yeşilözen güzel kızına kavuştu kızlar

murgiz

kuşum ardam
Kayıtlı Üye
12 Eylül 2007
3.601
5
meraba arkadaşlar yeşilözen arkadaşımız normal doğumla sağlıkla yavrusunu kucağına aldı onun ve kızının sağlık durumları şükürler olsunki iyikaydirigubbakcemile5
darısı tüm hamişlerin başınahihoyyythihoyyyt

cok sevindim Allah ona da bebegine de saglik sihhat versin...Mutluluklari daim olsun...
darisi da bizim basimiza ...

kaydirigubbakcemile5 murum cok sevindim canım haber verdiğin için cok sağol allah analı babalı büyütsün inşşşşşşşşşşşş
hadi bakalım darısı hpimize cümlemize inşşşşşşşşşşşş
:teytey:

murgızcım cok sevındım bu habere..hihoyyyt
yesılcım cok tebrık ederım..Allah analı babalı buyutmeyı nasıp etsın..:Saruboceq:

aayyy çok sevindimm ne güsel bi haber bölee :) allah hepimize nasip etsin sağlıkla hayırlısıyla kızlar

Allah analı bablı büyütsün rabbimömrünü hayırlı bereketli ve uzun kılsın
tüm ailesine uğurlu gelsin inşallah darısı bizlerin başına
doğuma çok var daha:çok üzgünüm:

amin
sağolun kızlar allah kimsenin kucağını boş bırakmasın
hamile olanlarıda darda bırakmasın inş

Ay maşallahhh çok sevindim gerçekten. Darısı tüm hamilelerim (tabiki benim de) başınaaaa:)) Murgizz kıs maşallah koca delikanlı olmuş oğluşun :nazar:

allah sağlıklı sıhhatli uzun ömürler nasip etsin inşallah

Maşallah. :nazar: Anneyi babayı kutluyor , bebişe sağlıklı , mutlu , huzurluk koca bir ömür diliyorum. Hoşgelmiş. Darısı bütün hamişlerin başına. Sağlıkla bebişlerini kucaklarına alsınlar inşallah.. a.s.

ayyy çok sewindim çok saol murgiz bu güzel haberi bizlere verdiğin için rabbim mutlu bir ömür nasip etsin birlikte onlara ayyyy kıyamam duygulandım vala darısı tüm haişler ve tüm hamişliği bekleyen bizlere tabiki

çok sevindim allah hayırlı etsin inş .rabbimanalı babalı büyütsün inş darsı bizlere

amin canım inşallah darısı sağlıkla hepimizin başına bu kadar üzücü haberlerden bayağı moralim bozulmuştu ama bu habere çok sevindim.

Ay maşallahhh çok sevindim gerçekten. Darısı tüm hamilelerim (tabiki benim de) başınaaaa:)) Murgizz kıs maşallah koca delikanlı olmuş oğluşun :nazar:

amin canım amin sende al yavrunu kucağına sağlıcakla
ya teyzesi abi oldu benim kuzumgamyoncuiremsu

X