi Yapılır – Hazırlanışı

Yukarıda verdiğim ek olarak resimlerde de göründüğü limonun suyunu, yoğurdu ve pul biberi belirtilen ölçülerle uygun bir kase içinde karıştırın.
Yoğurt Kürünün Yapılışı: Gece uyumadan otuz dakika önce yiyin. Bu karışımı tükettikten sonrasında kesinlikle başka hiçbir şey yememeniz gerekiyor. Minimum 2 hafta süresince bunu sürdürün. 2 Hafta sonunda değişimi görmüş olacaksınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar bu kürü yaklaşık 10 gündür yapıyorum. Yalnız ben öğle ve akşam olarak tüketiyorum.sonuçları güzel.Biraz sabır gerekir..

Uyguladım... Az yedim bol au içtim bazen kurabiye börek kaçırdım ama sonuc...

8 günde
55.7 den
53.9 a düştüm sabahları aç tartılıyorum
Ve aç limonlu sıcak su ile başlıyorum güne
Akşamları salata ve yagsız kısır tarzı yedim

56 sonrası benim için inatçı kilolalardır..
Verebildiğim için mutluyum

Herkes sonuc var mı diye merak ettiğinden y azıyorum. Spor olsa daha güzel verilir. Beni çok tuvalete cıkarmadı bu kür ama bu haftayı da tamamlayıp bırakcam.

azimli olamıyorum bitürlü başlıyorum en fazla 3 gün sürüyor.bugün bi niyetle yine başlayayım bakalım.önce azim konusuna çare bulmam lazım sanırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…