Yeşbü hamile :)..............

yaşasın onca geçilen çileler ve sonunda mutlu son.
tebrikler yeşbü hayatınıza hayır, mutluluk getirir inşallah tüm seni sevenlerde bu mutluluğu paylaş canım.
TEBRİKLERRRRRRRRRR....................

aktüelcim sen şimdi kaç haftalık oldun bebişler nasıl? cinsiyetleri neydi?

tebrikler yeşbü.allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.darısı tüm isteyenlerin başına inşallah.

tebrikler yeşbü allah kucağına aldıgın günleride nasip etsin darısı başımıza inşallah

Canım benim ya okadar sevindimki anlatamam, maşallah değeride çok güzel Allah tamamına erdirsin, Allah bekleyen herkese nasip etsin hayırlısıyla inşallah

yeşbücüm çoooooooook sevindim valla.harika bir haber.rabbim kucağına almayı da nasip etsin.

tebrikler darisi bizim basimiza.allahim isteyen herkeze nasip etsin bu guzel duyguyu

yeşbü çoooooooooooooook sevindim. allah tamamına erdirir inşallah.çektiğin çileleri unutmuşsundur bile darısı diğerlerinin başına

ayyy canım yaa sonunda muradına erdi...Allahım tamamına erdirir inşallah...

honebady canım arkadaşım öncelikle beni kırmayıp yazdığın için teşekkür ederim... ve tabi güzel dileklerin içinde...darısıda en yakın zamanda sana inşallah.... a.s

arkadaşlar çok saolun... evet ne acılar çektim ama sonunda hayırlısıyla muradıma eriyorum galiba...allah herkese tattırsın bu duyguyu inşallah...

ilk değerim 50 ydi... ve o gün kanamam oldu azda olsa...ve doktorum yatmamamı söyledi....işe başlamıştım çünkü.. ve o gün hemen eve gittim...ikigün sonra 79 oldu...çok yavaş ilerliyordu...çok endişeleniyordum.....doktorum 2 gün sonra değil 4 gün sonra yap tahlili dedi...ama oda 29 ekime denk geliyordu ve heryer resmi tatilden dolayı kapalıydı...artık 6. gün yaptır dedi...ve o değerdede 1167 çıktı çok şükür.....artık 15-20 gün sonra keseyi ve kalp atışları görmek için ultrasyona gideceğim...allahım inşallah keseyi ve kalp atışlarını görürüm...allahım mutluluğumu daim etsin inşallah....

kızlar ben hiç kendimi hamile gibi hissetmiyorum yaaaa :1rolleyes: biliyorum daha erken ama hiç bir belirtide yok...sadece arada karnım ve belim ağrıyor o kadar

hayırlı olsun canım Rabbim sağlıklıca kucağına almayı nasib etsin işte ne güzel sıkıntında yok bebişin seni üzmiycek demekkki annesi kafana hiçbişeyi takma hamişliğinin tadını çıkar canım ...

ayyyyy canım benim etmem mi? ben hepimiz için şimdiye kadar hep dua ettim....bundan sonrada sizler için etmeyede devam edeceğim canım benim...allah en yakın zamanda sizlerinde yüzünüzü güldürsün inşallah hayırlısıyla....

Mrb yeşbü tesadüfen senin adını gördüm topikte :) çok sevindim canım allah tamamına erdirsin bu arada hayırsız çıktın görmesem hamile olduğunu bilmeyecektik :)) Sen topiğimizin 3. hamilesisin.

aaaaaaaaaaa annecik gelmişşşşşşşşş:teytey::teytey::teytey:
Merhaba canım arkadaşım hoşgeldin işe başladın demek
Senin gebelik haberini vermekde bana düştü inşallah bir gün benimkinide burdan birlikte veririz ayrıca gelen tebrikleri okuyup senin adına bende sevindim
Rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah çok öpüyorum seni bizede dua et hamilelerin duası kabul olurmuş ya dimi? karnındaki bebeğe yani yiğenimize dikkat yoksa burdaki teyzeleri kızarız sana yorma kendini tamammıklava:

Yeşbü tebrikler cnm,sağlıklı bir hamilelik geçirmen dileğiyle,darısı tüm isteyenlerin başına.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…