Yıldız Tilbe, Hülya Avşara ateş püskürdü

Chess

Nirvana
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2009
53.299
42.836
Hülya Avşar'dan Yıldız Tilbe gafı
  • Yorum Yaz0
    18 Ocak 2015 Pazar - 9:39 | Son Güncelleme : 18 01 2015 - 9:46
    hulya-avsar-dan-yildiz-tilbe-gafi-1247173.Jpeg

Bu Tarz Benim yarışmasının eleme gecesine Hülya Avşar'ın gafı damgasını vurdu.

Yıldız Tilbe kılığında giyinen yarışmacıya az puan veren Avşar, "Çünkü fazla güzelsin" dedi. Tilbe Twitter'da bu sözlere ateş püskürdü.

Bu Tarz Benim Eleme Gecesi'nde Yıldız Tilbe taklidi yapan Gülşah, dansı ve kıyafetleriyle ilgi çekti. Eleme Gecesi’ne özel olarak jürinin arasında yer alan Hülya Avşar ise, yaptığı yorumla çam devirdi. Gülşah'ın dansıyla ve giyimiyle Yıldız Tilbe'yi başarıyla taklit ettiğini söyleyen Hülya Avşar, "Ama ona benzememişsin. Sebebi de sen güzel bir kızsın" dedi.

Bu sözüyle Yıldız Tilbe'ye çirkin dediğinin farkında olmayan Hülya Avşar daha sonra “Tabii ki Yıldız beni yanlış anlamasın, çirkin vesaire demedim” diyerek durumu toparlamaya çalıştı.

Avşar’ın bu sözlerine hayli kızan Yıldız Tilbe, tepkisini Twitter ’da dile getirdi. “Benim güzelliğimi ölçmek senin gibilere kalmadı” diyen Tilbe, ağır sözler sarf etti.

İşte o Tweet’lerden bazıları…

--1247162.Jpeg

--1247164.Jpeg
    --1247165.Jpeg
    --1247166.Jpeg
    --1247167.Jpeg
    --1247168.Jpeg

gazetevatan

Ohaaa neler söylemiş.

Turkiyenin esmer guzeliyim demis hahahahsh bilmesek inanacagiz

yürü be yıldız abla:KK67: fotoğraf da ibretlik mübarek

eeeee herkese laf atılmaz hele YILDIZ a :))))))))))))))) güzel laf etmiş.bakalım hülyacık ne diyecek :)) artık proğramına alır hülya

Amma da uzattı ya yalan yanlış bişi söylememiş sadece pot kırmış zaten çirkinliği twitter da azmı dalga konusu oldu , birde proğramına çıkmadım ondan falan demiş, ya sen proğramına çıkmadın diye ölmez hülya , bunu da çok şımarttılar, umarım hülya şikayetçi olur.

Kadın haklı ,Hülya Avşarın da bir güzelliği kalmadı artık 50 yaşını geçti

yıldız tilbeden pekte bir üstünlüğü yok ki onu beğenmiyor:KK53:

yıldızın yüzüne birşey diyemem ama fiziği hülyaya 10 basar
bu hülya da artık konuşmasın çöktü gerçekten yüzü çok güzeldi ama fiziği 20 yasındaykende kötü idi
bu kadar yükseklerden uçmasın koca poposunu indirsin biraz
ne zaman ekranları terk edecek o kadar da cahil ki ve buna rağmen entel takliti yapmaya çalışması zeki olduğunu iddia etmesi tiksindiriyor beni
alın siz kıyaslayın fizikleri :KK16:

ldiz-tilbe_7c80a737-32fd-4f51-97b7-31217c2ace44_4_DDF46379-D01A-4C3A-B913-C32FFE8E79B0.jpg
hulya-avsar-bikini-01.jpg

Son düzenleme:
yıldız abla haklı kızlar :KK14:
güzelliği ölçmek hülyaya mı kaldı, bi başkasına da kalmadı.
kimsede olmayan his, kimsede olmayan ses fazlasıyla yıldız ablada var. fizik desen o da var. allah yüz güzelliği de verse hepsinden bu kadar fazla olmazdı ama şimdi.
yıldız abla da estetikçilere çuvalla para dökmek yerine doğal kalmayı seçmişse bu onun yüreğinin güzelliğinin resmidir bence.:KK76:

senin gibi herşeyimi sergileyerek dolaşsaydım sizin gibilerin esamesi okunmazdı demişte, ben şüpheliyim:KK53:

X