Yogun Bakimdaki Anneannem icin dua edebilir misiniz?

Medusaa__

Öyle bir sınav ki , KİTAP açmak serbest!
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2009
36
72
37
Bugun solunum yetmezliginden yogun bakima alinan anneannem icin nolur dualarinizi esirgemeyin.Bildigim tum dualari okuyorum ama bu durum icin ne okunur bilmiyorum.Makinelere bagli yasiyor 72 saat verdi doktor eger uyanirsa hayati tehlikeyi atlatmis demekmis.Dun 10 dakikaligina kalbi durmus geri getirmisler.Doktor Her an hersey olabilir hazirlikli olun dedi.Gozume uyku girmiyor.Allah tan umut kesmiyorum ama her an kotu haber alacakmisim gibi icim.daraliyor.Ocak ayinda da dedemi kaybettik.Cok agir geliyor bu durum bize.Nolur dualarinizi esirgemeyin.Allah sizden razi olsun.Allah tum hastalara sifa versin.

Anneannen için dua ettim inşallah en yakın zamanda sağlığına kavuşur.

Allah şifa versin canım, anlayabiliyorum seni ben de şu an erkek arkadaşımın komadan çıkmasını bekliyorum... Allah inşAllah nasip eder anneannene sapasağlam ayağa kalkmayı.

Insallah arkadasim Allah sizin hastaniza da acil sifalar versin.Allah erkek arkadasini gencligine bagislasin.Elinden birsey gelmeden caresizce beklemek cok zor.Annem daha dedemin acisini yasarken bu ona da bize de cok agir geliyor.Allah tuk hastalarin sifasini versin.

Amin canım, edilen dualar kaderi bile değiştirebilir bu yüzden dua etmek bizleri kaza ve beladan korur. Bu inançla devam et dualarına, güçlü olmaya çalış. Böyle düşündükçe kendime gelmeye başlamıştım ben de, yoksa ilk günlerde nasıl da mahvolmuştum... Dua etmek elinden gelen en güzel şeydir, bunu unutma...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…