yine bir tuhaflık:)

milkshake

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Mayıs 2008
4.064
7
kızlar 3-4 gün önce size bahsetmiştim adetimin 16. günüydü şeffaf bir akıntımın geldiğini sizde yumurtalama belirtisi olabileceğini söylemiştiniz..... bizde zaten ogüne kadar gün aşarı ilişkiye giriyorduk akıntının geldiği 16. gün ve dün gece 18. gün ilişkiye girdik fakat bir anormallik hissettim....
benim dış gebelik sol tüpümde gelişmişti ve nisan ayında çekilen rahim filmindede sol tüpüm dış gebelik geçiren tüpüm tıkalı çıktı......
dün akşam ilişkiye girerken birden sol tüpümde bir sancı hissettim birden böyle bıçak sapması gibiydi ve çok kötü oldum daha sonra ilişkiden hemen sonra belinin altında yastık uzanıyordum sol tarafımdan kasığımdan böyle pıt diye bişey oldu içimde öyle birşey hissettim yani sanki tüpümden dışarı bişey çıktı:uhm: ya kusura bakmayın tam olarak toparlayıp anlatamadım ama bu ne olabilir sizce:bbo: hep böyle tuhaf şeylerde beni buluyorkafamçokkarıştı

tatlım sen çok kuruntu yapıyorsun kendini çok dinlediğin için tuhaflıklar seni buluyo:) tatlım ne kadar çok düşünmezsen kafandan atarsan ne kadar sakin olursan hamile kalma olasılığın o denli yükselirr...senin vücudun hamile kalabilen bir vücut bunu biliyorsun en iyisi herşeyi akışına bırakmak hayırlısı neyse o olsun güzelim kendini bu kadar yıpratma olurmu!!

kızlar 3-4 gün önce size bahsetmiştim adetimin 16. günüydü şeffaf bir akıntımın geldiğini sizde yumurtalama belirtisi olabileceğini söylemiştiniz..... bizde zaten ogüne kadar gün aşarı ilişkiye giriyorduk akıntının geldiği 16. gün ve dün gece 18. gün ilişkiye girdik fakat bir anormallik hissettim....
benim dış gebelik sol tüpümde gelişmişti ve nisan ayında çekilen rahim filmindede sol tüpüm dış gebelik geçiren tüpüm tıkalı çıktı......
dün akşam ilişkiye girerken birden sol tüpümde bir sancı hissettim birden böyle bıçak sapması gibiydi ve çok kötü oldum daha sonra ilişkiden hemen sonra belinin altında yastık uzanıyordum sol tarafımdan kasığımdan böyle pıt diye bişey oldu içimde öyle birşey hissettim yani sanki tüpümden dışarı bişey çıktı:uhm: ya kusura bakmayın tam olarak toparlayıp anlatamadım ama bu ne olabilir sizce:bbo: hep böyle tuhaf şeylerde beni buluyorkafamçokkarıştı

cnm benimde 4 yıl çnce sol overde kist patlamıştı.ufak bir iç kanama geçirdim.hala adet günlerimde ve zaman zaman onun sancısını yaşıyorum.sonuçta seninde orda bir hasar oluştu ve arada bu tür sızlamaların olması normal bence.tabi devam ederse mutlaka bir dr a görün.benim eşimde dr ve ben ona söylediğimde bunu takla atan bir arabaya benzetti:roflol:sen ne kadar üstüne gitmezsen o kadar az hissediyorsun:)

Evet canim seninki sadece kuruntu
bazendr ultrasonda göremiyor yumurtalari senin hissetmen olamaz saniyorum
evde yalniz olduğumuzda herşeyin sesini duyariz ya seninkide öyle canim
olmasini istediğin şeyi düşündüğün için sürekli aklin tuplerinde olduğu içindir
endişe etme eğer çok daha farkli birşeyse dr sormalisin

Benim doktorum en iyi korunma yöntemi kafaya takmaktır der. Arkadaşım kafana çok takıyorsun biraz sakin ol lütfen. Bırak hormonlarını,yumurtalıklarını,tüpünü. Onlar işlerini biliyorlar. Sen hayatın tadını çıkar. Bu kadar takarsan gelmez bu bebişler. Buradaki birçok arkadaş en az senin kadar evlat hasreti ile yanıyorlar.Ama hamile kalan çoğu arkadaş hep aynı şeyi söylüyor:Kafama takmayı bıraktığım ay bebişim oldu diye.

X