Kontakt Lens yeşil ya da gri doğal lens önerileri

rollan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2010
82
0
Kızlar bnm gözlerim numaralı.. 2 3 senedir renkli lens kullanıyorum..
basta freshlook gri almıstım fakat pek dgal gelmemişti.. sonra elegance 3 ton gri aldım onu baya begeniolardı gözlerim daha iri ve parlak duruıodu, elegance 3 ton yeşil de denedim griden daha koyu fakat o da güzeldi.
ama neticede lens oldukları belliydi.. daha doğal bi lens arayısına girdim tanita tikaram green aldım.. doğal olmaya doğal fakat cooook koyuu bi lens.. kalın ayrıca pek rahat oldugunu söyleyemem.. belki de yellow almalıydım daha açık dururdu en azından.
şimdi sizden öneri bekliyorum gözlerim orta kahve lens alıcam bu aralar ne diyosunz?
bi de b&l gri almışlıgım vardı ki bi ara o cok fena aman aman hiç tavsiye etmiyorum resmen canavar oluyosunz.. rihanna tonunu yakalamak istiorum aslına bakarsnz.. help :)

solotika büyük oluyo malesef bana.. yoksa mel ve ocre renkleri cok güzel gerçekten

onu denedim pm acıkcası cok mat duruo ya.. peki ela bal rengi olarak ne öneriosnz?:)

onu denedim pm acıkcası cok mat duruo ya.. peki ela bal rengi olarak ne öneriosnz?:)

Mat duran lenslerinizi souflon solüsyon açar ve şaffaflaşmasini sağlar,Güneş arkadaşimz daha önce elite line hazel ve fantasy line deep hazel kullanmişti rainbowdan,eğer gözünüz solotica ya uygun değilse rainbow resimlerine bakabilirsiniz

yeşil istiyorsan kesinlikle freshlook dimensions sea green i öneriyorum. ağzının içine girseler yine belli olmaz renkli lens olduğu gözünde.

Image - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

fotosu bu da.

hakkaten bayılıyorum bu lense ya...ama aylık olması ve aylık lense göre pahalı olması düşündürüyor..
bende solotica hidrocor verde var ancak bazen zaman zaman çok yeşil duruyor..dokusu ele vermiyor lens olduğunu ama rengin çok yoğun ve opak olması bazen ele veriyor :)
cor verdeye devam mı etsem sea green mi denesem bilemedim ? :26:

Son düzenleme:
ben aylık freshlooklarımı 1 yıl bile kullandığımı bilirim. üstelik öyle özenli falan da kullanmam. hem o sea greenler 3 aylık diye biliyorum.
bir kutuda 6 tane oluyor, 3 çift yani. o da yaklaşık 130 tl gibi bişey oluyor. fiyatı da çok uygun aslında. soloticalar ne kadar?
ben sanırım sea green alıcam yine. nerden sipariş versem diye düşünüyorum:)
aslında yine freshlook dimensions ın pacific bluesu var bide. o da çok doğal. ama mavi olduğu için kahverengi gözde iyice az belli oluyor.
napsakk:)

hakkaten bayılıyorum bu lense ya...ama aylık olması ve aylık lense göre pahalı olması düşündürüyor..
bende solotica hidrocor verde var ancak bazen zaman zaman çok yeşil duruyor..dokusu ele vermiyor lens olduğunu ama rengin çok yoğun ve opak olması bazen ele veriyor :)
cor verdeye devam mı etsem sea green mi denesem bilemedim ? :26:

Evet Güneşcim,senin cor verdenin dokusuna hastayım ben,çok da opak durmuyor resimlerde,sen tonunu doğal bulmuyorsun onun dimi,net bir yeşil olduğu için,bence makyajla kullanılınca en azından kalemle falan o ton da doğal durur

Evet Güneşcim,senin cor verdenin dokusuna hastayım ben,çok da opak durmuyor resimlerde,sen tonunu doğal bulmuyorsun onun dimi,net bir yeşil olduğu için,bence makyajla kullanılınca en azından kalemle falan o ton da doğal durur

