yeter artık yaaa

öle kolay olmuyor işte canım senağlamasenağlama

ya benim anlamadığım şey şu; sen neden bebeğinle beraber inmiyorsun yanlarına? bebeğini alıp indiriyorlar da sana gelme diye tavır mı koyuyorlar ki? bebeğini bırakmak istemiyorsan sende onlarla beraber in aşşağıya. sonrada yarım saat yada 1 saat sonra uyku saati geldi yada süt saati geldi diyerek evine götürürsün. yanlarında sende olur ve kucağından indirmezsen zorla alacak değiller ya! asarsın suratını, öffff çekersin her 10 dakikada bir eşşek değiller ya anlarlar :) üzme tatlı canını. dediğim gibi; bebeğin nerdeyse sen de orayaaaaa..... anlaşıldı mı canımcım?

Hic nokta ve virgul kullanmayı dusundun mu?yazdıktan sonra önizleme yapıp hatalarını duzeltmeyi ve oyle yayınlamayı..Anlasılmıyor ki cogu sey.Nokta yok,virgul yok.Çogu kelime yanlıs,eksik.Canım cıktı okuyacagım diyetamam sinirli anında yazmıssın ama noluuuuurrrrrrrsssuuuunnn dikkatli yaz ki daha net anlayıp yardımcı olurken yanlıs fikirler beyan etmeyelim:1hug:

cnm benimde oğlum sürekli kayınvalidelerdeydi hatta bende buraya yazmıştım derdimi ben alt üst oturuyorum ama sabah uyandığında ordaydı öğlen uyumaya geliyordu uyandıktan sonra tekrar aşağıya taaa yatmaya gelirdi ama şimdi öyle değil tartışmalıda olsa çocuğumu eve bağladım şimdi gidiyor 1 saat filan kalıp geliyor oğlum önceden hiç sözümü dinlemezdi ama şimdi dediklerimi yapıyo inş tez zamanda ayrı evlerimiz olur olabildiğince uzaaaaaaakkkkkkkkk........

burda ben derdımı apylasmak ıstedım dedıgın gıbı sınırlı bı sekılde yazdım burası edebıyast sıtesı degıl ehrkes anladıda sen enden anlayamadın sasırdım dogrusu yardımcı olmak ıstıyorsan yazsaydın şekerim canımı sıkma

allah size kolaylık versin aynı yerde oturmak çok zordur herhalde hele bide benim kayınvalidem gibi laf dinlemiyor ve bildiğini okuyorsa

Bu yaşta sinir hastası olmana gerek yok..Belli ki abartı ölçüde bebeği alıyorlar..Sen de haklı olarak belli başlı şeylerini takip edip sen ilgilenmek istiyorsun ama;

Sen düzenini kendin oturtmamışsın baştan..

Bu durumdan madem bu kadar rahatsızsın kendince, sevmek istedikleri zaman , ''birazdan uyutucam indirmeyin burda sevin'' deyip biraz düzene sokabilirsin ki buna annesi olarak hakkın var..

Ya da illa kendi evlerinde sevmek istiyorlarsa sen de in '' uyuycak ya da bilmem ne işte deyip çıkabilirsin..

Çocuk senin, düzenini sağlayacak olan sensin. Kimsenin de buna birşey diyeceğini sanmıyorum..Biz de geçtik bu yollardan..Uyku saati, mama saati vs..belliydi..

Kendi kendini yediğine değecek bir konu değil vallahi..Üzülme rahatla ilkönce..

canım arkadaşım aynı dertten bende muzdaribim:teselli:. kayınvalidem çocuğumu alıp alıp aşağıda sevmeye götürüyo. bende evde çıldırıyorum-tatlicadiarzu-. yanımda niye sevmiyor anlamadım. bende bir karar aldım. her kapım çalındığında oğluma ''yemek gidiriyorum ,yok banyo yaptırıcam'' gibi bahaneler sıralıyorum vermemek için:jeyyar:. bence sende dene. umarım işe yarar. benim şimdilik işime yaradı

analdım cnm iii hoşta ben gorumcemle konusmuyorum assağıyada inemiyorum

canım benim de 2 tane çocuğum var biri kız biri erkek,kayın validemle 3 yıl önce ayrıldım şimdi çift daire yani karşılıklı oturuyoruz.ve kayın validem hep çocuklarımı götürür gezdirir.ve söylemez bunda bişey yok bence bu kadar kafana takma.kolay gelsin...kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…