Saç Kesim Şekilleri Yılbaşı planı için saç önerisi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

8renkligokkusagi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2013
386
101
30
Kızlar yılbaşında erkek arkadaşımlayım. Dışarda biraz gezip bi restorana yemek yemeye gidicez, sonrası için henüz bi planımız yok. Ben siyah dantelli bi elbise giyicem, altına siyah ince çorap ve siyah yada kırmızı topuklu ayakkabı giyicem. Henüz belli değil ayakkabı konusu.

Şimdi saçım konusunda sizden yardım istiyorum. Kahküllerim var, dağınık olarak da kullanabiliyorum kesimi gayet güzel. Saçlarım omuzdan 4-5 parmak aşağıda ve dümdüz bir kesim. Daha kestireli 1 ay filan oluyor, belki o kadar bile olmamıştır. Saçımın kendi doğal hali düz, ama tabi düzleştirmiş gibi değil. Dalga filan yok, çok kabarık da durmuyo. Şimdi ben saçımı nasıl napsam sade ve şık durur? Kuaföre gitmeden nasıl hoş bi şekil verebilirim? Yada kuaföre giderek yaptırabilceğim şöyle şık durucak bi model önerebilir misiniz? Kahkül olduğu için hangi model uyar hangi model uymaz bilemedim. Çok abartı bi makyaj düşünmüyorum, gri simli far, göz kalemi ve kırmızı ruj sürücem Saçımı nasıl yapsam bilemedim el atar mısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…