Yine aşırı kilo aldım :(

Ben öyle de değilim ki yemek az yerim hep ekmek bi lokma yerim bi dilim bile etmez yediğim ekmek öyle makarnadr patates kizartmasidr pek yemeyz hamburger ketçap mayonez hiç sevmem nefret ederim . Sadece çikolata dan alıyorum sanırım onu da abartmiyorum ama anlmadm çok hzli alıyorum hormonlarda normal
Yok ben genelleme yaptim.hani bu gurupta var dedim birde:KK66:

çok kilo alıp vermek de vücdu bozar yani çatlaklar selülitler olur zayıflasan da ilerde bu defa onlar canını sıkar sna tavsiyem düzenli beslen yani karbonhidratı azalt derim

Yok ben genelleme yaptim.hani bu gurupta var dedim birde:KK66:

Biraz fazla mı yüklendim ne iki gündür aerobik videosu buldum o konuyu açarken koyduğum link onu yapıyorum günde 2 kere falan . Bir de kendime tayt aldım o videodaki bayanlar gibi giyinmek için daha motive olmak amacıyla çok güzel oldu .Diyete de başladım her yanım ağrıyor ama yine de yapcağı vücut alışkın olmadığından oldu sanırım ağrılar . Devam ettikçe düzelir diye düşünüyorum . O kadar üzgünüm ki oturup hüngür hüngür ağladım kilomdan dolayı .. Aşırı üzgünüm bu durumdan ve vereceğimi kafama koydum . Elimdn ne gelirse yapacağım inş yaptığım herşey işe yarar .

diyet yapmak kilo verip OHHH COK SUKUR BİTTİ deyip yemeğe gömülmek olmamalı
diyet bir şekilde hayat şekliniz haline gelmeli

12 haizrandan beri diyetteyim hergün evde 30 dakka egzersşz çok sıkı bir diyet ve 5 km ye kadar tempolu yürüyüş yapıyyorum 77.500 oldum ve çok kararlıyım bırakmıycamm :)

X