yine umut, yine hüsran

heydulum

Guru
Kayıtlı Üye
5 Şubat 2008
23
0
Bu ay o kadra emindimki, kesin hamileyim diye düşünüyodum.Ama olmadı.tam test yapacaktımki regl oldum.Ve hala aptallar gibi nette adetliyken test yapılırmı diye araştırıyom.Üstelik dün kuzenimin eşinin hamile olduğunu öğrendim.Çok mutlu oldum onlar adına, peki ya kendi adıma...
Ağlamaktan harap oldum.Daha yeniyim uğraşanlar arasında, ama ne bileyim insan kendini öyle hazırlıyoki

üzülme canım dicez hepimiz ama sen üzüleceksin yine :çok üzgünüm: inşallah gelecek ay olur yıpratma kendini insan hazırlıo kendini doğru ama bu kadının doğası ki hep herşeye hazır oluoz sonra bi bakıoz hazırlandıklarımız olmuo başlıoz zırlamaya şimdi kendini toplama zamanı tatlııımmm vücuduna zarar veriosun böle yaparak bebiş geldiğinde sağlıklı olman lazım üzülme

canım yeniymişsin daha şimdiden stres yapma.herşeyin hayırlısı olsun..işallah sende bir gün hamile kalırsın..:CüvCüv::Saruboceq:

canım ben 3 yıldır uğraşan biri olarak bütün hamilelik belirtilerini her ay yaşıyorum.. beyin kendini öyle bir odaklıyor ki insan hamile olduğuna inanıyor..üzme kendini hem bak daha yeni denemeye başlamışsın..

haklısın canım bende 6 yıllik evliyim.bebek için uğraşırken zehirli guatr çıktı.şimdi bebeği bıraktık onun tedavisini görüyorum.en az 6 ay 1 yıl tedavi görecem. oyüzden sağlıktan önemli bişey yok.herşeyin hayırlısı.stres herşeyi yapıyor.işallah tez zamanda bebişine kavuşursun sende..

YA KUSURA BAKMAYIN.Evet haklısınız sanırım bencillik ettim.yıllarca uğraşanlar var.Desteğiniz için sağolun

canım üzülme ve kafana takmamaya çalış çünkü kendini şartlamayınca hamile kalma ihtimalin daha yüksek inşallah bir dahaki aya seninde hamile haberini alırız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…