yeşil erik ağacı

cemrenaz06

fıstık gibiyim
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
323
2
yaa kızlar...
ben sanıyorum çok fena aş eriyorum yaa yeşil erik ama bulamadık yaa kaç gecedir rüyamda erik görür oldum erik görmek yetmedi erik ağacını gördüm ya böyle yeşil yeşil sallanıyodu erikler hala arıyoruz bakalım herkes seferber aslında eminim vardır ama ya kayısı bile var yeşil erik yok kırmızı erikde var ama yok illa yeşil erik olacak ben onu tuzlayıp yiycem ya bulamazsak kızlar bişey olurmu :enbuyukkk:

Aşeren kadın doğuma kadar aşerdiğini yemeli dedi dün akşam kayınvalidem canım..a.s
ne kadarlık hamişsin ?
inşallah doğuma kadar yemek nasip olur..
bende dün karpuz diye öldüm.eşimin aldığı karpuz sulu süngerdi resmen.ama ahtım var yazın mutlaka yiyeceğim..

bende bu gece karpuza aserdim ne hikmetse pekte sevmem ankarada organik yokmu canım orada cok rahat bulursun hem o organikler 7-24 oluyo gece bile bulabilirsin yada büyük süper marketlerde bence yemesende bişey olmaz ama yinede nefsini öldür inş bulursun

bende bu gece karpuza aserdim ne hikmetse pekte sevmem ankarada organik yokmu canım orada cok rahat bulursun hem o organikler 7-24 oluyo gece bile bulabilirsin yada büyük süper marketlerde bence yemesende bişey olmaz ama yinede nefsini öldür inş bulursun

portakalcım canım yok kalmadı bütün büyük marketler dahil manavlar dolaştı eşim yok ama daha yeni hamile yim o zamana kadar mevsimi bile gelir ama gelde anlat işte hergece rüyada yiyorum:çok üzgünüm:

yaa kızlar...
ben sanıyorum çok fena aş eriyorum yaa yeşil erik ama bulamadık yaa kaç gecedir rüyamda erik görür oldum erik görmek yetmedi erik ağacını gördüm ya böyle yeşil yeşil sallanıyodu erikler hala arıyoruz bakalım herkes seferber aslında eminim vardır ama ya kayısı bile var yeşil erik yok kırmızı erikde var ama yok illa yeşil erik olacak ben onu tuzlayıp yiycem ya bulamazsak kızlar bişey olurmu :enbuyukkk:

AY CANIM BURDA VAR ANTALYADA KIZZ TANESİNİ 1 YTL VERİYORLAR İSTERSENN YOLLAYAYIMM CANIMM YAAA :KK43:
HAMİLELER İÇİN ÖZELL OLARAK SAKLIYORLARR

Aşeren kadın doğuma kadar aşerdiğini yemeli dedi dün akşam kayınvalidem canım..a.s
ne kadarlık hamişsin ?
inşallah doğuma kadar yemek nasip olur..
bende dün karpuz diye öldüm.eşimin aldığı karpuz sulu süngerdi resmen.ama ahtım var yazın mutlaka yiyeceğim..

gülşahcım o zaman rahatladım ben doğum yapmadan mevsimi gelecek şimdi olmazsa o zaman kesin yerim Şeniz

AY CANIM BURDA VAR ANTALYADA KIZZ TANESİNİ 1 YTL VERİYORLAR İSTERSENN YOLLAYAYIMM CANIMM YAAA :KK43:
HAMİLELER İÇİN ÖZELL OLARAK SAKLIYORLARR

ayşecim çok güzel o zaman kaynım oraya bakacaktı antalyada o da bulur ozaman teşekkür ederim canım eger bulmazsa senden nerde bulması gerektiğini öğrenirim olurmu canım Şeniz

ayşecim çok güzel o zaman kaynım oraya bakacaktı antalyada o da bulur ozaman teşekkür ederim canım eger bulmazsa senden nerde bulması gerektiğini öğrenirim olurmu canım Şeniz

