yillarim canimi acitiyor

foreverornever

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2018
15
4
Merhaba arkadaslar. Yillardir birlikte oldugum sevgilimle yakinda nisanlanmaya karar vermistik. Bana evlilik teklifi etmisti. Gelecegimizi konusurken gerginlik yasandi aramizda. Kendisinin bazi maddi manevi sikintilari var benim de manevi sorunlarim var bolca.

Isin ozeti bu konulari konusurken birbirimize girdik kendisi beni cesitli seylerle sucladi kompleks yapti kalbimi kirdi sanki ben maddiyati cok onemsiyormusum gibi ve ben agir konustum. Bana ilk kez s... git deyip arkasini donup gitti ve iki haftadir aramiyor.

Sosyal medya da kullanmiyor hicbir sekilde haber alamiyoruz birbirimizden ben de hic aramadim daha. Canim oyle cok yaniyor ki sabah aksam bana olan askindan bahseden yillardir her gun artan sevgiyle gozlerime bakan her gunumu renklendiren adam bana bunu nasi yapabildi...

Alkole verdim kendimi gunlerdir darmadumanim toparlayamiyorum.. Boyle olmamaliydi.

Bence isler ciddiye binince sorumluluk almak gozunu korkuttu ve benden gordugu ilk olumsuzlugu bahane edip kacti.. Zaten daha once de kompleks yapip aylarca benden uzak olmak icin cabalamisti. Gozunun korkmamasi gerektigini, onu sevdigimi, her seyi atlatacagimizi anlatmistim ona sabirla atlatmistik o gunleri ve artik hep destek oluyordu bana ve kariyerime.. Ama sanirim isler iyice ciddiye binince yol yakinken doniyim bu kiz beni ezer simdiden basladi ezmeye dedi.. Soylediklerim belki cok agirdi ama bana soylediklerine cevap vermistim cok sinirlenip.. Aslinda bunlar gun gibi ortada ama gormek isteyene...

Bildiği tek şey s. gitmek demek ki. İşine gelmemiş beyimizin.Bir tür kaçış yöntemi bu da.Yersen!

Ne kadar zormus. Benim tek istedigim olene kadar elimi tutup benden baskasini gozunun gormemesiydi sadece. Geriye kalan her sey bir sekilde halledilebilirdi.. Elimden geleni yaptim kendini kotu hissetmesin diye.. Zaten yillardir birlikteyiz onun elini tutup gelmistim bugunlere. Ama sabrimi tasirdi sonunda beni kotu konusturdu ve tek cumlemle arkasini donup gitti.. Ne olursa olsun ne dersem diyim seviyosa asla gitmemeliydi. Benim asla ayrilip gunler haftalar sonra barismayi kabullenemeyecegimi bile bile gitti ustelik bu ilk gidisi degildi..

Bildiği tek şey s. gitmek demek ki. İşine gelmemiş beyimizin.Bir tür kaçış yöntemi bu da.Yersen!

evet inanin ki cok daha kotu seyler yasadik ama kacmak yerine kalip kavga da etsek orda o sorunu cozmeyi ayrilmamayi secmistik hep. Benim en hassas noktam bu zaten en kotu kavgalarda bile arkasini donup gitmemesini isterim. Cunku bensiz bir gun durabilen bi omur de durabilir eminim ki.. Bunu yillarca ona anlatmama ragmen defalarca mesafe koydu gunlerce aramadi sonra binbir pismanlik ve ozurle geri dondu. Her gelisinde sozler verdi yeminler etti bi daha kacmak yok diye ama sonuc ortada :cry: simdi bunca gun sonra ya yine aynisini yaparsa? Ben milyon kere soyledim gidersen geri donme bitsin diye ama laftan anlamiyor.

Merhaba arkadaslar. Yillardir birlikte oldugum sevgilimle yakinda nisanlanmaya karar vermistik. Bana evlilik teklifi etmisti. Gelecegimizi konusurken gerginlik yasandi aramizda. Kendisinin bazi maddi manevi sikintilari var benim de manevi sorunlarim var bolca.

Isin ozeti bu konulari konusurken birbirimize girdik kendisi beni cesitli seylerle sucladi kompleks yapti kalbimi kirdi sanki ben maddiyati cok onemsiyormusum gibi ve ben agir konustum. Bana ilk kez s... git deyip arkasini donup gitti ve iki haftadir aramiyor.

Sosyal medya da kullanmiyor hicbir sekilde haber alamiyoruz birbirimizden ben de hic aramadim daha. Canim oyle cok yaniyor ki sabah aksam bana olan askindan bahseden yillardir her gun artan sevgiyle gozlerime bakan her gunumu renklendiren adam bana bunu nasi yapabildi...

