Yıldıznamede çıkanlar doğrumu kızlar?

Laviniada

Guru
Kayıtlı Üye
11 Temmuz 2013
1.218
643
Esimle sorunlarım var bir arkadaşım bana esimle yildizname baktirmis sonumuz yokmuş .Hayrına yildizname bakan tanıdığınız biri varmı?

Arkadasim inanma böyle şeylere geleceği yalnızca Allah bilir
Ya benimde inanasim yoktu ama evlenmeden once gidip fikir alma açısından bakiyorlar genelde.ben evlenmeden once esim olan kisi ile baktırmıştım hoca bana seni hep aldatmış hayati hizli bir adam demisti ve benim rahatsizliklarim hakkimda da dogru seyler ve bu adamla asla sonunuz yok demisti.ben simdi o adamla evliyim ve bugun arkadaşlarım yine baktirdi adam yine ayni seyleri soylemis karısı evde adam disarda baska kadinlarla bunlarin sonu yok demis bu kadin evlenmeden once gelip bana sorsaydiniz ya ben kesinlikle evlenme bu adamla derdim demis.zaten daha once size gelmis demis onlarda hocada bana geldiyse ben ona demisimdir sonu yok diye neden evlenmis o zaman demis.2 seneyi geçiyor ben gittigimdede hoca sonunuz asla yok demisti.Fal degil zaten bu sadece yol gosterici birsey istihare gibi o tarz geliyor bana.esim olacak adamla boşanmaya ramak kaldı ve sebebi aileler ve onun arkasina sığınıp eve gelmemesi bekar gibi geceyi disarilarda geçirmesi ve beni aldatmasi.napicagimi bilemedim.ha birde hoca benim su hic icmedigimden hastaligimdan bu adamla asla cocugum olmayacagindan hepsini soylemis.evet esim cocuk asla istemiyor.

Eğer böyle sorunlar varsa niye düşünüyorsunuz ki ?
Doğru ya da yalan söylemiş olabilir o bakan kişi bilemem ama mutsuzsaniz yolumuza bakın.

Esimle sorunlarım var bir arkadaşım bana esimle yildizname baktirmis sonumuz yokmuş .Hayrına yildizname bakan tanıdığınız biri varmı?
Evet yıldız name vardır fakat günümüz insanları bunu paraya çevirmiştir o yüzden baktırılmaması daha müstehaptır imanı zayıf insanlarda şirke kadar ulaşıyor bu boyut neye ve nasıl kullanıldığı da önemli dir. Kişinin bilgileri ile harflerin bir araya getirilmesi ile meydana gelen harflerin ve sayıların oluşturduğu bir dil diye biliyorum bunun hakkında çokta fazla bilgiye sahip değilim ama yıldız namenin kişinin özelliklerini meydana getirdiğni sanıyorum mümkünse bir daha gitmeyin ruhlar aleminde gezmek tehlikeli iştir

Evet isimler ve sayılarla bakılıyor kisilik ozellikleri ve yıldızlarinin uyusup uyuşmadığı gibi.Ruhlar alemiyle bir ilgisi yok ama canım

Evet isimler ve sayılarla bakılıyor kisilik ozellikleri ve yıldızlarinin uyusup uyuşmadığı gibi.Ruhlar alemiyle bir ilgisi yok ama canım
Ruhlar alemi ilede ilgisi var Rabbim o ilmi bahşetmese hiçbirşey yapamaz üç beş sayı yada harfle tabi bunu ne yönde kullandığıda önemli iyiyede kullanır kötüyede

Evet cok seviyordum evlenince duzelir dedim ama duzelmedi.yildizname baktirmistim sevgiliyken hocada duzelmez demosti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…