yine hüsran ama acabalarım tükenmek bilmiyo...

ugrftma

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2011
68
0
kızlar carsmba adet olmam lazımdı hala olmadım bugün bhcg yaptırdım sonuc 2 yine negatif..1 hafta gecmeden belli olmaz diyo bazı arkadaslarım annem fln ümitlenmek istemiyorum artık cok sıkıldım..olabilirmi sizce geç döllenme fln bu ay erken yumurtlamama ragmen????ve bu ay gebe kalabilmek için son sansım 28 ocaktı(esim ozamanda beri yok) olsaydı ozamandan bu zamana belli olurdu dmi???

kasık agrılarımada dayanamıyorum artık karnıma bastırınca kasıklarım cıkcak gibi agrıyo adet belirtisi desem byle olmazdım hc hemde 3 haftadır agrıyo akıntım cok sekerimin ikide bi düşmeside cabası niye böyle oluyo ozaman

canım lütfen üzülme herşeyde bi hayır vardır öncelikle..ama biraz daha beklemelisin bu kadar belirtiden sonra olmaması tuhaf bence sen haftaya tekrar kan testi yaptır..

canım lütfen üzülme herşeyde bi hayır vardır öncelikle..ama biraz daha beklemelisin bu kadar belirtiden sonra olmaması tuhaf bence sen haftaya tekrar kan testi yaptır..

olmamasına üzülmüyorum canm hayırlısı dyorum bnde herzaman ama bu kdar belirti olupta çıkmazda kalmak zor geliyo..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…