CANIM DOKUMADA HALK PAZARI VAR ÇAĞLAYAN LİSESİNİN ORDA KAPALI BİR PAZAR BURASI ORDA VAR CANIM.. BENİM ELTİME ALMIŞTIK. TANESİ 1 YTLDEN 15 TANE ORDAN BİLİYORUMM CANIMMM

cemrencim aynı dert bende de var.geçen haftadan beri canım yeşil erik çekiyor.böyle sert bir şekilde olacak ,yiyecem:)geçen hafta tüm marketleri dolaştık yok yok yok.eşim sonunda bi manava sorayım dedi. manavda demişki gebe olanlar için saklamaya çalışıyorum derin dondurucuya koydum olmadı.başka şekilde yaptım olmadı. en sonunda turşu gibi vurmuş.eve gidip getireyim dedi.getirdi sağolsunda .Allah razı olsun.ama ben yiyemedim bile benim istediğim o değilki ben sert istiyoruuuuum.bu tuzlu erik yumuşacıktı:KK43:antalyada gerçekten varmı??

kızlar öyle bir anlattınızki bende okurken aş erdim resmen yaa erik istiyor canımmm nerden bulucam Şimdi ben?Birde iş yerindeyimm olsada yesemm yaaaaa :KK43:

canım hayırlı olsun allah sağlık bir şekilde kucağına almayı nasip etsin

ben kendim için sormuştum. aşermek hamileliğin hangi döneminde oluyor. ben kendimden şüpheleniyorumda ondan sordum

ASLIHANCIM OLABİLİR BEN ERİĞİ HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN ÖNCE İSTEMEYE BAŞLADIM 2 HAFTA ÖNCESİYDİ AKLIMA DÜŞTÜ MEGERSE HAMİLEYMİŞİM YANİ KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞEBİLİR NE ZAMAN AŞ ERMENİN BAŞLAYACAĞI KİMİDE HİÇ AŞ ERMEZMİŞ İNŞALLAH HAMİŞSİNDİRŞeniz

cemrencim aynı dert bende de var.geçen haftadan beri canım yeşil erik çekiyor.böyle sert bir şekilde olacak ,yiyecem:)geçen hafta tüm marketleri dolaştık yok yok yok.eşim sonunda bi manava sorayım dedi. manavda demişki gebe olanlar için saklamaya çalışıyorum derin dondurucuya koydum olmadı.başka şekilde yaptım olmadı. en sonunda turşu gibi vurmuş.eve gidip getireyim dedi.getirdi sağolsunda .Allah razı olsun.ama ben yiyemedim bile benim istediğim o değilki ben sert istiyoruuuuum.bu tuzlu erik yumuşacıktı:KK43:antalyada gerçekten varmı??

HÜZZAMCIM AYNEN YAA BİLMİYORUM ANTALYADA VAR DİYOLAR AMA İNŞALLAH BULURLAR İSTANBULDA VARMIŞ GALİBA ... BİLGİN OLSUNsenağlama

büyük marketlere bak.inşallah bulursun.ama yiyemezsende birşey olmaz merak etme.bunun yerine limon tuzluyup yemeyi deneyebilirsin.belki yerini tutmaz ama tatları birbirine yakın.sanırım ekşi istiyor canın.iyi hamilelikler diliyorum.

ASLIHANCIM OLABİLİR BEN ERİĞİ HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞRENMEDEN ÖNCE İSTEMEYE BAŞLADIM 2 HAFTA ÖNCESİYDİ AKLIMA DÜŞTÜ MEGERSE HAMİLEYMİŞİM YANİ KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞEBİLİR NE ZAMAN AŞ ERMENİN BAŞLAYACAĞI KİMİDE HİÇ AŞ ERMEZMİŞ İNŞALLAH HAMİŞSİNDİRŞeniz

canım teşekkür ederim benimde canım acayip tatlı istiyor. ama adet olacağım diyemi onuda bilmiyorum. adetime daha iki gün var gerçi hamilelik belirtileride yok sadece biraz kasıklarım ve ayaklarım ağrıyor. o da ağrı vuruyor hemen geçiyor

bende ilk hamileliğimde yeşil üzüm aşeriyodum
her gece rüyamda onları yıkayıp yiyodum
haftalarca aradık
sonra bir soğuk hava deposunda bulduk
resmen çürümüştü
ama ben onu yedim
eşim hayret etti
çünkü çok mıymıntıyımdır
eee aşermek işte

X