Alkole verdim kendimi gunlerdir darmadumanim toparlayamiyorum.. Boyle olmamaliydi.

ben kaçış olarak düşünmüyorum canım o an maddiyata önem verdiğini düşündüyse tepki vermesi gayet normal bence 2 hafta yeterli bi süre sinirliyse siniri geçmiştir.arayabilirsin bişey de kaybetmezsin ara görüş canım güzelce anlat yanlış anladın ben hala seni seviyorum de ama yinede istemezse arkana dönüp bakma.

Merhabalar yorumun icin cok tesekkur ederim. Maddiyata onem verdigimi zannetmesin diye ben gerekli aciklamalari yaptim aslinda ona ama o gun alingan gunundeydi o konuda baya kompleks yapmis anlasilan. En sonunda ben de kotu konusup ittim onu. Onun da bekledigi buymus ki saatlerdir ona katlanan beni bir saniyede arkasini donup terk etti. Hala aramadi. Bugun tam 20 gun oldu. Birkac gun once ozel bi gunumuzdu ulasmadi. Bayramimi bile kutlamadi. Halbuki bundan guzel bahane bulunabilir miydi.. Demek ki icinden gelmiyo. Ya da geliyo ama bilerek kendini tutuyo. Bi yerde bitmesi gerekiyodu zaten diye dusunup uzaklasmaya calisiyor bence. Bu arada 4 gun once beni aradi ama bi kere caldirip hemen kapandi cok sasirdim. Ne dusunecegimi bilmiyorum artik.

bana o kelimeyi kullanan adamdan nefret ederdim...

bana o kelimeyi kullanan adamdan nefret ederdim...

Merhaba arkadasim. Ben de zaten soka girdim hic beklemezdim ondan. Kabul edebilecegim bir sey degil.. O da bunu yapicak biri degildi zaten. Kavga aninda benim soyledigim agir laflarin ustune bi seyler soylenip arkasini dondu ve gidiyordu. O sirada s..git gibi bi sey duydum cok hizli bir sekilde soyledi. Bana s.git dedin duydum unutma sakin o lafini dedim. O da bi seyler soylenene soylene gitmeye devam etmisti. Ben de dinlemedim arkami donup uzaklasmistim.Gecen gun konustuk. Sen bana orda da dedin s.. git dedin diye ben sana orda da soyledim s.. git demedim ben sana dedim dedi. Ya bi git neler diyosn demis arkasi donuk ve uzaklasiyo oldugu icin cok net anlamamistim zaten. Neyse bunu gectim de onca gun arayip sormamasi ve suanda iliskimizin bu noktada olmasi benim asil canimi yakiyor. Artik ne fark eder ki o kelimeyi deyip dememesi..

Merhaba arkadasim. Ben de zaten soka girdim hic beklemezdim ondan. Kabul edebilecegim bir sey degil.. O da bunu yapicak biri degildi zaten. Kavga aninda benim soyledigim agir laflarin ustune bi seyler soylenip arkasini dondu ve gidiyordu. O sirada s..git gibi bi sey duydum cok hizli bir sekilde soyledi. Bana s.git dedin duydum unutma sakin o lafini dedim. O da bi seyler soylenene soylene gitmeye devam etmisti. Ben de dinlemedim arkami donup uzaklasmistim.Gecen gun konustuk. Sen bana orda da dedin s.. git dedin diye ben sana orda da soyledim s.. git demedim ben sana dedim dedi. Ya bi git neler diyosn demis arkasi donuk ve uzaklasiyo oldugu icin cok net anlamamistim zaten. Neyse bunu gectim de onca gun arayip sormamasi ve suanda iliskimizin bu noktada olmasi benim asil canimi yakiyor. Artik ne fark eder ki o kelimeyi deyip dememesi..
sanırım büyü bozulmuş oldu...

sanırım büyü bozulmuş oldu...

Evet hic beklemedigim bir anda geldi bu ayrilik sebebi de tamamen onun kendini maddi anlamda yetersiz hissetmesi ve bana gelecek veremeyecegini dusunmesi. Ben her zaman boyle dusunmemesi icin ugrasmistim. Ama yine sonuc husran oldu. Simdi de ben kabullenemiyorum 3 hafta hicbir haber almadan durmus olmasini. Ne tavsiye edersiniz? Benim en hassas oldugum noktanin boyle ayri kalmak oldugunu cok iyi bildigi halde yapti bunu.

X