Yıllar sonra sezeryan yerinde agrı

yaren 1995

Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2020
74
18
Basliktada yazdm ama tekrar yaziym sezeryanla dogum yapali 7 yil oldu fakat bu aralar dikis yerlerm agri yapior sanki yeni dikis atilms gibi doktorada randevu bulamiyorm bi turlu bir fikir almak istedm yaşayan varmı

Ağrınız hala devam ediyor mu bir çözüm buldunuz mu. Benim de 7 yıl oldu sezeryan olalı 5 yıl sonra başladı benim de dikis yerimde acı tekrar hamile kaldim hamileyken bir acı olmadı şimdi tekrar başladı dikiş yerinin sadece sol tarafında ce yeni dikiş gibi açıyor yanıyor kadin dogum doktorları bir sorun olmadığını söylüyor ama yanik gibi aciyor

stoprak Merhabalar bir başlıkta ilk doğum tecrübenizi okudum ve üzüldüm, ben de aceleden benzer bir durun yaşadım. Normal doğumu çok isterken, açılmam 4 cm olmasına rağmen suni sancı verildi. Size de çok geçmiş olsun, çok iyi anlıyorum pişmanlıklarınızı.

Şimdi nasılsınız? SSVD yapabildiniz mi?

Şimdi nasılsınız? SSVD yapabildiniz mi?
ssvd yaptım evet normal doğum gerçekten mucize ve çok olağan birsey düşünsenize doktorum lohusasınız sakın yarın obür gün ev süpürmeyin diye sıkı sıkı tembihliyor sezaryanda ne mümkün ben 15 gün tek başıma yataktan kalkıp yatamadım. sezeryan yeri acısı da evet hala devam ediyor ne yazık kı su an bunu yazrken bile acıyor. sezeryandan sonra kesinin altı ve ustu 10 cm kadar yer hissiz biliyorsunuz benim orada his yıllar sonra yavaş yavaş gelmeye başladı o yuzden acıda başladı diye düşünüyorum his yokken acıda yoktu çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…