Gebeliğe Hazırlık yine olmadı can yoldaşım gözyaşlarım

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

ingilizceci

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2008
567
3
41
kızlar az once test yaptım adetıme 4 gun var yıne negatıf cıktı adetıme 10 gun kala baslayan gogus agrılarım kasıklarda batmalar vs yıne yalan oldu her defasında ümitlenmicem diye düşünüp dayanamıom artık gücümde kalmadı içimde ufak bi ümit vardı o da gitti geriye gözyaşlarım ve ben.....senağlama

kendini bu kadar çok üzme allahtan herşeyin hayırlısını iste seni çok iyi anlıyorum bende seninle aynı çaba içerisindeyim ama sabır kafandan çocuk olayını at bi doktora git inşallah olur

benimde henuz birgun gecikti ve dun yaptigim testte negatif cikti benimde pek umudum yok acikcasi herseyin hayirlisi......

Canım benim üzülmek yok yola devam lütfen Önemli olan birbirimize olan dsteği kaybetmeyelim

aman boşver be ingilizceci, bak ben de sabah nasıldım, şimdi toparladım kendimi, napalım...kendimizi başka şeylere vericez artık, üzülme canımcım..

canım ya üzülme inşallah olacaktır hem daha adet olmamışsın bende her defasında kötü oluyorum kırmızıları görünce ama yapcak bir şey yok hayırlısı herşeyin

Arkadaşlar bende bu ay o kadar ümitlenmiştim ki ilk defa ama olmadı adet oldum cuma günü..napalım hayırlı zamanda hayırlısıyla olur inşallah herkesin bebişi..(amin):Saruboceq:

Arkadaşlar bende bu ay o kadar ümitlenmiştim ki ilk defa ama olmadı adet oldum cuma günü..napalım hayırlı zamanda hayırlısıyla olur inşallah herkesin bebişi..(amin):Saruboceq:

tatlım ıns rabbım dualarımızı kabul eder denızlıde öğretmen mısın bende denızlşıdeyım ve öğretmenım :)

arkadaşlar; ben de aranıza yeni katıldım..1 senedir bebek yapmak için uğraşıyoruz ama olmayınca,yeniden doktora gittik ve bana ovaluasyona destek tedavisi verdi. hapları kullanıp reglinin 13.gününde çatlama iğnesi..iğneden 36 sonra ilişkiyi gridik ve inanılmaz bir ağrı çektim kasıklarımda 3 gün boyunca.bu sırada sizin sitenizde ilgili konuları okudum. şimdi reglime 5 gün var.hala kasıklarımda ara ara ağrı var, hatta bu belime ve bazen de sol bacağıma da vuruyor. göğüslerimde de acayip acıma var, akıntım da fazla. bunların hamile olduğma işaret olduğnu düşünüyordum ama arkadaşım senin yazını okuyunca benim de ümitlerim gitti ben de sizleri takip edeceğim...umarım hep beraber seviniriz...artık bir bebiş istiyorum yaa

Herşeyin hayırlısı arkadaşlar demek zamanı değişmiş kendini üzme arkadaşım umarım hepimiz bebeğimize en kısa zamanda kavuşuruz bunu zamanınıda allah biliyor o bize bu hediyeyi verecektir.

üzülmeyin demiyecem insanın elinde değil ama herşeyin hayırlısı ya..ya sakat olsa ya hayırsız olsa bide onu düşünün.allah nasip etmiyorsa bi hayır vardır mutlaka.allah insanların iyiliği için ertelermiş bazı şeyleri..yoksa yetmiyecekmi gücü rabbimin..sınav ediliyoruz işte sabırımızın mükafatınıda verecektir işallah..ben her ay bi ümitle bekledim 6 yıla girdim ve hala bekliyorum...çok şükür allah dermansız dert vermesin..

bende bu ay yaşanabilecek bütün belirtileri yaşadım adetim 2 gün gecikti test yaptım negatiff
vede hastalandımm hüsran yine

canım üzülme Allah büyük..birgün bizde meleklerimiz kucağıma alıcaz.buay bende çok ümitliydim ama olmadı..üzülme..:1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…