yine olmadı

canım benim çok üzüldüm yaaa... şimdi ne diyeceğimide bilmiyorum.. hayırlısı olsun güzelim.. sağlık olsun kendinide çok yıpratma, biliyorsun moral özellikle bizler için çok önemli.. inşallah bir dahaki sefere güzel haberlerini alırız...
bak bir daha tedaviye başladığında herşeyi oluruna bırak, öncekinde şu oldu bu oldu diye kafanı yorma hep olumlu olacak diye düşün, kendini sorgulama tamammı canım.. kendine iyi bak...

GÜLSERENCİM YOK TÜP BEBEK HEMŞİRESİ DEĞİLİM AMBULANS PARAMEDİK YANİ AMBULANS VE ACİL BAKIM TEKNİKERİYİM (HEMŞİRESİYİM) ÖZELDE ÇALIŞTIGIM ZAMANLAR ZENGİN AİLELER EVDEN ÇIKMAK YERİNE ÖZEL AMBULANSLAR ÇAGIRIYORLARDI BİZDE GİDİP İĞNELERİNİ YAPIYORDUK. GERCEKTEN ÇOOK ZOR BİR DURUM ALLAH TÜM BEBEK BEKLEYEN TÜP BEBEK UYGULAMASI YAPTIRAN AİLELERE SABIR VERSİN BİZDE BEBEK BEKLEMİYORDUK FAKAT KIZIMIZ BEKLENMEDİK MİSAFİR OLDU. BU GÜZEL HİSLERİ SİZLERDE YAŞARSINIZ.İNŞALLAH BEBEK BEKLEYEN HERKES HAYIRLISIYLA BEBEKLERİNE KAVUŞURLAR...

DERRAM ÇOK SEVİNDİM NE GÜZEL BEN HAMİLELİGİM NEDENİYLE İZİNDEYİM 112 HIZIR ACİL DEYİM BENDE ÖZEL HASTANEMİ SENİNKİ. :teytey::asigim:

yok canım ben 7 ay önce atandım bilecik devlet hastanesi aciline bende memnun oldum canım benimmmmmmmm

senağlama sonuç yine negatif çok üzüldüm kim üzülmez ki onca çabadan sonra yine başladığımız yerdeyiz ahhh bebğim oysa ne kadar ümitiydim bu sefer annene sıkı sıkı tutunacağından :çok üzgünüm: yine bırakıp gittin beni allahım bu yolda ugraş veren kimseye bu acıyı göstermesin amin
canım çok üzgünüm.senağlama
acını yürekten paylaşıyorum ve seni çok iyi anlıyorum.bende 2 hafta önce negatif sonuç aldım.kendimi toparlamaya çalışıyorum.yine canım acıyor ama ilk günkü kadar değil.
ne yapalım herşey bizim için.inşallah bir daha ki sefere.:çok üzgünüm:
allaha emanet ol canım.

canım üzülme demek yersiz olur ama her ümitsizliğin ardında bir ümit vardır busefer değilse başka sefer inşallah rabbim hayırlısını nasip etsin bir sürü tedavi yöntemini defalarca deneyip hamile kalamayan sonunda nasip değilmiş dediği anda hamile kalan birçok kadın var topla kendini ve bebeğinin geleceğini düşün ama hayırlısı içinde dua et birgün muhakkak rabbim bizlerede bir melek gönderecek sabır ve duayla bekleyelim

Sünger olamaz sünger ya, inan bende senin için çok ümitliydim, herşeyde bi hayır vardır demekten başka yapacak bişey yok canım ama ya bu bebekte bi problem vardı yada senin için uygun zaman değildi, eminim sen annelik duygusunu mutlaka yaşayacaksın sakın ümidin kırılmasın

sungercim gecmis olsun uzulme demeyecem cunku bu bence anlmasiz bir kelime su nada benim ikizim var ilk transferde tutmadi ikcide tutttu/sormak istedigim bir sey var transferden sonra hangi takviyeyei kullandin ignemi yoksa fitilmi?

sungercim gecmis olsun uzulme demeyecem cunku bu bence anlmasiz bir kelime su nada benim ikizim var ilk transferde tutmadi ikcide tutttu/sormak istedigim bir sey var transferden sonra hangi takviyeyei kullandin ignemi yoksa fitilmi?

bebişlerin hayırlı olsun inşallah allah kucagına almayı nasip etsin ben transferden sonra pregeston prednol ve adını hatırlayamadığım bir hap daha kullandım

senağlama sonuç yine negatif çok üzüldüm kim üzülmez ki onca çabadan sonra yine başladığımız yerdeyiz ahhh bebğim oysa ne kadar ümitiydim bu sefer annene sıkı sıkı tutunacağından :çok üzgünüm: yine bırakıp gittin beni allahım bu yolda ugraş veren kimseye bu acıyı göstermesin amin

Süngercim Hepimiz üzüldük senle.Ama bir sonraki denemeye hazır olmalısın kendini bir an önce toparlayıp.

İnşallah bu sefer pozitifi göreceğin bir deneme yaşarsın.

canim inan cok uzuldum tuylerim diken diken oldu okurken...kendi asilamalarimda negatif sonucunu aldigim gunleri hatirladim..heleki ilk asilamamin sonucunu almaya gittigim gun..eve aglaya aglaya gelmistim bir parkta oturup aglamistim herkes bana bakiyordu ..oysa ben umursamiyordum icim yaniyordu cunku...eve gozlerim sis donmustum...Yuce Rabbim kimseyi evlatsiz birakmasin!!!sanada en kisa zamanda versin insallah!!!!

Süngercim canım mesajını yeni gördüm kusura bakma tedavi yerimi sormuşsunda İstanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım ben.....

Sen nasıl oldun bu arada biraz daha iyisindir umarım canım benim kendini bırakma olucak inşallah birgün....Rabbim herşeyden önce sana sağlık sıhhat versin gerisi nasıl olsa birgün gelir....

X