yoğun akıntısı olup hamile kalan var mı

Giddoist

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2015
389
103
32
Selam kızlar,

Yogun akıntı mantar gibi bir şey yaşıyorum ve gebe kalamıyorum. acaba akıntıdan dolayı mı bılemedım

Selam kızlar,

Yogun akıntı mantar gibi bir şey yaşıyorum ve gebe kalamıyorum. acaba akıntıdan dolayı mı bılemedım
Bende de enfeksiyon akıntı çok 3 yıldır çocuk istyrm olmuyor sebebibide bilmyrm ama çok tanıdığımin enfeksiyonu çoktu ona rağmen hamile kaldılar en iyi doktora gidince bile enfeksiyonun var diyip tedaviyi başlatıyordu bu bize engel değil diyordu anlamdm

Bende
Selam kızlar,

adetimin 15.gunu hastaneye gittim ve doktorum yumurtan çokta büyümedi dedi bende geç çatlar diyerekten adetimin 2.gunune kadar 2 günde bir ilişki yaşadık adetim 6 gün gecikince test yaptım sabahina negatif çıktı yaptıktan sonrada akşama iki damla çok ama çok az akıntıyla beraber pembe leke gördüm hasta oldum sandım sabahina hiçbirsey yoktu fakat çok kötü karin ağrısı bel ağrısı yaşadım bugün adetin 8.gunu hayla kanama yok fakat inanılmaz yorgun hissediyorum kendimi gun içinde uyumayan ben yatakta kendini uyuya buluyorum bu arda lekeleme geldiği gunun sabahı smr testi yapıldı ondan da dolayı lekeleme olmuş olabilir mi yoksa yerleşme kanaması mi oldi

Of ya çok üzüldüm. Peki sebep olarak ne diyor doktorlar gebe kalamamanıza

Benim doktorumda öyle diyor. Ama gebelik döneminde yoğun akıntı olursa düşük yaparsınız diye uyarıyorlar. Anlamadım vallaha
Acaba enfeksiyonun yoğunuyla mı ilgili ki ya da akıntıdan kasıtları kahverengi ya da kırmızı olan mı. Böyle şeylere de hiçbir zaman net cevap verilmiyor ya insan vücudu kişiye has

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…