Yeşil akıntı Trikomonas

amazonia26

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2022
5
0
28
Merhabalar,durum hakkında oldukça yorulmuş olmakla birlikte birçok fitil ve antibiyotiğe rağmen aylardır devam eden trikomonas enfeksiyonundan bahsetmek istiyorum.Birçok kez hastaneye gittim,son çare test yapıldı.Yapılan testte sonuç temiz çıkmasına rağmen kokusuz yeşil akıntı devam ediyor(eskiden rahatsız edici koku ve kaşıntı oluyordu ama ikisi de geçti).Birçok fitil işe yaramazken,gynoflor adındaki flora koruyucu da akıntıda artış dahi yapıyor.Testlerde kendini gizleyebilen bir enfeksiyon olduğunu okumuştum.Özel hastanelerde bu enfeksiyon için ayrıca test varmış bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.Ya da bunun dışında bu hastalıktan kurtulan kişiler yorumlarınızı bekliyorum (Partnerim yok ve akıntım hiç bitmedi.Tekrarlama gibi bir durum yok yani).

Bildiğimiz yeşil mi yolsa açık sarı gibi mi

İkisinin arası diyebilirim.Çok koyu ve net bir yeşil değil ilk başlara göre.
Bi ara bende vardı yeşil hatta maviye bile benziyordu malum öğrenci yurdunda Kalınca böyle şeylere alışmıştım artık ama kötü kokuluydu. Bir antibiyotik içtim adını hatırlamıyorum. Çok iyi geldi. Eğer açık sarımsı bir akıntı ise antibiyotik kullanmanızdan dolayı mantar olabilirsiniz. Süt kesiği gibi de olur. Her antibiyotik kullanımından sonra akıntılar kaçınılmaz maalesef

Ne yazık bi bahsettiğim enfeksiyon için de antibiyotik şart ve kullananlar 1 haftada kurtulduklarını söylüyorlar

D
Ne yazık bi bahsettiğim enfeksiyon için de antibiyotik şart ve kullananlar 1 haftada kurtulduklarını söylüyorlar
Doktora gidip kültür almak en iyisi
Ya da çamaşırınızdan siz kültür verin bekarsanız yoğun olduğu bir gün siz verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…