Mutfak Dekorasyonu Yıllardır bekledigim gunler geldi :) Her zaman ki gibi fikirlerinize ihtiyacım var :)

yerlere su geçirmeyen açık renk bir parke ve tatlı renklerde duvar kağıdı

Benimde hayalim beyaz dolap ama parlak olmayanlardan.mümkün oldgnca renkli malzemeler alıyorum çeyizlik.beyaz dolaba uysun diye.ama sonradan sklr mym beyazdan diye de kararszm
Parlak olmayan beyazlar cok leke yapiyor benimki parlak beyaz silmesende anlasilmiyo parmak izi ama komsumunki duz beyaz hergun parmak izi silsede surekli bakmasi lazim dolaba

Bence tam tersi beyaz' dan sıkılmaz insan çünkü hem aydınlık hem ferah gösterir hemde her renkle kombinlenir mesela mor beyaz yapsan bi kırmızı koyamazsın yanına sırıtır e hal öyle olunca sıkılma olasılığı daha yüksek olur benim böyle bir şansım olsaydı beyaz yaparım ister modern olsun tarzı ister klasik..:KK51:

Kızlar cok mutluyum.4 yıldr nisanlyz bu yaz evleniyoruz Allahın izniyle.Evimiz de kiracılar vardı cktılar bugün ustalar eve girdi hayırlsyla.öncelikle mutfaktan başlayacaklar ama ben bi turlu karar veremedim dolaplar nasıl olck ne renk olck.yerler nasıl olacak bunlarla ilgili tecrubelerinizi yazarsanız beni çok mutlu edersiniz.

mutfağınız bitince fotolarını koyun

received_1058141230890077.jpeg
received_1058141187556748.jpeg
received_1058141094223424.jpeg
received_1058141144223419.jpeg

X