Gebeliğe Hazırlık Yılmadan bebek hayalinin peşinden gidenler buraya 🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ölmek istiyorum sadece tek isteğim şuan Allah affetsin ama yaşamak istemiyorum
Larka deme öyle canım benim ALLAH sevdiği kullarını imtihan eder henüz kuvvetli bağlarından oluşmadan aldı onu. daha geçen hafta 8 aylık bebeciğini ölü doğurdu arkadaşım odasından tırnak makasına kadar herşeyi hazırdı ve iki gün suni sancı ile normal Doğum ile ölü bebeği doğurdu öldüğünü biliyordu Doğumun öncesinde. Şimdi biz düşünelim ALLAH kullarına kaldırabileceği kadarını veriyor bize düşen İmanımıza sahip çıkıp ALLAHA tevekkül etmek O daha güzelini vereceği için şuan bi imtihandan geçiriyor canım yine Ona Yönelmemiz için

Merhaba bende hala tık yok testlerde negatif çıktı nedenini anlamış değilim sizin çocuğunuz varmı yada bu konu hakkında bi bilginiZ varmı acaba
Benim çocuğum yok canım bilgim de yok herkesin durumu bünyesi hikayesi farklı bende polikistik var adetlerim hep geçer o yüzden bilemiyorum sizin neden geçti bu ay bi şey etkilemiş demekki

kimizin durumu aynı ozmn beklemeye devam yapacak bişey yok sabırlı ol olur elbet daha yaşımız kaç yıllarca uğraşanlar var

Benim çocuğum yok canım bilgim de yok herkesin durumu bünyesi hikayesi farklı bende polikistik var adetlerim hep geçer o yüzden bilemiyorum sizin neden geçti bu ay bi şey etkilemiş demekki
Kuzum ben stres çok yapardım yapmıyorum artık evin içinde bunaliyorum acayip eşime diyorum çıkalım bı stres atiyim vi kafam dağılsın tama diyo gerisi2yok delircem evin icinde su gün diye kararlastriyoz bişey çıkartıyo kendine git diyince güle oynaya gidiyo ben diyince sanki çok büyük bişey istedim dünyaları istemiim gibi mualae yapiyo tiril atiyo bugün de güya gidecektik saat kaç haberin varmı diyo biz evin içinde sikintidan patliyoz beden napsin yarın gideriz diyo yarın de yalan olur kesin bu hafta da hastaneye gidecem bakalkm nolcak şikayet etme diceniz ama evlenirken gezeriz gergin biyerlere biseyler yaparız dedi evlendik dışarı yüzü zor goruyoz gittiğimiz enn uzak yer 1 kilometre yol araya hastalık da girdi adamı evden zor cikaeiyom cikmiyo dışarı akşam yürüyüş yapalım diyorum ben yürüdum akşama kadar yeter diyo bencillik olarak düşünmenizi istemem ama haksız mıyım bizimki de can dehilmj

Benimde çocuğum yok herhangi bir sorunumda yok adetlerim sürekli düzenliydi bu ay bitürlü gelmek bilmedi e test falanda yaptım negatif çıkıyor halada gelecek diyorum gelmiyo iki hafta oldu bu hafta sonu yine test yapacam çıkmassa artık doktora gidecem nedenini öğrenmek için

Canım stres diyet düzensiz beslenme gibi şeylerde adet gecikmesi yapıyor ya da ilaç kullanımı aklında bulunsun

Canım sıkılıyorsan kendin çık gez yürüyüş yap. Eşini beklemene gerek yok ki. İşten yorgun geliyorsa çıkmak istemiyor olabilir. Bizde koronadan dolayı eve hapsolduk ama ben her gün eşim gelsin gelmesin 3-4 km interval yürüyüş yapıyorum

Canım stres diyet düzensiz beslenme gibi şeylerde adet gecikmesi yapıyor ya da ilaç kullanımı aklında bulunsun
İnanki canm aylar oldu egzersizi bırakalı herhangi bir ilaçta kullanmıyorum hele stresin tek harfi bile yok eşimle aramızdaki sevginin kuvveti okadar buyükki günün her anı beraberiz ve gırgır şamatayla geçer zamanımız malesef bunlarda değil bakalım daha bekliyorum

Çıkarım da bu sefer tek basın anapacan çağır annemgili Öznuru diyo Öznur görümcem benimle yaşıt ama ben eşimle biseyler yapmak istiyorum her seferinde onlar olmak zorunda değil ki yanımda ben onlarla evlenmedim ama

Hepsinde haklısın canım ALLAH gönlüne göre versin zamanla düzelir biiznillah

Kızlar adet dögüm 28 günde bir olur ama bu ay tam 9 gün adetim gecikti 10. Günde edet oldum demekki olmayınca olmuyor o yüzden görümcelerimde aynı şeyi yaşamış ertesi ay hamile kalmış bu gecikmeninde vücudun kendisini hamileliğe hazırladığını söylediler Allah isteyen herkese versin inşallah.sabır herşeyin ilacıdır sabırlı olalım günü geldiğinde elbet olur diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…