Göz Makyajı Yeşil lense makyaaj :)

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Ozgebym

Guru
Kayıtlı Üye
22 Ağustos 2010
326
23
Arkadaşlar merhaba bugün yeşil renk lens sipariş ettim bi iki güne elime geçer,ben de boşluktan nasıl makyaj yapmalıyım araştırıyım dedim :) forumda okuduklarımda bazıları siyah kalem demiş bazıları kahverengi kalem hangisini kullanacağıma karar veremedim yardımcı olursanız çok sevinirim bu arada ben daha lise öğrencisiyim.teşekkürler şimdiden :KK3: $lesns.jpg lens aynen bu :)

Kahve de siyah da yeşil gözde çok güzel oluyor. Yeşilimsi ela gözlerde de harika oluyor.
İkisini de dene. Her zaman aynı makyajı yapmak zorunda değilsin zaten, bir gün kahve kalem diğer gün siyah kalem kullanırsın. :KK66:)
Ama keşke lens değil de kendi doğal renginde kalsaymış gözlerin.
Lens çok yapma durmuş.
Bakışın derinliğini ve parlaklığını alıyor, donuk bir şey çıkıyor ortaya.
Neyse orası senin tercihin.

Kahve de siyah da yeşil gözde çok güzel oluyor. Yeşilimsi ela gözlerde de harika oluyor.
İkisini de dene. Her zaman aynı makyajı yapmak zorunda değilsin zaten, bir gün kahve kalem diğer gün siyah kalem kullanırsın. :KK66:)
Ama keşke lens değil de kendi doğal renginde kalsaymış gözlerin.
Lens çok yapma durmuş.
Bakışın derinliğini ve parlaklığını alıyor, donuk bir şey çıkıyor ortaya.
Neyse orası senin tercihin.

bu resim benim gözüm değil zaten,benim bi ablam kullanıyo onda inanılmaz doğal ve güzel durdu internette de araştırdım herkes öyle diyo artık gelsin de o zaman bakalım :)
Kahverengi kalem alıcam çok teşekkür ederim yorumun için :KK16:

renkli gözlerde siyah kalem güzel duruyor bence.. kahverengi gözlerde kahve kalem derinlik veriyor ::) koyu kahve değil tabiiki kastettiğim.. kalemin renginde gözrengi :KK70: güle güle kullan umarım istediğin gibi durur..:)

renkli gözlerde siyah kalem güzel duruyor bence.. kahverengi gözlerde kahve kalem derinlik veriyor ::) koyu kahve değil tabiiki kastettiğim.. kalemin renginde gözrengi :KK70: güle güle kullan umarım istediğin gibi durur..:)

Çok teşekkür ederim inşallah :)

X