berrylipsciğim bana sorarsan cor verdenin rengi çok güzel..net ve berrak bir rengi var..renk açısından sorunum yok..bugüne kadar gördüğüm en güzel koyu yeşil lens...hatta pupil sorunu hiç yok denicek kadar az...ama nasıl desem...mesela azullar nasıl çok bariz mavi ise verdeler de en az onun kadar çok bariz yeşil...azullar kadar uzaktan belli olup bağırmıyorlar koyu oldukları için ama konuşma mesafesinde yakın mesafede çok net ve saf renk olduğu için lens olduğu anlaşılıyor canım...ben de aynada yakından baktığımda o görünüm konusunda pek rahat olamıyorum..normal bir göz rengi değil fantastik bir göz rengi...fotoşopla yoğunlaştırılmış resimler gibi...yani azullar gibiler tek farkı azul kadar uzaklardan bağırmamaları...canım makyajla da denedim..evet makyajsız haline göre bir parça daha doğal ancak yakın mesafedeki aşırı yeşil ton sorunu çözülecek gibi değil...insanlar benle yüzyüze konuşurken lens kulandığımı anlamasınlar istiyorum...malesef ki yakınıma girenler hemen anlıyor lens olduğunu..doku değil de renkten ötürü...yani gözleriniz çok güzel denmiyor..ne kadar ilginç bir lensmiş deniyor.....malum lens kullananlara karşı önyargıları olan çok insan var...özenti imajı yaratmak istemiyorum insanların gözünde...zaten yaşımın yarısı kadar gösteren bir insanım..lensler de renginden dolayı bu özenti imajına tuz biber ekiyor...ncler kayma batma yapmasaydı verde nin nc sini de düşünürdüm daha az opak diye ama öyle bir şansım da yok..

Son düzenleme:
güneşçim aynı dertten muzdaribiz desene. benimde tanita greenim böyle.. doğal duruo ama cok koyu ve dediğin gibi insanlar ilginç bi renk diyerek yaklasıo, elegance kullandığım zaman aldıgım iltifatları alamadım hiç:) şeffaf takıorum bu ara ama renkli lensi de sewiorum işte yapıcak bişey yk alıcam tekrardan:) sen ela kullanmıssın onlar nasıldı fotografın varsa ekleyebilir misin??

güneşçim aynı dertten muzdaribiz desene. benimde tanita greenim böyle.. doğal duruo ama cok koyu ve dediğin gibi insanlar ilginç bi renk diyerek yaklasıo, elegance kullandığım zaman aldıgım iltifatları alamadım hiç:) şeffaf takıorum bu ara ama renkli lensi de sewiorum işte yapıcak bişey yk alıcam tekrardan:) sen ela kullanmıssın onlar nasıldı fotografın varsa ekleyebilir misin??

ay rollancığım demek tanita green de öyle diyosun öyle mi :KK59: bir foto görmüştüm aşırı doğaldı..senin gözler kahve mi canım...sende duruşu verdenin yeşili gibi mi ?
sea green den sonra ikinci isim olarak da tam aklımda tanitanın yeşili vardı..ne kadar kalın bir lens olsa da deniycektim..
canım hangi elayı sordun acaba sen....rainbow giallo mu ? rainbow hazel mi ? solotica ocre mi ?

ben renkli lens desem ya freshlook çıkarıyolar önüme yada elegance :KK43: ama bunlar aşırı yapay ve iğrenç duruyo

ay rollancığım demek tanita green de öyle diyosun öyle mi :KK59: bir foto görmüştüm aşırı doğaldı..senin gözler kahve mi canım...sende duruşu verdenin yeşili gibi mi ?
sea green den sonra ikinci isim olarak da tam aklımda tanitanın yeşili vardı..ne kadar kalın bir lens olsa da deniycektim..
canım hangi elayı sordun acaba sen....rainbow giallo mu ? rainbow hazel mi ? solotica ocre mi ?

Tanitanın yellow u bende var canım,çoook doğal bir lens gerçekten,ama hiiç belli olmuyor uzaktan,yakından şahane bir yeşil ela,ki açık kahve gözde belli olmuyor,herhalde sadece ela gözlülerin kullanımı için uygun,tam enchancer yani,ayrıca ben konforsuz olması önemli değil demiştim ama inanılmaz rahatsız edici bir lens hemen çıkarıyorsunuz buna rağmen kıpkırmızı olmuş oluyor ve gözdeyken çoğunlukla ağrı yapıyor,şeffaf lens niyetine de takılmıyor çok rahatsız edici freshlook bile o kadar batamaz,siteden almıştım denemeden tabi,gitti 140 lira dedim ben de,neyse sağlık olsun dedim üstüne bir soğuk su içtim,green ini bilmiyorum hiç belli olmuyor yellow unu alın demişti arkadaşlar,yellow la da deneyimlerim bunlar:KK53:umarım yardımcı olmuşumdur

Tanitanın yellow u değil de green imi var sende rollancım,green belli oluyor mu renkli duruyor mu yani uzaktan

X