Yoğurt-limon-pulbiber kürü ile inceldim

Ay süper yaa 600gr daha gitmiş :))
Yarın 53ü ucundan görmek ümidiyle mutlu günler herkeze :))

Harika valla bi türlü başlayamadım ben ama bugün kesin başlıyorum tarif nasıldı canım 3 yemek kaşığı yoğurt 1çay kaşığı pul biber yarım limon diye hatırlıyorum ama

Harika valla bi türlü başlayamadım ben ama bugün kesin başlıyorum tarif nasıldı canım 3 yemek kaşığı yoğurt 1çay kaşığı pul biber yarım limon diye hatırlıyorum ama
Ben göz kararı yoğurt koyuyorum cnm 3 4kaşık falan.1tatlı kaşığı pulbiber atıp yarım limon sıkıyorum,yarım çay kaşığıda zerdeçal atıp karıştırıyorım.gece yatmadan yarım saat önce yiyorum üstünede biraz su içiyorum.. :))

Merhaba arkadaşlar. Bende 69 civarıyum ve düğünüm var ağustosta ama bir türlü zayıflayamıyorum. Yemek yemeyi seven biriyim maalesef . Bu kürü düzenli kullansam işe yarar mı birde tabi yememe dikkat edicem Kola bağımlısı biriydim çok şükür onuda bıraktım sayılır iki hafta da bire düşürdüm artık içmem de gerekirse

Ben düzenli olarak yaptım ama işe yaramadı 88 kiloydum şimdi 73 kiloya düştüm ama sadece yemeği azaltmak gerekiyor birde ekmeği bıraktım. kola meyve suyu dahil hepsini bıraktım sonuç 73 kiloya düştüm. şimdi oruç tuttuğum için diyet yapamıyorum bakalım inşallah geri almam

öğle arasında duydum bu kürü , arkadaşım da yapıyormuş.
kendisi diyette yapıyor tabi bayağı verdi kilo.
ben de bugün deneyeceğim ama tadı nasıl oluyor ki limon ve yoğurt

Bende bugünden itibaren başlayım bari bakalım sonuç nasıl olacak Tadı güzel evet cips sosu gibi

Kızlar bu kürü uygulayan çok kişi var. Ben şu anda 5'te 5 diyetinde 3. gündeyim. 2 günüm kaldı. Bitirdikten sonra bu kürle devam etmeyi düşünüyorum.

Umarım fayda görenler olmuştur ve bende faydasını görürüm.

Ama ben vejetaryenim etin yerine başka bişey yemem lazım ne yesem ki

O zaman bu diyeti tam anlamıyla yapamazsın canım. Ama KK'da güzel diyet listeleri var onlardan gidebilirsin. Ya da listesiz tamamen kendi isteğine göre beslen.

Unu, tuzu, şekeri hayatından çıkart. Bol sebze, yumurta yiyorsan yumurta, meyve ve süt ürünleri ile beslenebilirsin böylece de kolaylıkla kilo veriliyor. ^^

canım merhaba seninle çok benziyoruz benimde düğünüm var 75 kiloyum ama ben sen bana göre iyisin valla bende dün akşam başladım inşallah devam edicem lütfen sonuçlarını ve neler yaptıpını paylaşır mısın ?

bu kürü bende 1 hafta kadar denedim . Var olan rose cilt problemimi iyice hortlattı. Cildiyeye gittiğimde bir kaç neden haricinde acı baharatlardan uzak durmamı söyledi. Tavsiyem eger cilt probleminiz varsa bir kez daha düşünün.

merhabalar
bu kürü uygulayan var mı hala
varsa nasıl gidiyor
ben de başlasam mı işe yarar mı acaba?

Merhabalar, bende sürekli kilo alıp veriyorum bu ara yine aldım. sizin tavsiyenizle bu akşamdan itibaren bu küre başlıcam inşallah istediğim sonucu alabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…