Aile Planlaması Yine belara yine ara kanama:(

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

scarlettsebnem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2009
158
3
39
kızlar merhaba geçen ay kutuda 7-8 hap varken ara kanamam oldu ve 2-3 gün normal adet gibi sürdü. O zaman kararsız kaldım hapa devam edip etmemekte ve sonunda eczacıya sorup hiçbişey olmamış gibi kutuyu bitirdim. Ve kutu bittikten 2 gün sonra normal adet oldum. Şimdi yine bitmesine 6-7 hap var ve yine ara kanama oldu:S bu böyle devam edicekmi yoksa bi gariplik mi var lütfen yardımmmafoldumben

Ne kadar zamandır kullanıyorsun? ılk 3 kutuda bu tür sorunlar yaşanması normal. Ben yazz 24 kullanıyorum ilk 3 kutuda benzer sorunlar yaşadım, şimdi vücudum alıştı,rahatım. Eğer yeni başladıysan vücudunun alışması için 2-3 aya ihtiyacın var.

3 aydır kullanıyorum 3.kutum bitmedi işte 5-6 tane kaldı. Bu ara kanamada 2-3 gün sürdü yine. Ben devam ediyorum hapa. Çok rahatladım canım bu sorunların normal olmasına teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…