yeşil pıhtı gibi akıntısı olan var mııı???

femmepetal

when There is better,good is not enough
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2007
4.782
864
arkadaşlar14 haftalık hamileyim, bu yeşil akıntılar yüzünden kendimi yaratık gibi hissetmeye başlkadım,yeşil parçalar şeklinde ve inanılmaz kaşıntı yapıyor. sanırım bende idrar yolları enfeksiyonu var,yaklaşık 1 aydır çekiyorum bu akıntıları.doktorum fitil verdi vajinadan onu kullanacağım şimdi.Ama yine de endişeliyim bebeğime bir zararı olmaz inşallah,ama tedavi edilmezse de zararı olurmuş.:uhm:Günde 3-4 kez çamaşır değiştiriyorum artık bıktım,sizde de oldumu böyle bir şikayet???

canım bende 14 haftalık hamişim ama bende olmadı akıntım var ama normal şeffaf renkte sanırım sende enfeksiyon var ihmal etme sakın endişe etme canım

canim bende 15 haftalik hamileyim ve ayni problemi yasadim iki hafta once fitil kullandim senin gibi cok korkuyordum ama Allaha sukur hicbisey olmadi ama bu aralar yine basladi gibi bendede kasinti yok ama yanma var icten sanki,zaten hamilelikte cabuk enfeksiyon olusuyormus o kadarda dikkat ediyom ama oluyor iste.of canimya hayirlisiyla bi alsaydik bebeslerimizi kucagimiza insallah sana tavsiyem korkma cinku ben ayni zamanda antibiyotikde kullanmistim ve cok korkuyordum gecen hafta bebegimi gorunce rahatladim cok sukur

X