yine hastayız

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
kızım 1 haftadan beri ishaldi dr götürdüğümüzde önce reflor verdi sadece ama nafile geçmedi gerçi o zaten vucuttaki su kaybını önlemek içinmiş.günde 8.9 kere altını alıyodum bez falan dayanmıyodu inanın.dün yine gittik hiç iyileşmedik diye bu sefer gaita testi(kaka)yaptırdık ve mikrop kapmış kızım.nerden ve nasıl anlamıyorum bu kadar da üstüne titriyoruz neyse bu sefer antibiyotik verdi dünden beri kullanıyoruz şimdilik daha etkisini göstermedi aynen devam kaka yapmaya .valla 5 günde 1 paket bez bitirdik 48li.umarım kısa zamanda geçer.

• Konu Sahibi liva1017
geçmiş olsun canım. su kaybına dikkat edin. antibiyotik 2 günün sonunda etkisini göstermeye başlıyor.

• Konu Sahibi liva1017
geçmiş olsun canım sıvı alımına dıkkat edın inşallah tez zamnada iileşir

• Konu Sahibi liva1017
benim kızımda öyle oldu 1 hafta sürekli dr. gittik ilaçları kullandığım halde geçmiyodu artık sırtından çıkar olmuştu kakası.ayrıca yeşilimsi sarı gibiydi rengi ve çok pis sanki ekşimiş bi yiyecek gibi kokuyordu ve kusmalar başladı.dr a gittik tekrar rora virüs dedi hastenede yattık 4 gün.şimdi iyi ALLAH a şükür.dikkat et kokma ve ishal varmı

• Konu Sahibi liva1017

geçmiş olsun ikinize de.. kızın rotavirüs aşısı olmuşmuydu kaç aylıkken bu hastalık oldu acaba merak ettim?

• Konu Sahibi liva1017
teşekkür ederim febi.6 ay 2 günlükken yakalandı bu hastalığa geçen ay yani.aşı olmamıştık normal aşılarını yaptırıyorum ama rota virüs aşısından bilgim yoktu .halbuki dr. a nada soruyodum sürekli özel aşıları hakkında.ama ALLAH kimseye göstermesin çok fena bu hastalık.

• Konu Sahibi liva1017
teşekkür ederim kızlar bugün biraz daha iyiyiz ama antibiyotik ağır geldi herhalde çok mızmız huzursuz ilacın bütün yan etkileri kızımda var napçam bilmem bide şimdi aşıdan geldik 2 sol bacaktan 1 sağ bacaktan birde ağızdan maf olduk doğrusu.allahtan kilo kaybımız yok aynı kilodayız 9.600 7 ayımız bitti 2 gün önce çok sağlıklı kilo alımı diyor ebeler.

• Konu Sahibi liva1017

amin cnm Allah başka keder göstermesin inş. sağlıcakla büyüsünler..

liva kilosu çok iyiymiş maaş. bu ayın sonunda 7 aylık olucak kızım 8.5 kilo ancadır.. tekrar geçmiş olsun.

• Konu Sahibi liva1017
ay benim bu ishalle başımız dertte tam geçti derken bugün yine başladık çünkü 7.dişimiz patladı ne zorumuz varsa bu kadar erkenden sabahtan beri cırt cırt gidiyoruz. ilaçlara devem.7aylığız 7 tane diş var resmen .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…