Göz Makyajı yesılkoy bakırkoy atakoy civarında çok iyi kaş alan kuafor tavsiyelernizi beklıyorum

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

edmust

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2010
11
0
arkadaslar konu baslıgındada actıgım gibi yesılkoy atakoy bakırkoy ve buna yakın cewrelerde işini iyi yapan kaşı güzel şekıllere sokan bı kuafor arıyorum ılgılenırsenız sevınırım

cnm ilgilenirsen bakırköy de ist. caddesine yakın bir yer var. yenimallede z. burnu minübüslerinin kalktığı yerde bi sağlık ocağı var. onun hemen karşısında. dışardan baksan ağdacı falan demezsin, sadece bi tabelası var. onda da red&white yazıyo. ağdacı kuaför falan yazmaz. işte oranın sahibi ayşen abla var. harika kaş alır. ameliyat eder gibi seni yatırır. tek tek cımbızla resim çiziyo gibi alır valla. ama biraz uzun sürüyo tabi öyle olunca. ama kesinlikle işini çok iyi yapıyor. ben önceden z. burnunda oturuyodum oraya gidiyordum. şimdi kadıköye taşındım hala burdan taa oraya gidiyorum valla.

arkadasım oncelıkle cok tesekkur ederım ilgilendiğin için işini özenle yapıyor demekkı zaten buı iş estetik işi yuzununn ıfadesını tamamen kaşlar belırlıyor banada yakın haftasonu uğrucam bi değerlendırme yapsın kaşlarımla ilgili pekı burası kaş çizimide yapıyomu belkı bılıyosundru cunku uçları cok seyrek belkı rutus yaptırabılırım

bildiğim kadarıyla yapıyor kaşçizimi cnm ama oraya gidince daha sağlıklı bilgi alabilirsin tabi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…