Yıldızname galiba

karakedibu

Guru
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2007
251
1
44
merhaba arkadaşlar size bir program söylemek istiyorum.
tatlıses tv de bir tarotta değil yıldız namemi nedir tam olarak bilmiyorum.ama 2 seferdir seyrediyorum.kadına telefonlar geliyor ve kadın sadece izleyicinin ismiyle herşeyi söylüyor ama hiçbişeye bakmadan sadece kameraya bakıp sıralıyo olacakları .cok ilgimi cekti bir düzmecemi yoksa hakkaten biliyomu acaba sizde bi bakın yorumları bekliyorum.
hergün saat 12 de öğlen.
yanlış yeremi actım konuyu bilmiyorum ama............

yok canim benim boyle seylere ilgim, yildizlara bakma filan babillerden kalma bir gelenek, pek ilgilenmem. ama bazen attilarmi tutuyor, yani cogu atmasyon.

Ben de Emlak Tv de Ayşegül diye bir kadına rastladım 1-2 kez telefonla arıyolar isim yaş filan öylüyolar kadın tarot kartlarıyla bakıyo ve arayan kişiler herşeyi onaylıyolar eet öyle oldu filan dyo çogu günah ama insan bi an acaba arasam mı diyo

a.s.a.s.a.s. canım bende bir kaç kez rastladım çoğu atmasyon ancak bazen de tesadüfen tuttuğu oluyor çok bağlanmamak lazım ama eğlence olarak vaktinizde varsa seyredilebilir görüşmek dileğiyle sevgiler a.s. :1hug:

bende geçen tesadüfen rastladım ve izlemeye devam ettim çünkü çok şaşırmıştım.kadın sadece bir tane karttan dünya kadar şey söyledi baktıran da doğru doğru diyordı.hatta konu emlak satışıydı ve kadına sen bu evi kaçırma ilerde burası çok değerlencek falan bile dedi.şimdide tesadüf gördüm ki burada mevzuu ediliyor.benim de aklım almadı gitti.

tatlises tv de aksam kusaginda cikan selma hanim tam yildiznamede bir uzman seve seve izleyin
ve herkese cok guzel onerilerdede bulunuyor kesinlikle orjinal yidizname tavsiye ederim izlemenizi.

Valla inanmam tarota falan ama öyle bi atiyolarki herkes onayliyo hatta sonra aryip söylediklerini yaptiklarini ve aynen gerçekleştiğini söylüyorlar.ya atiyorlar ya da danişikli dövüş bu.

canım bunlar düzmece inanmayın ya geliceği yanlız allah bilir bu tür para tuzaklarına inanamayın ve izleyip vaktinizi öldürmeyin

Bence kesinlikle para Tuzagi baska bisi degil.
Farkindaysaniz genelde anlatilan seylerin yani dogru diye seyirci tarafindan onaylanan seylerin hemen hemen herkeze uyabilecek cinsten.
Bunlar insanin sesinden böleliklede piskolojisine uzanabilen insanlar . Örnegin kendine güvenen veya güvenmeyen gibi.Düsünsenize onlari düsürebilen tek kisinin sponsorlugunuda onca düsüremeyen kisiler yapiyor .Aman Aman uzak duralim böle seylerden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…