Yine bogazimi tutamadimm

altop

Guru
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2014
1.072
544
1 65 boyunda ,63 kiloyum. Giderekte kilo aliyorum. Bu aralar kitliktan cikmis gibi yiyorum. Her gun rejime baskayip aksam bozuyorum. Bu kilolari nasil vericem bilemiyorum.

1 65 boyunda ,63 kiloyum. Giderekte kilo aliyorum. Bu aralar kitliktan cikmis gibi yiyorum. Her gun rejime baskayip aksam bozuyorum. Bu kilolari nasil vericem bilemiyorum.

Tam beni anlatmissin. Bende 1.65 boyundayim 63 kiloyumm zayiflayamiyorum hic. Tabi ben bitane dogumdan sonra boyle oldum hamilelikten once zayiftim 54 55 kiloydum off simdi sahur yaptim bakk :))

Kizlar bende sizle ayniyim.mutsuzum bu kiloda :KK43: ve bende bu aralar cok yiyorum rahatsizim kendimden.off napacagiz ya.. basen de toplanmis benim kilolar :KK43:

Kizlar bende sizle ayniyim.mutsuzum bu kiloda :KK43: ve bende bu aralar cok yiyorum rahatsizim kendimden.off napacagiz ya.. basen de toplanmis benim kilolar :KK43:

Benimde basenlerde kilolar ne yazikki.. Puff canim sıkıldı gece gece yaa napcaz nasıl zayıflıcaz? Gecen yaz sporla diyetle 58 kiloya kadar inmistim ne guzel ama sonra koruyamadim bayramdi tatildi bide kıs mevsimiydi derken gene 5 kilo almisim bakk

Ay aynen ben bu :))
Allah izin verirse ramazandan sonra diyete giriyorum. 17 bucuk saat ac kalıyorum zaten ramazanda, veremem

ramazana sıkı diyetle 52 kilo ile girdim şuan 54 kiloyum :) 60 a kadar yolum var kusura bakmasın da hiç kimse ramazanda rejim yapamam :) ramazandan sonra veririz ya dert etme

hanımlar üzülerek söylemeliyim ki ne yapsak diosunuz ama bişey yapmak istemiyosunuz tavsyede bulundum kimsede bu nedir dememiş zaten herkes kilolu yaa deyip kendinizi rahatlatmaya çalışıyosunuz yapmayın :KK66:

Reklama girermi bilmiyorum satışını falanda yapmiyorum yanlis anlasilmasin da herbalife i bi arastirin derim cevremde cok kullanan oldu kisa surede guzel sonuclar aldi hepsi

Bende 68 kilo ile diyetisyene gittim şu an 60 kiloyum 2 ayda bukadar oldu ve hepsi yağdan gitti. Ve anladımki yemeyerek değil yiyerek kilo veriliyor. Daha öncede devlet hastanesinde diyetisyene gittim ama o çok sıkı ve karmaşıktı. Şimdi özel ve diyet listemi sevdiğim yiyecekleri sorarak yapıyor. Sadece ilk 2 hafta spor yaptım sonrası yapmadım ama vermeye devam ettim.

mümkünse kendi başınıza diyet yapmayın. diyetisyene gidin. Ama size ufak tefek önerilerim.

Şekeri mutlaka kesin. Şekersiz kahve çay yanında yaban mersini çok iyi oluyor.

Sabah en geç 9 da kahvaltı yapın. Ve kahvaltıdan 30 dk önce 2 kuru kayısı ve iki bardak ılık su için.
Kahvaltıda mutlaka yumurta peynir süt tüketin. Zeytin vücutta su tutar yemeyin. Ara öğünlerde mutlaka ayran yoğurt tüketin. 3 galeta yiyebilirsiniz.
İhe organik ekmek 3 ana öğünde 1 er dilim yiyin mutlaka. Ama çorba yerseniz ekmek yemeyin.
Her ana öğüne bol salata ekleyin mutlaka.
Günde 2 litre en az su için. Bazen insan acıkma ve su ihtiyacını karıştırır. Tv izlerken büyük 500 ml lik bir bardağım var onu doldurup içerim yavaş yavaş.

Meyve günde 1 adet yiyin ama yemekle arası en az 1 saat olsun. Şeker isterse canınız ara öğüne bir elma üzerine tarçın. Yada tarçınlı süt için.

Gece geç saate kadar oturmayın. balık en sevdiğim öğün oluyor. Öğlen akşam farketmez. Fırın veya ızgara balık sınırsız yiyebilirsiniz. Yanında bol salata. Öğlen ve akşam sebze yemeği yiyebilirsiniz. Ama iki öğünde et yemeyin. Et tavuk veya balık köfte Kızartma asla yemeyin. Pİlav hiç yemesenizde olur ama çok canınız çekerse çok az bulgur pilavı. Konserve paketlenmiş hiç bir ürünü yemeyin. Salça kullanabilir siniz. 1 kilo sebzeye 2 yemek kaşığı yağ kullanın. Salata ya ya çok az yağ yada yağ koymayın.

Kendinize hakim olamadınız. Lahmacun dürüm hamburger çekti canınız. Öğlen yiyin. Ama yanında kola değil ayran. Patetes kızartması olmadan. Ve 2 3 gün sebzeye ağırlık verin. Ve Sakın aç kalmayın. Unutmayın her aç k aldığınızda vücut bir sonraki öğünde kendini korumak için yağ depoluyor.

ramazana sıkı diyetle 52 kilo ile girdim şuan 54 kiloyum :) 60 a kadar yolum var kusura bakmasın da hiç kimse ramazanda rejim yapamam :) ramazandan sonra veririz ya dert etme
nasıl başardın 1 haftada 2 kilo almayı izgu :KK48:

kilo vermek isteyenler yoğurt tarçın zencefil zerdeçal kürünü tavsiye ediyorum. ben 1 sene önce öyle verdim bi dahada almadım desem yeridir.

nasıl başardın 1 haftada 2 kilo almayı izgu :KK48:

kilo vermek isteyenler yoğurt tarçın zencefil zerdeçal kürünü tavsiye ediyorum. ben 1 sene önce öyle verdim bi dahada almadım desem yeridir.
yedim, içtim, sustum, uyudum, düşünmedim haliyle de aldım:KK48: almaya devam sonrasında bi taraflarımdan çok terler akacak ama olsun :KK45:

Aman sakın ilaç hap vs kullanayım demeyin de. Zira çok büyük zararları var. Dert etmeyin ama iradenizi kontrol etmekle başlayabilirsiniz zayıflamaya.

bundan 7 ay önce rejime girdim ve pilatese başladım. 165 boyunda 62,5 kgydum şu an 56,6 falan civarlarındayım. tek çare boğaz tutmak ve spor. Ama ben diyetisyen eşliğinde zayıfladım. İlk önce dahiliyeye gidip kan değerlerine baktır derim

yni başladım 4 gündür herbalife kullanıyorum her günümü yazıyorum blogspot. com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
X