yine olmadı :( :(

arzubeyda

seni bekliyorum bebişim:)
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2008
57
0
40
arkadaşlar cuma günü gidecektim diye bahsettiğim arkadaşlar hamile değilim her ihtimale karşı kan testi de yaptım ama negatif:1no2:senağlamasenağlamasenağlamasenağlamasenağlamaçok üzgünüm şimdi eşim gelicek ve ben ona nasıl söylicem okadar kendimi hazırlamıştımki ona müjde varmeye olmadı olmadı olmadı meleğim yine gelmedisenağlamasenağlamasenağlama

canım üzülme kısmet değilmiş bende 9 aydır bekliyorum ama olmuyor inşallah bizimde yüzümüz gülücek bizde haykırıcaz bir gün burdan tamam mı üzülme...

canım herşeyde vardır bir hayır bebişin hayırlı zamanda gelmek istiyorki anasına acı üzüntü vermeden kucağına gelebilsin böyle düşün ve kendini toplayarak yeni umutlara yelken aç karamsarlık gözyaşı bir yere kadar dimi son hız çalışmalar devam yılmak yok:KK66:

canım benim üzülme var bunda da bir hayır inşallah en kısa zaman da kavuşursun meleğine
sabırlı ol ve bol bol dua et

elimde değil üzülmemek hiç olmayacakmış gibi geliyor ben tedavi için beklerken ne kadar dua ettim bilemezsiniz ama doktor yok dedi eşime daha yeni söyleyebildim bana defalarca ne dedi tekrar söyle deyip durdu bende yok dedim anla artık dedim yoruldum artık ya ben zannederdimki her istediğin zaman hamile kalmak kolay diye ama değilmiş kimileri bebek sahibi oluyor çöp kutularına atıyorlar cami avlularına bırakıyorlar keşke allahım onlara vereceğine çok isteyenlere verse ama neyse bundada vardır bir hayır ama üzülmemek elde değil senağlamasenağlamasenağlama

elimde değil üzülmemek hiç olmayacakmış gibi geliyor ben tedavi için beklerken ne kadar dua ettim bilemezsiniz ama doktor yok dedi eşime daha yeni söyleyebildim bana defalarca ne dedi tekrar söyle deyip durdu bende yok dedim anla artık dedim yoruldum artık ya ben zannederdimki her istediğin zaman hamile kalmak kolay diye ama değilmiş kimileri bebek sahibi oluyor çöp kutularına atıyorlar cami avlularına bırakıyorlar keşke allahım onlara vereceğine çok isteyenlere verse ama neyse bundada vardır bir hayır ama üzülmemek elde değil senağlamasenağlamasenağlama

üzülmemek tabi ki imkansz ama fazla yıpratma kendini :çok üzgünüm:
vardır bundada bir hayır Rabbimin dediği olur
mümkün olduğu kadar düşünmemeye çalış hiç olmazsa
bir çok arkadaş hiç beklemediği bir anda hamile kaldı
eminim seninde bizlerinde kucağımıza almak nasip olacak :Saruboceq:
zamanını beklicez sadece :teselli:

uzulme canim bundada vardir bir hayir insallah birdaha,ki aya kismet olur insallah umidini kaybetme sabirla bekle bebegin gelecektir emin ol.

canım benim teyzem tam 10 sene bekledi dile kolay ama hiç moralini
bozmadı inşallah olur dedi daha zamanı değil demek ki dedi ama
10 sene sonunda o da artık yoruldu ve olmuyor diye sonunda bıraktı tedaviyi
ama oldu bir oğlu ve şu an 4 yaşında inşallah seninde olur eninde sonunda

güzelim niye bukadar yıpratıyorsun kendini. daha 24 yaşındasın. en verimli zamanındasın. Allahın izniyle bence birkaç ay içinde hamile kalırsın. sonrada bu günlerini düşünüp gülersin. "nasılda boşu boşuna kuruntu yapmışım" diye. benim 6 ay olmadı. Her adetimde çok üzülüyordum ama adetim bitipte yeni döneme başlayacağım zaman hep içimde yeni bir umut, yeni bir heyecan oluyordu. bu sefer olacak Allahın izniyle diyordum. ve Allahım 7. ayda bu mucize duyguyu yaşattı bize. Allahım inşşşşallahhhh en kısa zamanda hayırlısıyla bütün bekleyen kullarının yüzlerini güldürür, şu mübarek 3 ayların yüzü suyu hürmetine yarabbimmm. Amiiiiiin

canim benim üzülme diyecegim ama biliyorum ki fayda etmeyecek...en azindan sabret insallah melegine kavusursun en kisa zamanda...sevgiler..

canım 13 aylık evliyim ve evlendiğim günden beri hiç korunmadım ama olmuyor işte gliba aşılama yapıcaz:KK43::1no2:senağlama

hım anladım cnm gerçi allah bilir ama yinede doktora görünün arkadaşım neyse sorun halledersiniz bebişin daha erken bi zmanda gelir inş cnm herşey gönlünce olsun cnma.s.

X