Yine mi mevsim değişikliği yoksa

ffilizz

<3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
161
2
kızlar bu ay herkesin adet günü biraz şaşmış sanırım.bende uzun zamandır bebiş isiyorum.nisan ayında 9 gün gecikmişti ama bişe yoktu.o zmaanda herkesin gecikmişti diye burda okudum ve biri mevsim değişikliğindendir demişti.şimdide mebsim değişikliği olabilirmi? aklıma geldi.gecikme 1 gün ama ümitlenmek istemiyorumne test alıcam,ne bişe.10 gün geçmesi lazım.bide bnm prolaktinim tekrar yükselmişte olabilir.ne diyim Rabbim hepimize hayırlısıyla,tez zamanda,sağlıklı bebişler versin.. :Saruboceq:

bi kişi bile cevap yazmamış.aşkolsun kızlar benneyaptımki hiç mi fikriniz yok.benimle paylaşmakmı istemiyosunuz :çok üzgünüm:

Bence beklemek yerine 1 test alip yapsan olmazmi? gecikmen birgun bile olsan testte cikma ihtimali cok fazla..dilerim hamilesindir,rabbim gonlundekini verir insallah...

Bence beklemek yerine 1 test alip yapsan olmazmi? gecikmen birgun bile olsan testte cikma ihtimali cok fazla..dilerim hamilesindir,rabbim gonlundekini verir insallah...

sağol seninde herkesinde Rabbim gönlüne göre versin...

canım daha erken aslında test için 1 gün geçmiş.sonradan baya bir üzülüyosun negatif çıkınca.bence mademki nisanda 9 gün geçmiş,10 gün kadar bekle.hayla kırıklığı yaşama.benimde düzensiz.her ay 10 gün sarkıyor ama bu sefer 16 gün oldu adet tarihim geçeli 3 gün önce test yaptım negatif çıktı.bekliyorum 3 gün falanda geçsin diye.senin belirtilerin var mı peki?hissediyo musun?

canım daha erken aslında test için 1 gün geçmiş.sonradan baya bir üzülüyosun negatif çıkınca.bence mademki nisanda 9 gün geçmiş,10 gün kadar bekle.hayla kırıklığı yaşama.benimde düzensiz.her ay 10 gün sarkıyor ama bu sefer 16 gün oldu adet tarihim geçeli 3 gün önce test yaptım negatif çıktı.bekliyorum 3 gün falanda geçsin diye.senin belirtilerin var mı peki?hissediyo musun?

yok canım beklemeyi düşünüyodum 10 gün kadar ama malesef bugün kırmızılar geldi :sinifsinif: öğrendik beklemeyi 1 buçuk yıl olcak çünkü mafoldumben ama yinede insan ümitleniyo .allah en kısa zamanda tüm isteyenlere versin...:Saruboceq:

amin canım.biliyo musun ben bu sabah erkenden test yaptım.okula gitmeden önce 5 dk sonra baktım tek çizgiydi.ama okuldan gelince yine baktım.çok uçuk bir kırmızılık vardı diğer tarafta ama düz bir çizgi halinde değil leke sanki.anlayamdım yaa.üff:KK43:

amin canım.biliyo musun ben bu sabah erkenden test yaptım.okula gitmeden önce 5 dk sonra baktım tek çizgiydi.ama okuldan gelince yine baktım.çok uçuk bir kırmızılık vardı diğer tarafta ama düz bir çizgi halinde değil leke sanki.anlayamdım yaa.üff:KK43:

canım bnmde bikere öyle olmuştu.pembe dağılmış leke gibi.ama bişe yoktu.malesef.sanırım o fazla 1 damla olunca oluyo.bilmiyorum ama ben öyle düşünmüştüm.hayırlısı olsun..

bu arada sen erzurumlumusun oradamı öğretmenlik yapıyosun?

hadi ya :KK43:neyse zaten fazlada kaptırmayacagım kendimi.yok ben erzurumlu değilim burda görev yapıyorum 4 senedir.sen nerdesin?

X