Yesil akinti lutfen bakar misiniz

ahs53

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2024
23
1
22
Gebelik soz konusu olmasi zor beta en son 1.2ydi zatən daha da iliskim olmadi. Ancak nerdeyse bir aydır karnimda kasık agrim vardi kadin dogum enfeksiyonda olabilir demisti bugün yeşil bir akıntı geldi ama cok az enfeksiyondan dolayi mi gelmis olabilir? Veya belirli bir gebelik olsa beta ve ultrasonda belli olurdu degil mi

Enfeksiyon vardır. Gebelik olsa kesin belli olurdu

Yeşil akıntı enfeksiyon gebelikte sarı veya beyaz akıntı oluyor bol su içmeniz lazım hatta doktora gitmeniz gerekiyor ilerlerse yumurtalıklarınıza hasar verebilir

Enfeksiyon vardır. Gebelik olsa kesin belli olurdu
Tesekkur ederim, uydurma mi bilmiyorum bir seyler okurken birisi yazmıştı benim gebeligim ne kanda ne de idrar da belli olmuştu diye. 2 haftadir haftada 2-3 gun kadin doguma gidiyorum neredeyse daha param kalmadi bos yorumlar ama insanin canini sıkıyor

Yeşil akıntı enfeksiyon gebelikte sarı veya beyaz akıntı oluyor bol su içmeniz lazım hatta doktora gitmeniz gerekiyor ilerlerse yumurtalıklarınıza hasar verebilir
Yarin gideceğim, gosteririm buyuk ihtimalle enfeksiyondur aslinda bir ara yine yanma vardi antibiyotik aldim birkaç gun yanma geçince bırakmıştım demek ki vücudum tam atamadi

Enfeksiyonunuz var bir kan idrar tahlili verin. Büyük ihtimal antibiyotik başlar doktor geçmiş olsjn

Yarin gideceğim, gosteririm buyuk ihtimalle enfeksiyondur aslinda bir ara yine yanma vardi antibiyotik aldim birkaç gun yanma geçince bırakmıştım demek ki vücudum tam atamadi
Geçmiş olsun dikkat edin kendinize geçer elbet bol su unutma kızılcık çayı veya papatya çayı da çok iyi geliyor enfeksiyona günde 2 fincan en fazla içebilirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…