Yoğun kahverengi kanama

prensesveprens

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
50
29
26
14 haftalık ikiz gebeyim ve 13 haftalıkken yoğun bir kanama yaşadım ertesi günü kanamam durdu ama o günden beri kahverengi akıntı mi desem kanama mi desem bilmiyorum günlük bir ped doldurcak kadar her gün geliyor Çarşamba günü kontrol için gittim kanama alanı küçülmüş ve kesenin aşağısında dedi doktor kahverengi akıntının sebebide eski kanmış ama durmak bilmedi bu durumu yaşayan var mı normal mi hala bu kadar çok gelmesi gerçekten kafayı yicem cuma günü randevum da var perinatoloji bölümüne

Merhaba geçmiş olsun.Ben yoğun bir kanama yaşamadım.Birkaç kere peçeteye gelecek kadar oldu benim de doktorum kahverengi kanın eski kan olduğunu söylemişti.

Benımde kanamam olmustu çok bazı gebelerde olabiliyor bizim bir tanıdıgımızın 9ay boyunca deli gibi kanaması olmuştu ama cocugu gayet sağlıklı doğdu aklına kötü şeyler getirme lütfen ve başka doktorlarada git tek doktora bağlı kalma

14 haftalık ikiz gebeyim ve 13 haftalıkken yoğun bir kanama yaşadım ertesi günü kanamam durdu ama o günden beri kahverengi akıntı mi desem kanama mi desem bilmiyorum günlük bir ped doldurcak kadar her gün geliyor Çarşamba günü kontrol için gittim kanama alanı küçülmüş ve kesenin aşağısında dedi doktor kahverengi akıntının sebebide eski kanmış ama durmak bilmedi bu durumu yaşayan var mı normal mi hala bu kadar çok gelmesi gerçekten kafayı yicem cuma günü randevum da var perinatoloji bölümüne
Yoğun kanamaniz nasıldı bende kırmızı kaniyorum Dr sabah gittim bişey yok bebek sağlık dedi ama

Benimde hala kırmızı devam ediyor dün pihtida gelmisti...Kontrole nezaman gideceksinz inşallah sağlıkla kucağımıza alırız
Cuma günü gitcem inşallah perinatoloji bölümüne riskli gebelik hem ikiz diye hemde bu kanamadan dolayı senin ki kaç haftalık amin inşaallah Allah kimsenin kucağını boş bırakmasin hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲❤️

6haftalik...kalbini duyduk kese alanı temiz dedi ama kırmızı durmak bilmeyen kanama Dr pzt gel kontrole dedi ama cuma ya dayanamayıp gidecem böyle devam ederse

Benımde kanamam olmustu çok bazı gebelerde olabiliyor bizim bir tanıdıgımızın 9ay boyunca deli gibi kanaması olmuştu ama cocugu gayet sağlıklı doğdu aklına kötü şeyler getirme lütfen ve başka doktorlarada git tek doktora bağlı kalma
Ya benim bir önceki gebeligimde de kanama oldu ama böyle siyah kahverengi kanama ilk defa görüyorum o yüzden ne dusuncegimi bilmiyorum

6haftalik...kalbini duyduk kese alanı temiz dedi ama kırmızı durmak bilmeyen kanama Dr pzt gel kontrole dedi ama cuma ya dayanamayıp gidecem böyle devam ederse
İnşallah kötü birşey yoktur bnm önceki gebeligimde de ilk 3 ay kanamam oldu sonra durmuştu leke meke hicbirsey yoktu ama bu çok tuhaf artık ikiz diyemi bilmiyorum inşallah bebeklerimiz iyidir hep dua ediyorum 🤲

Nasıl.oldun kanaman devammi ...benimki iğne sonrası biraz azaldı gün boyu nasıl gider bilmiyorum ama
Düne göre azaldı sayılır çok şükür ama tedirginim okuduğum kadarıyla ve aile hekiminize düşük yapiyirsundur deyince içimde bir korku var inşallah hepsi yanıltır beni yarını merakla bekliyorum 🤲🤲 senin kanaman kirmizimiydi

Benim salı günü akşam başladı dün baya kırmızı kanadı adetin ilk günleri gibi yogun...iğne ve fitili aldıktan sonra bugün sadece WC gitikce sildikce geliyor...dün birde pıhtı ve arada siyah kanamada oldu ...

Benim salı günü akşam başladı dün baya kırmızı kanadı adetin ilk günleri gibi yogun...iğne ve fitili aldıktan sonra bugün sadece WC gitikce sildikce geliyor...dün birde pıhtı ve arada siyah kanamada oldu ...
Siyah kanama ile ilgili bı fikrim yok ama diğer kanaman durduysa bebeğin seninledir insallh benim önceki gebeligimde de adet kanaması gibi hep kanamam vardı doktor üstüne basa basa bu bebek düşer diyordu hiç umudu yoktu ki ben o halimle otobusle 15 saatlik yolculuk yaptım ve bebeğim beni bırakmadı hiç şuan kızım 6 yaşında inşallah seninkide kucağına alırsın saglikla

X